Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13721
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

145mm, de ez picit többet...kb 148


És hogy mozog? Mert kíváncsi voltam mindig egy Nixon mozgására, havernak Sherman van de inkább nem nyilatkozok... :mybad:

#13722
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
145mm, de ez picit többet...kb 148

#13723
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
:rocketman :D

Nixon mennyit is mozog?

#13724
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
3200...:)

#13725
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
olyan 5000 körül vettem

#13726
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
jaja. És szabad-e tudnom mennyiért vetted?:)

#13727
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

Kösz! a pedál az Bikepos.


nekem ugyanez DaBomb-ba van ;) mind ugyanaz a taiwani cucc csak átmatricázva..de hát kinemkakilja le? Jól funkcionál

#13728
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

szép;) a pedál milyen?


Kösz! a pedál az Bikepos. nem egy drága darab.

Sufnizást nem tudom, de lehet, hogy megpróbálkozom vele. Csak nem szeretném elb*rmolni.

#13729
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás

Köszi! Én is nagyon szeretem csak sajnos streetre nagy és nem útállítós...


Nem lehet "lesufnizni"?

#13730
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
szép;) a pedál milyen?

#13731
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Köszi! Én is nagyon szeretem csak sajnos streetre nagy és nem útállítós...

#13732
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
Hmm, szép az a villa

#13733
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Bringám: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

az a hátsó kerék igencsak ronda benne. De most lesz új teló és vannak új kerekek. Majd ha összeállt és VÉGRE tudom használni rakok fel képet.

#13734
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

Szép HFS, de az a villa túl nagy bele, nekem 100mm-en van a Rebám, az még épp jó, nagyobbat nem tennék bele, mégiscsak merevfarú CC gép.

Igen a 130 is sok de most viszem átállítatni és nagyobb SAG-al fogom használni.

#13735
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Köszi fiúk! :matrix:


Mondtam. ;)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13736
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
köszi Gi-Gi a privit, háát nem volt olcsó, szó mi szó... azt hittem azismerõs miatt jobban ki tudtad hozni... De szép!

#13737
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Szép HFS, de az a villa túl nagy bele, nekem 100mm-en van a Rebám, az még épp jó, nagyobbat nem tennék bele, mégiscsak merevfarú CC gép.

#13738
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Köszi fiúk! :matrix:

#13739
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Gratulálok a fehér Meridához! Gyönyör? darab !!! :cool2:

Üdv.
Grande

#13740
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
ha nem tolakodom elküldenéd priviben az árát és hogy hol vetted/ rendelted a cuccokat?