Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9501
Írta 2009. február 06. - 19:22
faja lett salapapa! tetszetõs masina, fõleg a sok fehér "szponzor" syncros cucc miatt
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
#9502
Írta 2009. február 06. - 18:55
van link valahol, még az elsõ komoly dh gépemmel 
ez lett:

Alkatrészlista:
Váz: IronHorse Sunday elite '06+ DHX 5.0 SRT
Villa: maniotu Travis Triple SRT
Kormánycsapágy: E13
Kormány: Syncros riser 7075 fehér
Markolat: Syncros 4 bolt fekete
Kerekek: Syncros FR 150/12, 110/20
Külsõ: Syncros BHT 2.5
Pedál: Syncros MeatHook fekete
Láncterelõ: Syncros Alu
Rockring: Syncros Bash Guard
Nyereg: Syncros Am
Nyeregcsõ:Syncros Micro adjust 7075
Fék: Shimano Saint M810 4 dugattyús
Váltókar: Shimano XT
Váltó: Shimano Xt shadow
Hajtómû: Shimano Saint 83mm/ 36fogas lánckerékkel
ennyi
ez lett:
Alkatrészlista:
Váz: IronHorse Sunday elite '06+ DHX 5.0 SRT
Villa: maniotu Travis Triple SRT
Kormánycsapágy: E13
Kormány: Syncros riser 7075 fehér
Markolat: Syncros 4 bolt fekete
Kerekek: Syncros FR 150/12, 110/20
Külsõ: Syncros BHT 2.5
Pedál: Syncros MeatHook fekete
Láncterelõ: Syncros Alu
Rockring: Syncros Bash Guard
Nyereg: Syncros Am
Nyeregcsõ:Syncros Micro adjust 7075
Fék: Shimano Saint M810 4 dugattyús
Váltókar: Shimano XT
Váltó: Shimano Xt shadow
Hajtómû: Shimano Saint 83mm/ 36fogas lánckerékkel
ennyi
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9503
Írta 2009. február 06. - 00:13
aztán mit nyújtasz cserébe?
Ezt a Sala gyereket látni szeretném akcióban is. Azt tudom, hogy lusta felfelé tekerni.
Googeltam "sala race videót". most tudom miket csinál. Ö a fehérnadrágos nem? :
http://www.carvideos...-expo-sexy.html
Vagy ö -e?
http://video.aol.com...cid=VIDURVCOM11
#9504
Írta 2009. február 05. - 23:58
#9505
Írta 2009. február 05. - 23:28
aztán mit nyújtasz cserébe?idén a Boneshaker támogatását élvezem
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9506
Írta 2009. február 05. - 23:18
mint ha 3 felnit latnek de csak ket agyat....csaloka....adtak tartalek felnit?
nekem bejon a kis vasarnap
nekem bejon a kis vasarnap
#9507
Írta 2009. február 05. - 22:44
ezt dobta a gép
mindjá csinálok csak géprõl képet
mindjá csinálok csak géprõl képet
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9508
Írta 2009. február 05. - 22:43
off
bonshéker sokat költ marketingre idén, úgy látszik...
on
Amugy jó a géped Sala, csak az a ronda váz ne lenne
Valami Intense-t vagy hasonló szépséget beszerezhetnél
bonshéker sokat költ marketingre idén, úgy látszik...
on
Amugy jó a géped Sala, csak az a ronda váz ne lenne
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#9509
Írta 2009. február 05. - 22:30
mi ez a nagy hirtelen syncros mania?
idén a Boneshaker támogatását élvezem
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9510
Írta 2009. február 05. - 21:29
mi ez a nagy hirtelen syncros mania?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9511
Írta 2009. február 05. - 16:55
#9512
Írta 2009. február 05. - 16:28
#9513
Írta 2009. február 05. - 16:23
az marad,
nincs vele semmi bajom, kicsit ütött-kopott de amugy tökéletes
nincs vele semmi bajom, kicsit ütött-kopott de amugy tökéletes
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9514
Írta 2009. február 05. - 16:20
#9515
Írta 2009. február 05. - 16:18
az még sajna nincs meg, hónap végén érkezik
meghát ott van még a levegõben, hogy a buzi IH-ra nem lesz jó
meghát ott van még a levegõben, hogy a buzi IH-ra nem lesz jó
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9516
Írta 2009. február 05. - 16:16
Sala:
majd egybe képet is rakj fel légyszíves.
jóságos megint csak!
terelõ is Syncros lesz?
majd egybe képet is rakj fel légyszíves.
jóságos megint csak!
terelõ is Syncros lesz?
#9517
Írta 2009. február 05. - 15:55
nem akarom festeni, mer' akkor ha el akarom adni egybõl azt hiszik, hogy törve volt....
MO.
hivj mindenképp
MO.
hivj mindenképp
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9518
Írta 2009. február 05. - 15:44
#9519
Írta 2009. február 05. - 15:40
In progress:




fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#9520
Írta 2009. február 02. - 17:38
t-3 nap
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





