Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13301
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
Köszi mindenkinek! :prosze: :)

Gyönyörû kis Óriás!:) Sok örömteli km-t vele!

Egyébként milyen ez az új XT fék rendszer?


Egyelõre bekopatlan. :) Mivel megfázva ücsörgök itthon, nem tudtam még igazán kipróbálni. Kb. fél órát tekertem csak, szépen nõtt az ereje fékezésrõl fékezésre, de még messze van a 100%-tól. A karok érzése szokatlan, nem olyan koppanos mint a marta, kicsit nyúlósabb. Gondolom a servo miatt. Szerintem jó lesz.:love1:

Rádküldöm az apehet :D jó lett,gratula :)


Már itt van. :D

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13302
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Uj hajtókar és egy két kis szépités után. Nagyba
Kicsit saras, de lagalább látszik hogy használom:D

#13303
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
:clap: minden elismerésem kisherceg!
egyszerüen ha akarnék se tudnék bele kötni semmibe :P (na jó mégis :D )
ez igy ahogy van kurva penge cécó gép!
használd okosan ;)

#13304
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás
Grat kisherceg!

Enyém is most lett kész, de közelébe se ér a tiednek:D

#13305
Gi-Gi

Gi-Gi

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
:clap:Grat Kisherceg, nagyon szép lett:cool2:!!!

#13306
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Kisherceg: :irigykedõsszmájli:

#13307
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Gyönyörû kis Óriás!:) Sok örömteli km-t vele!

Egyébként milyen ez az új XT fék rendszer?

#13308
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Kh.! Olyan nincs,hogy végleges.Egy tökéletes mû sosem készül el.:)

#13309
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
hûdezsír:D:D

#13310
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Rádküldöm az apehet :D jó lett,gratula :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#13311
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Húúú Kisherceg! De szép az a kerék hehe :clap: Csodás llett nagyon a bringa, gratulálok!!! Ez az XT szett tényleg csinos darabokból áll.

Üdv.
Grande

#13312
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
köszi! :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13313
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Kisherceg!
Nagyon jó lett! használd sokat, grat!

#13314
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
ezek az xt motyok eleg jol birnak kinezni! thumbs up!

#13315
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
Csak "félig új", mert már mutiztam ITT, de új. Kerekek és fékek tuning után "majdnemvégleges" állapotban.

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Setup:
Giant XtC '06 M
RS Reba SL 100mm
FSA korm.csapágy (vázhoz jár)
RaceFace Evolve kormány
Ritchey Comp 110mm stucni
ProGrip markolat
USE Alien 27,2*420mm nyeregcsõ (custom :) szûkítõvel)
Acor "lyukasnyereg"
'07 XT váltókarok + XT (e.'07 h. '05?) váltók
'08 XT fékek + XTR tárcsák 160mm
Mavic 717 felnik + DT 2mm + '08 XT agy hátul/ '06 XTR elöl + Acor csavaros zárak
SRAM 9.0 sor 11-34 + PC 971 lánc
HT I LX hajtómû (44/32) és monoblokk
PD-M 520 pedál
WTB EpicWolf 1,95 + Schwalbe XL (?) 135gr

Thanx Grande ;), Gyapi, Probike és fõleg a kerékfûzõ mágus és minden nyûgömet elviselõ ZP Zolinak.

Majd kap még rövidebb tengelyû középcsapit, hogy ne álljon annyira keresztben a lánc 32-34-ben (nem volt tuti, hogy jó lesz ha nincs kistányér, meg ez volt itthon:D). Plusz ha nagy leszek talán egy középkanalas XT-t hátra.

...és persze majd méretre kell szabni a fékvezetékeket. :) Csak a kedvenc boltom ma nem ért rá. :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13316
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
jaja spd-t én is akartam javasolni :)
használd ügyesen ;)

#13317
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás

hátrahajló nyeregszár, kicsit hosszabb stucni, és lesz egy sportosan rövid bringája.

:zsír:!


+ fekete hézagolók, spd-t rá
jól néz ki!

#13318
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Nem véletlenül vettem M-est, mivel az L-est próbáltam és az nagy volt.-)
Amúgy meg én nem érzem rövidnek. A nagyméretû 21.5-es Kellysemhez képest csak 9 mm-rel rövidebb a vízszintes felsõcsöve.:)

#13319
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
hátrahajló nyeregszár, kicsit hosszabb stucni, és lesz egy sportosan rövid bringája.

:zsír:!

#13320
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
akkor már kicsi :)
és sztem is