Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#10141
Írta 2008. szeptember 07. - 11:15
Kulacs nélkül nem rossz vele? Vagy mindig viszel hátitatyót?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#10142
Írta 2008. szeptember 07. - 11:10
#10143
Írta 2008. szeptember 07. - 00:02
yeti DH9 lesz, valami 180as szimplavallassal. egyszer majd
vaz mar [felig] van. nem tud valaki elado hozzavalo lanc es tamvillat? meg 20x150 atutos hatsoagyat?
most egyelore redukalom a gepparkot, csak az 575 marad, a tobbi elado
nincs helyem... :/
most egyelore redukalom a gepparkot, csak az 575 marad, a tobbi elado
nincs helyem... :/
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10144
Írta 2008. szeptember 06. - 16:47
épp van egy eladóm, igaz az demo 
Cube nyereg: igazából egy Flite-al használtam, így ez a nyereg gyakorlatilag vadiúj
Sajna tapasztalatom sincs vele.
Trueman, LL, kössz.
Jók ezek a bighitek
Cube nyereg: igazából egy Flite-al használtam, így ez a nyereg gyakorlatilag vadiúj
Sajna tapasztalatom sincs vele.
Trueman, LL, kössz.
Jók ezek a bighitek
#10145
Írta 2008. szeptember 06. - 16:42
ez a bighit/66 kombo odavag. tetszik nagyon. szeretnek en is egy ilyen szimplavallas dh-gepet. azt persze nem tudom mire hasznalnam, de szeretnek ![]()
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10146
Írta 2008. szeptember 06. - 14:55
szépek! Grat!
ez a vékony nyereg szerintem mindig sokat dob az ilyen bringákon!
ez a vékony nyereg szerintem mindig sokat dob az ilyen bringákon!
#10147
Írta 2008. szeptember 06. - 12:58
köszi! amúgy 18at mozog csak 38as és nem 35ös mint az 55, ezér tünhet hasonlónak
#10148
Írta 2008. szeptember 06. - 12:35
#10149
Írta 2008. szeptember 06. - 12:31
szép lett 
majd remélem az enyém is lesz egyszer ilyen patentos bighit
de ez a teló 18at mozog? így képen akkorának tünik mint az 55öm
majd remélem az enyém is lesz egyszer ilyen patentos bighit
de ez a teló 18at mozog? így képen akkorának tünik mint az 55öm
#10150
Írta 2008. szeptember 06. - 10:50
Ha már bighit akkor énis:

Ami változott az a tag és a teló
Teló: '08 66 rcv
Tag: Fox DHX 4.0
Egyéb: Váz: '08 Bighit I. S
Kerekek: Single és Double track Novatech és Bike+ aggyal
Fékek: Juicy 5 203/203
Stucni/kormány: Hussefelt/Sunline 711mm
Nyereg: Decathlon titánpálcás, ~200gr
Hajtás: Lx karok, Boxguide 2 csapágyas terelõ, sram lánc, valami deore sor, alivio váltó és kar(csere)
Gumik: elõl minion dh 50a, hátul szintén(van egy 50a-s highroller is versenyre)
CSerés lesz a váltó ha minden igaz egy rövidkanalas x.9, és talán egy hátsó felni s-type vagy mtx
Ha ezek meglesznek akkor szerintem teljesen készlesz a gép
Még kép:
http://img3.tar.hu/b.../36140464.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140463.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140462.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140461.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140460.jpg#3

