kukk ide és vallj színt
és a Cannonról is kérünk saját fotót nem csak gyárit
OFFGyõr
Hogy köll saját képet benyomni?
Most vagyok itt elõször...
Én speciel eggyet értek az elõttem szólóvalhallod valaki ezt elfogadná nem szaladgálósnak is bazz:D
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960



a csepelen durva az a pedál:D
Igen lesem lakatolom a városban ha csak beugrok valahova párpercre. Amugy nem vagyok híve a sárvédõnek. Kell az a sárcsík:D olyan dizájnosa hauser az a szaladgálós gondolom.
Nagyon szeressem az outimat. Lehet nem a legkönnyebb,de jól lehet ezzel is edzeniez a ktm emlékeztet a régi fullymra:|
:( szerettem vele menni csak kõnehéz volt...de ez zsíroskenyér grt. hozzá...de nekem az outi(L)(L)
ez a ktm emlékeztet a régi fullymra:|
:( szerettem vele menni csak kõnehéz volt...de ez zsíroskenyér grt. hozzá...de nekem az outi(L)(L)
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Ugyan szorosan nem tartozik a topikhoz, de hátha közérdekû, és nem reklám.
A K&H-nál már lehet kötni olyan lakásbiztosítást, amibe a bringát is bele lehet venni, és lopás esetén nem számolnak amortizációt. Mondjuk kicsit megdõltrek, mikor mondtuk, hogy 5 millára biztosítanánk:D
Kérni fognak egy teljes alkatrészekre bontott listát fogyárakkal. Erre készülni kell, de sztem megéri!
További részletet tõlem ne kérdezzetek:D www.khb.hu
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960