http://pix.bikemag.h...199488&cat=2957
Még nincs kész, de "Õ" az enyém....:love1:
a hatso felfuggesztes az szo szerint "fapados"
es locsold meg azt a novenyt a sarokban legyszives
http://pix.bikemag.h...199488&cat=2957
Még nincs kész, de "Õ" az enyém....:love1:
RAUH-Welt
B E G R I F F
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
most mérbaj ha vkinek van váltója?
attól h vki dirt street gépet hazsnál még lehet akar vele néha dhzni is meg tekerni is.
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
