Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16321
Írta 2006. december 26. - 16:10
azért hajlított kormány, mert jobban tetszik, mint az egyenes
azért lefelé áll a stucni, mert bambák voltunk összerakáskor, semmi köze a magasságnyeréshez
azért van ott a km óra, mert ha a stucnihoz közel rakom, akkor vagy a hajlatba kerül, ahol nem tudom rögzíteni (öntapadós csík van az alján) vagy nem tudom az órát rárakni a stucnitól - és amúgy nem zavar így:)
a nyeregre írtam, ohogy cserére szorul - ez volt itthon
nyeregcsövet nem cserélek, mert bõven jó (nem grammozok)
hátsó fék meg még under construction, mert nem tudtam, hogy a vázon az olajos tárcsafék bovdenházának karikájába nagyob ilyen tartó pöcök kell. a bovdent még lehet, hogy tényleg rövidítem
asszem így hirtelen ennyi
#16322
Írta 2006. december 26. - 14:47
Ja, és rövidíts egy keveset a hátsó fékbowdenen / bowdenházon.
Mi a baj a nyeregcsõvel? Nekem is ez van a titángépben...
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás
#16323
Írta 2006. december 26. - 13:46
#16324
Írta 2006. december 26. - 13:42
Miért a hajlított kormány, lefelé álló stucni?
Ha a stucni felfelé állna, egyenes kormánnyal ugyanott lennél magasságban.
(könnyebb lenne a cucc, egyenesen állna a km óra is ...)
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16325
Írta 2006. december 26. - 11:42
De a bicaj télleg nájsz, ahogy Tam aszongya....
#16326
Írta 2006. december 26. - 03:11
nekem az a nyereg kicsit santit... meg hol az spd?!
ez az spd dolog kicsit zavaros, mert az van az outimon, de erre át akarom tenni, hogy arra lookot tegyek, de csak outi cipõm van, ami télen nem nyerõ, szal még megoldatlan:)
amugy najsz
köszönöm:)
#16327
Írta 2006. december 26. - 01:59
amugy najsz
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16330
Írta 2006. december 23. - 10:28
ez jutott eszembe róla....
#16331
Írta 2006. december 23. - 10:06
...de magam részérõl soha többet semmit a digóktól...
...egyébként pont olyan fehér, mint a kula supreme vázam fehér része.../
Tigrincs, úgy konkrétan megfogalmazol mindent, amit gondolok...
amikor olvastam nekem is ezek ugrottak be egybõl.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16332
Írta 2006. december 23. - 06:16
én elég elcseszett vagyok,a falat is feketére akartam festetni
na de ON
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#16333
Írta 2006. december 23. - 01:38
Az volt anno az übermegakirály bringa. Karbon volt, usd villa és ronda mint a bûn.
#16334
Írta 2006. december 23. - 01:30
de az elsõt még tán be is vállalnám. (napersze nem anyniért, amit kérnek érte
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16335
Írta 2006. december 23. - 01:13
vagy precision billet-ben:
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16336
Írta 2006. december 23. - 00:56
#16337
Írta 2006. december 22. - 23:15
én azt várom hogy a szinesre eloxált cnc-mart cuccok visszajöjjenek a divatba
szerintem egy két év és ez is bekövetkezik. kezdenek visszajönni a 90's évek elején használt színek a vázakon/bringákon,azután jöhetnek a paul szerû hátsóváltók...
#16338
Írta 2006. december 22. - 22:25
én nekem a Hope cuccok etalonnak számítanak ebbõl a szempontból, csak nekem még nem futi a zsebpénzbõl
annyira szép mondjuk egy fekte bicaj, arany apróságokkal (fékkar, ny.bilincs, stucni, k.csapágy.....)
nem kirívó mégis megakad rajta az ember szeme
#16339
Írta 2006. december 22. - 22:20
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#16340
Írta 2006. december 22. - 22:17

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





