Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11521
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

kéééééééééééééééész

http://sala-gee.pink...om/album/Speci/


Grat, durva romboló :)

#11522
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
figy
push ad uj alkatrészeket is, én csak szétszedem és normálisan összerakom meg cserélek O gyürüket.
de azért nem is egy árban van...

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#11523
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Úgy tudtam, a Push, csak Foxot pusingol. Õk maguk nyilatkozták. Vagy ezt csak a hátsó tagokra értették?

Most már csak az a kérdés, hogy ha telót akarok tuningoltatni, akkor pusingoltassam, vagy válasszam az SRT-t? ;)
Ausztria, Kenguruk földje!

#11524
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
soha nem tanultam angolt ;)
ha ezt nézzük nem vagyok rossz

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#11525
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
"i very happy" :)

az amazing-et igy irják, nem amaising-nek ;)
nice bike by the way :spoko:


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#11526
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Kész a "Medve", yeah! holnap képek is lesznek

váz: kona bear '01 18"
villa: rs revelation 409 130mm
stylo hajtómû, sram rocket trigger váltókarok, xt sor, lánc, elsõ váltó, agyak, xtr hátsó váltó, hayes elcamino fékek, syncros kcs, stucni, kormány, markolat, nyereg, felnik, maxxis crossmark külsõk, speci belsõk.

szép lett, jó lett, örülök neki:D


02 lesz az!
kedvenc vázam volt :D
ugye nem bear dee lux, hanem a szebbik változat, a fehér? :)

#11527
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

kéééééééééééééééész

http://sala-gee.pink...om/album/Speci/

az amazing-et igy irják, nem amaising-nek ;)
nice bike by the way :spoko:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#11528
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
Kész a "Medve", yeah! holnap képek is lesznek

váz: kona bear '01 18"
villa: rs revelation 409 130mm
stylo hajtómû, sram rocket trigger váltókarok, xt sor, lánc, elsõ váltó, agyak, xtr hátsó váltó, hayes elcamino fékek, syncros kcs, stucni, kormány, markolat, nyereg, felnik, maxxis crossmark külsõk, speci belsõk.

szép lett, jó lett, örülök neki:D

#11529
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

kéééééééééééééééész

http://sala-gee.pink...om/album/Speci/


szomorodjál meg:)



#11530
Ákos_92

Ákos_92

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
nem, lila színû vûz karbon láncvillával és karbon támvillával, 1,5kg körüli hardtail
xtc.

#11531
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Feltöltött kép

Gyönyörûûûû:cool2:!!!

gyönyörû a Giant! Mi ez a Push tuning? Telónál?

http://www.pushindus...=Rock Shox REBA

kéééééééééééééééész
http://sala-gee.pink...om/album/Speci/


Bár sötét lábbal Nekem is jobban tetszett a Travis, de így is maximálisan csodás paripa! :clap:

#11532
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

kéééééééééééééééész

http://sala-gee.pink...om/album/Speci/


Mééééééérnem fekete a villa?


" sala-gee: Speci
in: Bikes - Freeride/DH

561 views | 8 comments | 10 faves

my bike shop
norider

My new setup new tires and shifter and rear derailleur "

mióta van bringaboltod? :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11533
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
gyönyörû a Giant! Mi ez a Push tuning? Telónál?

#11534
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
kéééééééééééééééész

http://sala-gee.pink...om/album/Speci/

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#11535
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

hehejjj, ezzel mar igazan eljohetnel a kevelyre, nem esik ki a szemed felfele :D
kapsz lanctanyert is


Megyünk hamarosan.
Hogy nem esik ki a szemem az még nem biztos. Idén felfelé még nem is bicajoztam. Sajnos. De itt az ideje.

Közben lett 24-es kistányér az SX-re, szóval azzal is tudok menni, már csak egy Bashguard kell rá.

#11536
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
push-ról még nem nyilatkoznék, ahhoz nem mentem eleget vele. eddig jó - viszont mielõtt megcsináltattam, totál szar volt a telóm, szóval leginkább ahhoz tudom viszonyítani :)
a váz taggal ~2500g. annyira már nem vagyok grammániás, ezt meg sem mértem, volt egy másik karbon nrs-em is anno, az 2459g volt, mindez 18,5"-os méretben.
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#11537
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

szép az nrs. grat.
milyen sulyban van 1 ilyen nrs váz taggal együtt?

2700 körül
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11538
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
szép az nrs. grat.
milyen sulyban van 1 ilyen nrs váz taggal együtt?

#11539
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a push tuningra én is kíváncsi lennék. de szép. :)

#11540
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hm.. szép.
Vállanám bátran.

PUSH tuning érezhetõ, megéri? (avagy csak matrica? :))
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda