Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16541
Posted 2006. November 30. - 22:36
#16542
Posted 2006. November 30. - 21:46
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16543
Posted 2006. November 30. - 21:45
ll: király am gép, de nem kicsit nagy az a váz?
nem lehet mindenki törpenövésû
18"-os 193centis gazdával.
bár bevallom a 14,5"ös váz után "kemény"
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16544
Posted 2006. November 30. - 20:42
ll: király am gép, de nem kicsit nagy az a váz?
Nekem egy.: Magellan Polaris 14"- os váz-
Remerx Grand Rock felnik, 2mm- es küllõk és nónéjm agy hátul elöl bike positive Continental belsõk, Continental Explorer Pro fekete- sárga gumik, Zoom Zokes 2.0 Air teleszkópvilla, nónéjm V- Fékek, Bike Positive kormánycsapágy, Altrix Basic kormányszár, Bike Positive Direct kormány , nónéjm fékkar, Shimano markolatváltókar Shimano bowdnenház, Shimano Acera hátsó váltó, 7- es racsni nónéjm lánc, Prowheel hajtómû Shimano PD-M520 pedál, Zoom nyeregcsõbilincs, Bike Positive Ride 2006 nyeregcsõ, Specialized nyereg- nõl áll a bringám. Lehet hogy egy kicsit most nehéznek tûnhet, de majd egyszer lemérem és megtudjuk az igazságot...Majd csinálok képet is, mert még nincs olyan képem, amin már föl van szerelve az új stucni és kormány.
#16545
Posted 2006. November 30. - 20:38
jól látom h spd pedál? azt nem cc-sek használják??
Endroo lejjebb mutatta a megoldást
már a Px is úgy épült meg, hogy spd volt rajt.
anno kiprobáltam, és azóta nemtudok tõle elszakadni. (najó, annyira nemis akarok.
Ma végre rászabattam a láncot márcsak egy rejtélyes hangra kéne rájönni, hogy honnan jön.
a használható képe(ke)t megint halasztjuk egy nappal, mer megin este értem haza.
lassan kezd hatalmába keríteni a fully érzés :-)
Tam: ha nagy leszek ilyen pedálom lesz
hozé: nem vicc, fennvan
próbaüzemmódra, hogy mennyire bírja a strapát. (drágáltam a neoprén védõt rá, a belsõnél meg szvsz igényesebb ez a megoldás.)
a dicséreteket pedig természetesen köszönjük
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16546
Posted 2006. November 30. - 20:37
Szép a cucc.
Bár a láncvillára feltekert szõrõs állat azért valóban túlzás.
Ha meg vicc vót', hát megettük rendesen.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16547
Posted 2006. November 30. - 20:11
Remerx Grand Rock felnik, 2mm- es küllõk és nónéjm agy hátul elöl bike positive Continental belsõk, Continental Explorer Pro fekete- sárga gumik, Zoom Zokes 2.0 Air teleszkópvilla, nónéjm V- Fékek, Bike Positive kormánycsapágy, Altrix Basic kormányszár, Bike Positive Direct kormány , nónéjm fékkar, Shimano markolatváltókar Shimano bowdnenház, Shimano Acera hátsó váltó, 7- es racsni nónéjm lánc, Prowheel hajtómû Shimano PD-M520 pedál, Zoom nyeregcsõbilincs, Bike Positive Ride 2006 nyeregcsõ, Specialized nyereg- nõl áll a bringám. Lehet hogy egy kicsit most nehéznek tûnhet, de majd egyszer lemérem és megtudjuk az igazságot...
#16548
Posted 2006. November 30. - 19:59
Milyen a villa? Reba?..
Szép gép tényleg nagyon.....grat....teccik...
Reba sl 115mm re alakitva. Tökeletesen müxik.
#16549
Posted 2006. November 30. - 19:49
#16550
Posted 2006. November 30. - 19:30
szép gép :spoko:
majd egy súlyadatot is kompletten, ha le tudod mérni, thx.
Utoljara 12,9kg volt. Azota a könyeb Louise Fr van a Hayes HFX9 helyet es uj pedalokat is rendeltem rajuk ami 180 g minusz. Olyan 12,5 körül lesz majd ezekkel
http://www.exustar.com/pm25ti.php
a pedalokkal.
#16551
Posted 2006. November 30. - 19:21
majd egy súlyadatot is kompletten, ha le tudod mérni, thx.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16552
Posted 2006. November 30. - 18:52
A szeriatol csak a gumik a Louise FR es a 115mm feder ut valtozott ( edig)
#16553
Posted 2006. November 30. - 16:13
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16554
Posted 2006. November 30. - 15:32

on: ll pöpec bringa, de az a szõrös lánvillavédõ nagyon pimp nigga
szürke is szép és mindekettõre lehet majd még költeni
#16555
Posted 2006. November 30. - 15:29
#16556
Posted 2006. November 30. - 11:29
#16557
Posted 2006. November 30. - 11:05
tamaska: már hogyne lehetne!? derék, csípõ, mell bõség
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16558
Posted 2006. November 30. - 01:33
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16559
Posted 2006. November 30. - 01:29
tudom. szar a kép.
meg a lánc is brutál hosszú.
(ezek holnap változnak)
háttal a monitornak tm
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16560
Posted 2006. November 30. - 01:27
asszem en voltam az aki leoltotta Olivert akkor meg dee lux volt
RAUH-Welt
B E G R I F F

Sign In
Create Account

Back to top






