Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13161
Posted 2007. October 22. - 22:33
#13162
Posted 2007. October 22. - 22:30
uj gep... hm. tippeljel
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13163
Posted 2007. October 22. - 22:26
Meg még kéne egy össztelós cc meg egy DH/freeride. Nagyjából OK is lenne. De már ennek a háromnak is örülök...
Próbáld ki a GP 4000 et. Jóféle gumi. Ja, csapattársamnak edzésen kitört a Mavic Krysium ES (asszem) kerékbõl a küllõ. Szépet szólt, azt hittem a tarmac váz reccsent ketté olyan hangja volt...
Tavaszra milyen másik? Márka, szín, rugóút?
#13164
Posted 2007. October 22. - 22:22
telire most raktam ossze az XTC-t, tavaszra meg meglesz a masik. [ma adtam le a rendelest...]
most meg faragtam kicsit az orszagutin. talaltam egy zsir uj Open Pro felnit, szoval kivagtam a CPX-et a francba elolrol, a 2-es noname kullok helyett 2-1.8 Sapim, alu anyakkal, a tiagra agy maradt. Nem erezheto a kulonbseg, de a tudat...
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13165
Posted 2007. October 22. - 22:17
#13166
Posted 2007. October 22. - 19:55
#13167
Posted 2007. October 22. - 19:48
mert én úgy tervezem, hogy veszek bowdent és pár nap múlva hasít...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13168
Posted 2007. October 22. - 19:39
#13169
Posted 2007. October 22. - 19:36
#13170
Posted 2007. October 20. - 17:18
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13171
Posted 2007. October 20. - 14:26
De amúgy pöpec
#13172
Posted 2007. October 20. - 13:59
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13173
Posted 2007. October 19. - 23:33
nagymuteromnak is ilyen kéne a 30 éves csepel helyett
de nagyfater lánca akkor is überelhetetlen. kimegy a telekre kapálni: kapa felkötve csepelre. ujjnyi lánc felcsavarva a kormányra + 1 5x5 centis lakat. (változtatható hosszuságú lakat )
#13174
Posted 2007. October 19. - 23:17
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13175
Posted 2007. October 19. - 23:16
#13176
Posted 2007. October 19. - 23:12
szoval o most ezzel "nyomul"
Pashley Provance 17"
Handmade in Stratford-upon-Avon, 5sebesseges Sturmey-Archer agyvalto, SA dobfekek, Schwalbe Marathon Plus gumik, Brooks nyereg, SKS sarvedo, Rixen kosar.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13177
Posted 2007. October 19. - 22:35
#13178
Posted 2007. October 19. - 20:26
Tetszik ez a Merida olyan 'suhanós' fekete
Gratula!
Köszönöm
Sajna kicsit még makrancos, de már kezdünk összekopni
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#13179
Posted 2007. October 19. - 18:33
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13180
Posted 2007. October 19. - 18:24
valami haszna van, de fog kapni egy rendesebbet.
egyelõre jó ez a gyári megoldás is.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

Sign In
Create Account

Back to top






