Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11481
Írta 2008. április 12. - 18:37
[IMG]http://[img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080412/430068697DSC00090_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
ja tényleg szép az a Giant:)
#11482
Írta 2008. április 12. - 18:36
nos, nehany upgrade utan igy all a vas jelenleg:
a gyari valtozathoz kepest: novatec agyak, b+ zero felnik, bb7 tfekek elol-hatul (203/160), b+ jump pedal, b+ stucni, avid sd7 fekkarok, alivio valtokarok, RS tora 289 es easton ea50 kormany.
@nyimi: szep az a giant vaz!
Áááá ez a gép meg olyan szép lett hogy már nem találok szavakat.
Gratula hozzá!:spoko:
#11483
Írta 2008. április 12. - 18:17
a gyari valtozathoz kepest: novatec agyak, b+ zero felnik, bb7 tfekek elol-hatul (203/160), b+ jump pedal, b+ stucni, avid sd7 fekkarok, alivio valtokarok, RS tora 289 es easton ea50 kormany.
@nyimi: szep az a giant vaz!
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#11484
Írta 2008. április 12. - 18:12
#11485
Írta 2008. április 12. - 18:01
#11486
Írta 2008. április 12. - 06:32
#11487
Írta 2008. április 12. - 01:22
Alex: nem a konatalin vettem, apróról lõttem.
Dave: a stylo jobban illik bele a színe miatt, xt bõl meg inkább az elõzõ szériát venném, vagy az elõzõ xtr szériát, ha nem lenne ilyen horror ára. vagy majd esetleg egy rf evolve xc.
CJ: zöld elox cuccokkal egyetértek, csak a váz élettartamát illetõen kaptam kritikákat, aztán ha meghal (remélem nem fog) akkor trance vagy dawg lesz helyette. de remélem ez még egy több évig mûködõ verzió lesz:D
#11488
Írta 2008. április 11. - 21:51
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11489
Írta 2008. április 11. - 21:40
#11490
Írta 2008. április 11. - 21:33
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11491
Írta 2008. április 11. - 14:10
Grande te meg nehogy fehér Rókát tegyél a Trance-be! Ez így olyan jól mutat!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11492
Írta 2008. április 11. - 09:50
Nagyon szép darab lesz! Vágyom egy fehér Foxira
orbea lanza fehér váz, reba wc fehér teló, full tárcsás xt némi xtr-el, pro plt cuccok, dt 340s+dt d4.x+dt 2/1.8, speci rival nyereg, NN gummák
Erre is kíváncsi vagyok nagyon
Ez a Kona gyönyörû paripa lett! Gratulálok!ahogy tegnap ígértem, a képek. már elsõ "bevetés" után. kicsit fura még az összteló a sok merevfarú után.
#11493
Írta 2008. április 11. - 08:42
Máá megint új gép?
Rocky elkopott?
Majd a jövõhéten (remélem) meglátod.
;-)
#11494
Írta 2008. április 10. - 22:52
165-ös és 4"-t mozog vele a bringája@Andrisch jó masina lessz ebból, gratula.
@Rbalint nagyon öszhangos a Kona. Nemkell megiedni az ösztolóstól jó az nagyon, ha megszoktad és a jót könnyü megszokni. Gratula ez nekem is nagyon bejönne. Milyen hosszu a tag hátul?
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11495
Írta 2008. április 10. - 22:48
@Rbalint nagyon öszhangos a Kona. Nemkell megiedni az ösztolóstól jó az nagyon, ha megszoktad és a jót könnyü megszokni. Gratula ez nekem is nagyon bejönne. Milyen hosszu a tag hátul?
#11496
Írta 2008. április 10. - 22:41
használd egészséggel.
#11497
Írta 2008. április 10. - 22:37
A konatalin vetted a vázat?
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#11498
Írta 2008. április 10. - 21:48
'egybe van'.. gratula.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#11499
Írta 2008. április 10. - 21:37
#11500
Írta 2008. április 10. - 21:35

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére














