Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#15021
Posted 2007. May 22. - 10:33
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186414
Egy kicsit helyre lett állítva, végre kész.
#15022
Posted 2007. May 22. - 10:30
#15023
Posted 2007. May 22. - 10:28
#15024
Posted 2007. May 22. - 10:25
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#15025
Posted 2007. May 22. - 10:25
plusz bukod a garit mint nem rendeltetésszerû használat
#15026
Posted 2007. May 22. - 10:15
felkészülve mindenre
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#15027
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Posted 2007. May 22. - 09:21
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
#15028
Posted 2007. May 21. - 22:22
ez mehetne az érdekes képek topikba is, de sztem jók lettek a képek:
bicóm-Hdr1
bicóm-Hdr2
bióm-Hdr3
a program neve egyébként Photomatix pro
a bringa szép (lehet) de a képek - nem igazán. Pixeles és összecsapott. Bocs!
De ha már valamit módosítasz, akkor az váljon a kép javára.
a géppel egyébként minden rendben, már amennyire "értek" hozzá...
#15029
Posted 2007. May 21. - 22:00
#15030
Posted 2007. May 21. - 22:00
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#15031
Posted 2007. May 21. - 21:35
#15032
Posted 2007. May 21. - 20:29
bicóm-Hdr1
bicóm-Hdr2
bióm-Hdr3
a program neve egyébként Photomatix pro
#15033
Posted 2007. May 21. - 18:33
CJ: messze vagy meg a Mongoose nem illik a nevemhez..
és az új meg Arnold Schwarzenegger lesz és majd erõsen veri Janit, mert õ egy nagyon gonosz:D
#15034
Posted 2007. May 21. - 18:26
gyere el ákos odaadom a mongoose-om:D
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#15035
Posted 2007. May 21. - 15:02
#15036
Posted 2007. May 21. - 12:55
#15037
Posted 2007. May 21. - 11:35
legalább lányneve van
OFF
Apósjelöltem nevezi a Hahannámat Johannának.
Nincs abban semmi perverz: nálunk a 2 ütemû Trabinknak is volt neve (lelke is, de az mindegy most... - 1000km-es utak NDK-Mo.
ON
#15038
Posted 2007. May 21. - 01:41
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#15039
Posted 2007. May 20. - 23:57
#15040
Posted 2007. May 20. - 23:53
amugy jol nez ki meg minden, de en inkabb egy lanyt keresnek
RAUH-Welt
B E G R I F F

Sign In
Create Account

Back to top





