Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15501
Posted 2007. April 15. - 20:28
![]()
#15502
Posted 2007. April 15. - 18:52
az szép.. de am naon bejön... énis most tervezek vmi ilyes fajta bringa beszerzését.. csak nem ilyen magasat
:p
van egy ilyen vázam nekem is. 19"os, ha gondolod...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15503
Posted 2007. April 15. - 18:52
Hosszú kussolás után gondoltam megmutatom az új összeállítást
http://n0th1ng.uw.hu/kep1.jpg
http://n0th1ng.uw.hu/kep2.jpg
http://n0th1ng.uw.hu/kep3.jpg
Kafa canga.
OFF: a larsen tt-t milyen terepen használod? hogy szuperál?
A gumitopicban is megtalálom a választ :-)
ON...
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#15504
Posted 2007. April 15. - 16:02
szédülnék.
de amúgy korrekt massine.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#15505
Posted 2007. April 15. - 13:19
áhh a kezem nem szokott, csak a derekam, ja meg a tököm zsibbad el,mint pl a csütörtöki 140es aszfaltozás után.......
#15506
Posted 2007. April 15. - 12:51
nem fárad a kezed tekerés közben, eléggé le van billentve a nyereg orra:)
#15507
Posted 2007. April 15. - 12:46
![]()
#15508
Posted 2007. April 15. - 11:54
jah, szegénykém már szolgált eleget (két és fél év), úgyhogy a váz is cserélve lesz nyáron, ha minden jól megy. meg bántja is a nyeregcsõ, úgyhogy nem fogom tovább erõltetni a dolgot
a 185 centis emberkék nem bírnak tekerni rajta, ill nagyon nyögvenyelõsen
#15509
Posted 2007. April 15. - 11:43
![]()
#15510
Posted 2007. April 15. - 11:29
az nyeregcso pozicio az viszont meg mindig azt mondatja velem, hogy 3 szammal kisebb vazad van mint kellene.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15511
Posted 2007. April 15. - 09:52
http://n0th1ng.uw.hu/kep1.jpg
http://n0th1ng.uw.hu/kep2.jpg
http://n0th1ng.uw.hu/kep3.jpg
#15512
Posted 2007. April 14. - 23:46
A feszítõ semmi extra, nem volt kedvem ~6ezret kiadni érte, amikor ingyen is csinálhatok.
http://pix.bikemag.h...199507&cat=2958
Egy V-fék...
Triálra kanti-fékbõl is szoktak csinálni..az rövidebb..
egyébként tényleg olcsó és jó
Flickr
#15513
Posted 2007. April 14. - 23:17
Valószínûleg egy NS vázzal nem DH-zni fog!
Ja tekerni lehet vele, de azért is emeltem ki, hogy "ez szubjektív vélemény"...
jó tudom h elsõsorban nem dh, de ahogy elnézem aki ilyen free stílust ûz, az néha kimegy a hegyre is lightos dh-ra..
meg azért néha közbejöhet egy meredek rész vagy bármi, ott a ss-el gondban vagy
persze ha vki síkon lakik, és csak dirt street, akkor hülye aki váltót vesz
#15514
Posted 2007. April 14. - 20:47
nekem merev gépen báncsa a szemem ha nagy tárcsa van (fõleg hátul)
egy ilyen kis dirt/street gépen meg a 160-as illik sztem a képbe...
de ez szujjektív..
#15515
Posted 2007. April 14. - 20:46
http://pix.bikemag.h...199507&cat=2958
Egy V-fék, kicsit lerövidítve mer kicsit rugalmas volt, bele egy furat, abba egy hosszú csavar, alátétekkel lehet rakosgatni a görgõt. Az a csavar ami a vázhoz hozzáér, azzal állítom be a feszességet, ennyi:).. hozzá se kell nyúlnom.
mod: köszörülhettem volna még rajta h szép íves legyen a vége, csak már rohadtul azt akartam h legyen kész és húzhassak bringázni..remélem megértitek:)
#15516
Posted 2007. April 14. - 20:40
#15517
Posted 2007. April 14. - 20:27
#15518
Posted 2007. April 14. - 20:26
#15519
Posted 2007. April 14. - 20:24
#15520
Posted 2007. April 14. - 20:17

Sign In
Create Account

Back to top






