Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#12761
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
daci megkérdezhetem hogy hány kilo ez a monstrum? :)

#12762
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
http://kep.tar.hu/daci/50540076#2
több kép

2 év alatt ebbõl állt össze a bicóm:D fokozatos fejlesztés
mostmár csak a hajtókar, váltókar, stucni, kormény, nyereg eredeti
http://kep.tar.hu/da...2398/19082508#2

egyébként meg szimplavállal szebb de nem akartam még egy repedõs szériát.. ez azért sztem alám elég elpusztíthatatlan teló.

#12763
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
tõlem majd januárba ha minden igaz:bananadan

daci, jó lett!

#12764
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
LL, tényleg ez a legszebb polar-x, és egyben is szépes, grat:)
A Giant meg..mimás lenne mint jó és szép=)

Daci, faszás lett, egyre jobb lesz ezis!(bár szimplaváll sztem szebb:) )
várom a többi képet

#12765
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
jó végignézni ezen az oldalon.

BBB
zsíír, gyáááász :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12766
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
:clap: csak így tovább
jöjjenek a szép bicók :)
az XTC zsír

#12767
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
Feltöltött kép
én meg ezzel nyomulok
mindjárt lesz több kép is

váz: bighit sport 2005
villa: dropoff triple 2005
tag: fox vanilla r 450es rugó
fékek: avid bb7 elöl alligator hátul saint tárcsa
avid fr5 fékkarokkal
kerekek: elöl vuelta dh disc b+ aggyal
hátul mtx hone aggyal
hajtókar: hussefelt
láncfeszítõ: boxguide
váltó: alivio
kb ennyi a lényeg erre a gépre már nem akarok többet költeni, max a kopó alkatrészeket, és max egy juicy 5 fék talán.
markolat kicsit gáz már de még kihúzom vele amig lehet.
mostmár csak nekem kéne a gép szintjéhez fejlõdnöm

#12768
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts
Gyönyörûszép XTC TirpleB! Bajban vagyok mert Én is akarok venni XTC vázat, csakhát szép ez a fekete és szép a 2007es váz is...

#12769
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Lacika,hol a kép??:)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#12770
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 posts
Végre kész a kula :) nagyon szép lett, közben és is beújítottam egy sid team-et.
BBB! szééééép! hiszen én is ilyen vázat hajtok :D

#12771
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
A Primo csino az biztos :)
Nekem nem tûnik meredeknek,legalábbis normálisan tudok fékezni :) A kép is csalóka kicsit talán... de még megy lejjebb egy alátétnyit az egész fedélzet :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#12772
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
mind2 kona gyönyörûen néz ki!!
a giant is nagyon szép BBB! (nincsenek túl meredeken a fékkarok?)

#12773
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Thanks a lot :) A Thomson innen a salgótarjáni kerékpárüzletbõl származik,kb asszem 3000-et fizettem érte... ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#12774
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
nice :spoko:

specializedbõl származó 30,9-es thomson setback? honnan van?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12775
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Feltöltött kép

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#12776
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts
az lesz, csak az majd sztem karácsonykor, mert most kifogyott a kassza:D

mod: nem retro nyereg az, csak egy alap ricsi nyereg
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#12777
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
szép, de az enyém szebb:);) na jó elfogult vagyok...

#12778
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,107 posts
:clap: szép a kula
csak egy spd kéne még rá.

ja igen azt a retro nyerget is change-elhetnéd :D

#12779
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
szépek lettek!

spd-t rá ;)
meg egy pille nyerget .)
(pl bikepos road jól menne a piroshoz ;) )

#12780
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts
andrew_m: szép bicikli:)

nah végre sikerült összeraknom a biciklimet, elõször egy kis leírás róla mik vannak rajta:
06 Kona Kula Primo Váz
XT+DT+DS2-XC E+H Kerék
Rock Shox Sid Race Teleszkóp
Sram PG-970 Fogaskoszorú
Sram PC-971 Lánc
08 XT Shadow H Váltó
08 XT Nem Topswing E Váltó
Race Face Ride XC ISIS Hajtókar
Race Face SRX ISIS Monoblokk
08 Avid BB7 E+H Fék
Ritchey Comp Stucni
Ritchey Comp Kormány
Ritchey Comp Kormányszarv
Shimano Deore LX Dual Controll Fékváltókar
FSA Orbit XL II Kormánycsapágy
Shimano XTR Váltóbowdenszett
Shimano XTR Fékbowdenszett
Continental Belsõ
Maxxis Dy-No-Mite 1.95 Külsõ
Maxxis Ignitor 1.95 kevl. Külsõ

************* a teleszkópon, a középrészen, a dual controlon, nyergen és nyeregcsõn kívül minden új!

és akkor képek: katt
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"