Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15401
Posted 2007. April 25. - 16:49
most lettem kesz vele. :bananadan homokfujva, szintereztetve, ujramatricazva, ujrabowdenezve. + teljes general.
#15402
Posted 2007. April 25. - 14:33
#15403
Posted 2007. April 25. - 08:14
ki mondta hogy ott keresd ?ebbõl van 27,2 es átmérõben? mert ha jól láttam weight weenies-en, akkor csak 30,9-ben van 400 mm-es...
http://www.eastonbik..._ec90_zero.html
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#15404
Posted 2007. April 25. - 06:55
nekem egy ilyen ugrik be jovo honapban
190g 400mm hosszban. de ugyis vagok majd belole
ebbõl van 27,2 es átmérõben? mert ha jól láttam weight weenies-en, akkor csak 30,9-ben van 400 mm-es...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15405
Posted 2007. April 25. - 00:23
#15406
Posted 2007. April 25. - 00:22

190g 400mm hosszban. de ugyis vagok majd belole
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15407
Posted 2007. April 24. - 22:01
228g nem hinném hogy nehéz lenne a 90+-om alá.....
egy olyan rózsaszínt kéne vadászni ami a múltkor volt berakva vhova.....
meg ha nyerek a lottón akkor hozzá egy hasonló színû CK kormánycsapi...
Pláne, hogy csak 272g az a 288g
Egyébként:
Könnyû azt mondani a Thomson-ra, hogy dögnehéz, ha nyamvadt 350-es Ritchey szárakkal hasonlítják össze, nem?
#15408
Posted 2007. April 24. - 20:03
András,annyira nem vészes szerintem a Thomson súlya,én is méretes ember vagyok
az árát ne firtassuk,mert le sem merem írni mennyiért vettem
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15409
Posted 2007. April 24. - 19:38
egy olyan rózsaszínt kéne vadászni ami a múltkor volt berakva vhova.....
meg ha nyerek a lottón akkor hozzá egy hasonló színû CK kormánycsapi...
#15410
Posted 2007. April 24. - 18:43
#15411
Posted 2007. April 24. - 18:21
ami itt nincs, az nem letezik
http://www.chainreac...px?ModelID=8569
70font kisker. 25 rugo? ott korul. occo-occo
edit: igen, nehez, de mindent kibir :matrix:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#15412
Posted 2007. April 24. - 18:21
Amúgy hogyér/mennyiér van ilyen ilyen Thomson Elite ny.csõ?tetszik nekem is, lehet elcserélném a B+
nehéz!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#15413
Posted 2007. April 24. - 17:52
Amúgy hogyér/mennyiér van ilyen ilyen Thomson Elite ny.csõ?
tetszik nekem is, lehet elcserélném a B+
#15414
Posted 2007. April 24. - 15:47
#15415
Posted 2007. April 24. - 13:22
látom Ricsi bácsit szeressed
jók a cuccok nagyon,grat :clap:
köszi. hát igen Ricsi az jó. köszi az elismerést.
#15416
Posted 2007. April 24. - 13:18
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15417
Posted 2007. April 24. - 12:45
ilyen volt:http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2139
ilyen lett: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2966
urban bringázásra, melóba járok vele jó idõben Gödrõl Gazdagrétre. amikor idõm engedi egy-egy rövidtávú maraton, sok túra.
a váz és villa a gyenge láncszem, de szép lassan azok is cserélõdnek.
#15418
Posted 2007. April 24. - 12:31
a 90 kiló nálam is stimmEgyszer nekem is volt ilyen hajlított nyeregcsövem. De az Bike+ volt, és igen gyorsan kicseréltem (mert gyáva vagyok és 90 kiló is)
Egyébiránt teszetõs Giant
X.
köszi
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15419
Posted 2007. April 24. - 12:28
Egyébiránt teszetõs Giant
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#15420
Posted 2007. April 24. - 11:54
Jól látod,ez direkt ilyen(Thomson Elite)Csak én látom úgy, hogy a nyeregcsõ hátrafelé hajlik? Vagy ennyit torzít a fotómasina optikája?

Sala,mimimi?
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy

Sign In
Create Account

Back to top





