Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#15101
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Aham, köszi :). Mert eléggé lefelére van építve a gép ha jól látom... váz meg dirt/streetes de elöl 3 tányér és no feszítõ... szal képzavarom volt :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#15102
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
:) Én is erre gondoltam.


A sebesség mindent megold.

 


#15103
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 posts

Mire használod a polarxet?


dombokon biciklizek felfele és lefele, felfele amíg bírom lefele ami a csövön kifér:)

#15104
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 posts

lesz még jobb is csak ültetnem kell még néhány euro termõ fát:)


en dobnek meg ra egy lancfeszitot, es akkor dirt vagy street.
Persze nyerget lejjebb :)

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#15105
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Ez engem is érdekel csak nem akartam megkérdezni :D

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#15106
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Mire használod a polarxet?


A sebesség mindent megold.

 


#15107
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 posts

Nagyon komoly lett a gep! Gratula!!!:clap:


lesz még jobb is csak ültetnem kell még néhány euro termõ fát:)

#15108
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 posts
gondolom jo olcso is :)

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#15109
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,448 posts

A polarx-em
...

Nagyon komoly lett a gep! Gratula!!!:clap:
Sei, soku Si.

#15110
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 posts
uhhh ilyenem se lesz :S
elsoagy nem er meg nekem ennyit.
azon amugysincs annyi terheles.

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#15111
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 posts
care-o-bike

#15112
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 posts
Hope elso atutos agyat M.O.n hol lehetne szerezni, elfogadhato aron?
Netes bolt ha megoldhato :S
bocsi, hogy ide irtam. csak a polarX rol jutott eszembe

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#15113
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 posts
A polarx-em

1. kép
2. kép
3. kép
4. kép
5. kép

váz: Magellan polarx ( 2005 S )
teló: marzocchi z1 sport 2006
hajtókar: race face evolve xc x-type
fékek: hope mono mini ( 2005 ) 180/160
agyak: hope pro II
felnik: mavic xm 321
küllõk: dt black, dt alu küllõ anyákkal
gyorszár: hope
nyeregcsõbilincs: hope
váltókarok: shimano lx
hátsó váltó: shimano xt gs
elsõ váltó: sram x-gen
pedál: bike+ iparis
nyereg: wtb rocket v
nyeregcsõ: bike+
fogaskoszorú shimano xt
lánc: shimano xt
gumi elöl: syncros Hardcore FLT 2,3
gumi hátul: panaracer cinder 2,25
stucni: truvativ hussefelt
kormány: truvativ hussefelt
markolat: wtb
hope head doctor

#15114
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Thez szép a festése.. a többihez nem értek:D

#15115
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
duda bele fog akadni fékkarba és elesik....:)
szoknya meg felszalad a menetszéltöl és kivillan neki töke...:D

#15116
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,355 posts

Van hozzá szoknya és bõrduda is? ;)
Szép gép, nem értek hozzá, egyszer azért meglesem.



igérték h kapok "eminens kardigánt"...:)

meg zokni alap :D

#15117
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Árban aztán már az semmi különbség köztük... viszont sokkal kevésbé elakadás/gally/gaz gyûjtés esélyes, keresztbe meg úgyse váltok hogy számítson a picit kisebb feszítési tartomány. Nekem tetszik hogy rövidet tettem végülis rá; kb ezt vártam. Igaz, 2 fogat fel kellett áldoznom de nem sajnálom :)

Csattogni asszem ez sem csattog? nyomtá nem látom/nem hallom; de jó hogy alapból rajta van.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#15118
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

:)
'Rövid' kanalast vagy hosszút? A 'rövid' csak 32es nagyfoggal megy el... Tetszik hogy ehhez alapból adják a gumit hogy ne csattogjon a villán. :)

az enyém váltó alapból nem csattog,pedig hosszú kanalas.... olyan fajta :)

ja igen szeretek keresztbe váltani...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#15119
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Hússzú kanálostot néztem, az óccsóbb...:D

#15120
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,608 posts

no akkor énis had...:)
http://dolog.uw.hu/demo7-02.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-03.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-04.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-06.jpg
http://dolog.uw.hu/demo7-07.jpg

Van hozzá szoknya és bõrduda is? ;)
Szép gép, nem értek hozzá, egyszer azért meglesem.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]