Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11081
Írta 2008. május 11. - 15:41
#11082
Írta 2008. május 11. - 15:40
vegre kesz van az uj kedvenc
PolarX 2k8 Manual
WTB Dual Duty kerekek 24"
Bike+ DSP haso agy
Schwalbe TableTop 2.25 24"
Pike 426 @ 95mm
Lx fekek 180 elol, 160 hatul
Point lanc
Shimano Deore FC-M542 integralt kozepreszes hajtokar
B+ dirt kormany, dirt nyereg, platform pedal, nyeregcso, kormanycsapagy, stb...
#11083
Írta 2008. május 10. - 21:49
a travis eddig szép, jól mozog, kicsit magas, lehet picit kemény a rugó de hatalmasat fog a fék rajta, és nagyon merev - ez tetszik, terepen még nem volt, meglátjuk...
össztömeg most majd' 1300 g-os külsõkkel és kicsit nehéz belsõkkel 18,25. itthoni használatra 500 g a gumikról leugorhat, külföldön meg mindegy a tömeg
endroo: tudom, azért kell nagy gép, hogy nyugodtabb legyek
köszi mindenkinek
#11084
Írta 2008. május 10. - 20:48
lcs: Tetszik, fõleg a villa, meg szép színes.
A Genesis is szép, villát pedig mihamarabb kukázd.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11085
Írta 2008. május 10. - 13:58
azért megvárom mi a véleménye róla. mivel tpc-s, sok rosszat nem hiszem hogy tud majd mondani. max. nehezebb, mint a boxxer.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#11086
Írta 2008. május 10. - 12:44
#11087
Írta 2008. május 10. - 10:05
#11088
Írta 2008. május 10. - 09:20
nye:
Nagyon csinos a gép.
Az a villa pedig gyönyörû. Ez a fehér Travis csak oem-ként jött be vagy lehet valahol kapni, mert én csak feketét találtam?
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#11089
Írta 2008. május 10. - 00:32
majdha ez megmurdel akkor vmi Reba szerûség.
150-et simmmán megért:D
annyit simán:)
#11090
Írta 2008. május 10. - 00:27
fõleg, hogy gyári bicó. a telót én cserélném, amúgy szép. ár/érték aránya meg tuti verhetetlen. grat hozzá!
majdha ez megmurdel akkor vmi Reba szerûség.
150-et simmmán megért:D
#11091
Írta 2008. május 10. - 00:09
#11092
Írta 2008. május 10. - 00:06
mar csak egy kerdesem van
HOL A BOXXER?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11093
Írta 2008. május 09. - 23:52
#11094
Írta 2008. május 09. - 23:36
Tetszik az összhang... pl.: full XT hajtás, meg azért a színe sem csúnya;) (fekete telóval nekem a Scott Scale LTD jutna eszembe róla:D)
#11095
Írta 2008. május 09. - 23:26
nyah meg van az új bringám:D
- 7005-os váz, a kormánycsapágyaknál vastagabb nyakkal és nincs felülhegesztés
- Suntour XCR villa egész jó mozgással, remote LO-val
- XT elsõ váltó
- XT hátsó váltó
- LX váltókarok
- XT hajtómû
- Avid FR-1 fékkarok
- Avid SD5 fékek
- Shimano WH-M505 kerékszett
- Continental Leader gumik
- Jagwire és Shimano bowdenek
- Cytec kiegészítõk
- HG73 lánc
- FSA kormány csapágy
#11096
Írta 2008. május 09. - 23:01
lcs: majd kéne csinálni team fotót, kaposival :-)
mér?
van puha rugótok travisbe?
#11097
Írta 2008. május 09. - 22:56
aki P3-al alázgatta a fullysokat?
jahm.
lcs: majd kéne csinálni team fotót, kaposival :-)
#11098
Írta 2008. május 09. - 22:32
kormány, stucni richey pro.
kela
az ilyen ajánlatokra szoktam azt mondani/gondolni, hogy inkább itt rohadjon meg a garázsban
és szted komolyan gondoltam?
#11099
Írta 2008. május 09. - 22:26
Cser M.-é.
Pesti srác.
...
aki P3-al alázgatta a fullysokat?
#11100
Írta 2008. május 09. - 22:25

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






