Rétegyem a Speci Avatar-t? :chin:Szép-szép... csak azt a nyerget cserélném rajta:D
Dehogy adom.Ezt legalább be tudom ilyenkor hozni a szobába és tekerni rajta. Nem mindenki ér rá délelõtt biciklizniadd el... utálom az ilyesmit, egyszerûen annyira bringaidegen.. pfúúúj:D

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






