Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11061
Írta 2008. május 12. - 12:52
egyébként fasza kis gép
#11062
Írta 2008. május 12. - 12:43
szerintem a pyxisen elég jól mutat ez a funn nyereg... szép!
#11063
Írta 2008. május 12. - 11:53
#11064
Írta 2008. május 11. - 23:41
fehér-feket összeállítás mindig szíven talál:)
#11065
Írta 2008. május 11. - 23:15
#11066
Írta 2008. május 11. - 22:50
koszi
ez a tipikus, "par honapig ehezem" effektus
amugy az attetelekkel kapcsolatban, nekem 26"-on 16x32 volt az attetelem, itt meg 24"-on 9x22.. kb milyen szorzoval kell szamolni, hogy megkapjam a 26-on 2 egeszes atlagot?
tehat most 2.444 az arany, ez 26"-on mennyinek felelne meg? van erre valami kalkulator?
http://www.sheldonbrown.com/gears
Would you, Quintus? Would I?
#11067
Írta 2008. május 11. - 21:50
#11068
Írta 2008. május 11. - 21:04
a speci avval a festéssel meg a fehér villával naon ász .)
px is etalon!
remélem én is linkelhetek hamarosan, váz már van .)
#11069
Írta 2008. május 11. - 21:01
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11070
Írta 2008. május 11. - 20:51
#11071
Írta 2008. május 11. - 19:43
#11072
Írta 2008. május 11. - 18:56
Hat ez az amin meg filozom... Az az igazsag, hogy hatul a 9 fog az nagyon huzos es adott is, ugyanis az agyra van integralva.. elol 32-vel az mar nagyon combos lenne... 22-vel igazabol eleg dinamikus, meg halados is, de nem tudom milyen lenne pl egy 28-as tanyerral elol... mivel csak az elso tanyerral tudok jatszani, igy azert nagyon sok valasztasom nincs
ha valakinek lenne tapasztalata, azt szivesen meghallgatnam
Itt pl van 26os tányér
Amugy probáltam egy 44/18-as gépet (ami ugyan az mint neked a 22/9) nem volt zavaro, szerintem fontos hogy jol meg tudj vele indulni, nem tour de france-ra készülsz ezzel a gépel
De tényleg nagyon ütösen nézz ki...
(A fél nappalit odéb toltad a kép kedvéért?
"foxot ürlények tervezték és csak ánuszkulcsal javitható..."
#11073
Írta 2008. május 11. - 18:48
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11074
Írta 2008. május 11. - 18:12
#11075
Írta 2008. május 11. - 17:56
#11076
Írta 2008. május 11. - 16:55
tehat most 2.444 az arany, ez 26"-on mennyinek felelne meg? van erre valami kalkulator?
#11077
Írta 2008. május 11. - 16:53
#11078
Írta 2008. május 11. - 16:27
#11079
Írta 2008. május 11. - 16:08
nájsz bájk.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#11080
Írta 2008. május 11. - 15:46
Grat
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





