Jelentem alásan meglettem gyõzve.
![]()
Kitámasztó le,a sárvédõt meg lecserélem SKS-re azt legalább egy pillanat alatt le lehet kapni ha nem kell.![]()
Ha kész leszek vele és kicsit jobb idõ lessz dobok fel friss képeket róla.
Az sks és a pálcás között az a különbség, hogy az egyik semmit nem ér esõben. AKi városban használja a bringát (akár ha monti váz) az jobban jár, ha rendes sárvédõje van, mert pl. akinek akinek nem, az idén nyáron végig szívott vagy otthon ült.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