Ami változott az a tag és a teló
Teló: '08 66 rcv
Tag: Fox DHX 4.0
Egyéb: Váz: '08 Bighit I. S
Kerekek: Single és Double track Novatech és Bike+ aggyal
Fékek: Juicy 5 203/203
Stucni/kormány: Hussefelt/Sunline 711mm
Nyereg: Decathlon titánpálcás, ~200gr
Hajtás: Lx karok, Boxguide 2 csapágyas terelõ, sram lánc, valami deore sor, alivio váltó és kar(csere)
Gumik: elõl minion dh 50a, hátul szintén(van egy 50a-s highroller is versenyre)
CSerés lesz a váltó ha minden igaz egy rövidkanalas x.9, és talán egy hátsó felni s-type vagy mtx
Ha ezek meglesznek akkor szerintem teljesen készlesz a gép
Még kép:
http://img3.tar.hu/b.../36140464.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140463.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140462.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140461.jpg#3
http://img3.tar.hu/b.../36140460.jpg#3
#10151
Írta 2008. szeptember 06. - 09:31


alkatrészek:
váz: bighit fsr 3 06
tag: fox vanilla r 08
villa: marzocchi z1 fr3 05
fék elsõ: hayes mx2 203
hátsó: hfx 9 160
kerekek elöl vuelta excalibur b+ agy
hátul: s-type novatec agy
gumik: tioga factory dh 2.3/2.1 (ez már eléggé slickre van kopva de jánoshegyre nem rakok jobbat)
hajtás: hone
váltó: nincs jelenleg egy sora feszíti a láncot, ideiglenes megoldás, késõbb akarok vmi sram-ot rendes fogaskeréksor lánc kombinációval
illetve késõbb nagyobb villa, jobb tag,komolyabb fékek esetleg
#10152
Írta 2008. szeptember 06. - 09:03
#10153
Írta 2008. szeptember 01. - 22:50
ez marad (szinte) egyetlen bringának jelen pillanatban.
...
de szépek.. mindkettõ..
(az a villa de szép lenne a 04es arany-bordó px vázban, istenem..)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#10154
Írta 2008. szeptember 01. - 21:17
Nekem is ilyen nyergem van egy hónapja, de nekem megrepedt a két szélén az ülõgumók alatt. Kényelmetlenebb emiatt. Neked nincs ilyen problémád?
#10155
Írta 2008. szeptember 01. - 20:54
köszi srácok 
Hát igen, hosszú vagyok.... nincs mit tennem
Kerékszett: szépen hangzott, csak a probléma, hogy miatta "nehéz" a bringa, igy asszem 8.5-9 körül van... lehetne még hova könnyíteni, nem is durván nagy összegbõl, de egyelõre válságban vagyok, hogy maradjon - e vagy menjen e... túlságosan tetszetõs
Hát igen, hosszú vagyok.... nincs mit tennem
Kerékszett: szépen hangzott, csak a probléma, hogy miatta "nehéz" a bringa, igy asszem 8.5-9 körül van... lehetne még hova könnyíteni, nem is durván nagy összegbõl, de egyelõre válságban vagyok, hogy maradjon - e vagy menjen e... túlságosan tetszetõs
#10156
Írta 2008. szeptember 01. - 20:39
Grat thez!
Nem csúnya jármûpark, bár egyik stílushoz sem értek túlzottan, de ezek tetszetõsek, bár a cube valószínû tényleg jobban mutatna valami kevésbé "zsiráf" méretben
Nem csúnya jármûpark, bár egyik stílushoz sem értek túlzottan, de ezek tetszetõsek, bár a cube valószínû tényleg jobban mutatna valami kevésbé "zsiráf" méretben
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#10157
Írta 2008. szeptember 01. - 20:38
100font. olcsobb mint az Aksium vagy a 105
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#10158
Írta 2008. szeptember 01. - 20:14
#10159
Írta 2008. szeptember 01. - 19:53
ezen nincs szigszalag:(
( érdekes képekbe láttad a másik szigszalagost?
)
( érdekes képekbe láttad a másik szigszalagost?
#10160
Írta 2008. szeptember 01. - 19:21
nem akarom lehuzni, mert semmi gond vele, de ez a legalapabb fulcrum szett. nem rossz, de semmivel nem tobb vagy jobb mint ennyi penzert barmi. es nem tul draga
azé ajánlottam érte csak egy milka csokit.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






