Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16361
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Jahh valami Gizda terepgumival jobblenne.:chin: de nagyon ÜBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap1: GYáhh, dejólenne egy ilyen nekem is. Néha hiányzik egy ilyen fullos tekerõgépezet.:cry: A gumi jelenlegi használata pedig teljesen érthetõ!

#16362
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Kkrisz: milyen jól nézne ki rendes gumival! :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16363
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Ilyen nyálas ködös idõben nem megyek terepre. Ha el birok szakadni a munkából akkor tekerek o.uton 1-2 órát. Most ezt érzem.

#16364
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Kkrisz!

Hát ez is egy szép gép, gratula hozzá! Ott a nagy laposon nincs szükség terep gumira vagy más okból használod ilyen izével? :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#16365
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Ez az enyém:
http://pix.bikemag.h...88&limit=recent

#16366
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
SÉP!!
nekem teccik...

#16367
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Én nemértek az ilyen gépekhez, de ránézésre tetszik! :)

#16368
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Tudom, hogy már linkeltem egy képet a múltkor, de a lámpafényes garázsos kép nem lett valami tuti. Délelõtt sikerült kicsit kimozdulom a városból és csinálni egy két jobb fotót a járgányról.


http://pix.bikemag.h...82&limit=recent


jöhetnek a kritikák :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#16369
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Tök mindegy mikori, király aza bike!:)
Jó a festése!

#16370
sti

sti

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

sztem nem volt 04es demo :P




http://www.specializ...04&sid=04BigHit

#16371
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sztem nem volt 04es demo :P
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16372
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Waw!!!:ok: Már 2004ben volt demo9???:eek:
Nekem akkor még a stinky volt a menõ, és jobbat elsem tudtam képzelni!:cool:

#16373
sti

sti

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
viktorrider: hát talán nem lesz belõle sok...;) és köszi!

willmaker: köszönöm, a váz 2004es , a villa meg 2003as

#16374
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Eléggé ottvan a szerkezet! Gratula! :clap: A Váz mikori, vagy csak én nemismerem? A teló az 2003as ugye? Üdw!

#16375
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Ejj, hát ilyen se jön az utcán veled szemben az biztos!
Gyönyörû lett, grat!

#16376
sti

sti

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Helo

Végre elkészült a bringám aztán gondoltam rakok fel róla képeket, naggyából végleges talán a villa cserélve lesz új boxxerre majd ha ezt sikerül eladnom.

váz: demo 9+swinger6
villa: boxxer worldcup
hajtás: shimano saint
váltó: shimano tiagra
pedál: mallet c
felnik: mavic ex 823
hátsó agy: sunringlé abbah
elsõ agy:bikepositive
gumik: maxxis swampthing super tacky UST 2.5
kormány stucni: holzfeller és hussefelt
fék hátul: hope M4+goodridge fékcsõ
elõl fék: hope mono M4
láncterelõ: truvativ boxguide iscg
nyereg: velo nemtommi:D



katt a képre:

Feltöltött kép
Feltöltött kép


majd cisnálok normális képeket is rendes fénynél.

#16377
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Babakék! :spoko:
Jahh, és a két kerekem nem másméretû, ahogy sejtettétek, csak a felnim elöl vfékes.

#16378
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Na eljött az idö hogy én is felrakjam a bringámat...

Feltöltött kép

Váz : KTM Tombstone
Villa : Marzo Drop off
Meghajtás : B+ monoblokk, truva hussefelt DH hajtokar + boxguide, husselfelt pedál
Fékek : Juicy 5, 203/185 avid polygone tárcsával
Elsö kerék : B+ agy (10mm) Sun Double track, 2.3"as conti gravity, és 2.3as küllök
Hátso kerék : Novatec agy, Sun Double track 2.3"as conti gravity, és 2.3as küllök
Válto : Deore válto és váltokar
Kormány : Ritchey rizer kormány és kormánycsapágy és ZOOM (?) stucni.
Suly : 16,2 Kg

Amugy meg azért babakék a felnim mert igy nagyobb a mayer faktora a bringának :) lol najo, tehát valami egyénit akartam, aszem sikerült...de tavaszal lehet hogy át lesz fujva, vagy rozsaszinre vagy fehérre, még nemtudom.

#16379
Willmaker

Willmaker

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
thx all! 24es kereket nemszeretnék beletenni, mert néha így is vészesen alacsonyan van a középrész, és versenyen, néha így is felakadok, ha megül a gép. Muszáj fent lennie a közepének, mert alul van a blokk alatt a forgáspont, a csuklók. amúgy tutira gizdán nézne ki, az fix, csak,... háth mittudomén.:lick:
Jahh, és piros doradoval jobban "tecccccik" nekem :serduszka

#16380
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
továbbiakat a keréképítés topikba. köszi

szép lett a giáns :cool2:
van ám kék dorádo is :D