Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13281
Írta 2007. október 08. - 10:21
A K&H-nál már lehet kötni olyan lakásbiztosítást, amibe a bringát is bele lehet venni, és lopás esetén nem számolnak amortizációt. Mondjuk kicsit megdõltrek, mikor mondtuk, hogy 5 millára biztosítanánk:D
Kérni fognak egy teljes alkatrészekre bontott listát fogyárakkal. Erre készülni kell, de sztem megéri!
További részletet tõlem ne kérdezzetek:D www.khb.hu
#13282
Írta 2007. október 08. - 10:04
#13283
Írta 2007. október 07. - 12:45
nem sok latszik belole
csinalj egy kepet nappal is. de olyan jo zuzosnak tunik :spoko:
Kösz azért! Nos lesz róla egy jobb kép is csak még nem készült el.
Szerintem holnap meg lesz az is.
#13284
Írta 2007. október 07. - 12:40
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13285
Írta 2007. október 07. - 12:34
#13286
Írta 2007. október 06. - 20:47
off: menni akartunk ma a bükkbe de eltántoritott az idõjárás. talán a héten valamikor, ha nem esik.jó jó
de látod mi van az avataromba
amúgy szivesen megtekerném én is a kockát isegy tesztkör erejéig
apeh? ugyanmár
leslie: ha kell, van két hasonló, de fekete közepû féktárcsám, for sale
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13287
Írta 2007. október 06. - 20:22
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13288
Írta 2007. október 06. - 18:27
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#13289
Írta 2007. október 06. - 17:56
de látod mi van az avataromba
amúgy szivesen megtekerném én is a kockát is
#13290
Írta 2007. október 06. - 17:51
specim már volt
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#13291
Írta 2007. október 06. - 17:48
#13292
Írta 2007. október 06. - 16:54
kösz.Nagyon szépek!!
A cube-nak mi a felhasználási területe?
felhasználási területe? vitrin.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13293
Írta 2007. október 06. - 14:33
#13294
Írta 2007. október 06. - 13:50
a specire költözött egyenes specialized xc kormány (120g) meg egy selle slk nyereg (184g, imádom) meg a kötelezõ apróságok (pumpa, nyeregtáska, villogók) és az xtr hajtókarból leszármazott alu csavarokat is megkapta az lx
a cube kapott egy specialized mudflap-et (tökéletesen passzol) meg 4db piros alu kcnc csavart az xtr hajtómûbe. mostmár egy ideig nem b*szogatom õket
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13295
Írta 2007. október 02. - 08:19
#13296
Írta 2007. október 01. - 22:34
#13297
Írta 2007. október 01. - 22:23
USE --> privi ment.
ide is jöhetne egy, mert nagyon tetszetõs darab, illik a gépbe, fékek állati jól néznek ki
#13299
Írta 2007. október 01. - 21:43
...
USE Alien 27,2*420mm nyeregcsõ (customszûkítõvel)
...
Majd kap még rövidebb tengelyû középcsapit...
jól ki néz!
nyeregcsõ honnan mennyiért van-e még egy?
nem lehet manipulálni az alátétekkel a középcsapágynál?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13300
Írta 2007. október 01. - 21:41

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






