Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9541
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Gabe,
Nagyon ott van az a bringa. Színben is, mindenhogy.:)
Nem gyengén összeraktad. Szép na...;)
Nameg családtag (Kona).:)
Nem tudok belekötni, nem is akarok.:D
Súlyát lehet tudni?

Az enyém egyébként 12,5 kg körül van elvileg. Reális-é?:)

CJ: azért nem rakom be, hogy ne velem legyen tele a topik. Megdícsértétek, ami nagyon jól is esik. De triplázni már nem szeretnék.:) Akit érdekel, hogy mégis milyen egy kicsit részletesebben, szerintem megnézi aláírásban. És majd megdícséri megint.:)

Fekete nyeregcsõ: már mondták legalább öten még, de valahogy nekem jobban tetszik.:D
Majd kipróbálom.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#9542
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
hehe szép bicó!
jó akiknél ekkora hó van, és valahogy megy hozzá a fehér :)

#9543
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Itt ekkora a hó :)

Posted Image

Posted Image
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#9544
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
Nagyon szép!
valóban 1 fekete nyeregcsõ nemlenne rossz+ egy hófehér nyereg:P najó lehet kicsit merész lenne, de sztem jólnézne ki:)

#9545
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nem bannoltak meg elegszer?

#9546
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Én állom a sarat érted, tedd be nyugodtan! :D

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9547
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Köszönöm szépen mindenkinek!:prosze:

CJ: nem nyert, mert van különbség.:D

savanyu: ha ezt különbségnek értetted, nem a pincében fogom tartani az tuti.:) itt van most is mellettem.

a különbséget a múltkori Blast-hoz képpest értem. azóta változásokon esett át.

de lelövöm a poént: Schwalbe felniszalagok:hahaha: szép kékek. ezért mertem sört ajánlani, egybõl egy rekesszel.:D

És köszi szépen mégegyszer mindenkinek!:)
(a szép képek pedig majd az aláírásomba lesznek berakva, hogy ne zargassam megint a topikot:))

Izomtéridõninja-geológus!


#9548
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nem a tárolóban fogod tartani

#9549
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Mint Magginak.

Zoom, nincs különbség, jöhet a sör?! :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9550
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
CJ nem kotekszik, csak a f...on jar mindig az esze...

Tenyleg csini a kona...olyan kis okosan osszevalogatott

#9551
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
CJ, ne kötekedj, mert eltakarjuk elõled a Napot.

Zoom, szép a masina még mindig, de egy rendes fotózást tényleg megérdemelne. meg esetleg egy fekete nyeregcsövet és akkor kerek lesz teljesen.
:spoko:

#9552
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Köszönöm szépen!
Ilyenkor jóformán fürdöm a dicsõségben.:)
A "szervnek" és nekem így kényelmes.:D
A jó képek is meglesznek, csak még mindig nem kaptam kézhez rendes képfényezõt.:). A napsütésrõl meg igazán nem tehetek(fõleg este).:D

A múltkorihoz képpest a változás: stucni(Kona), nyereg(Kona), teló(Recon), markolat(nem tudom milyen), hézagológyûrûk(karbon, Kcnc).

Aki pedig kitalálja, hogy mi a hatodik különbség, kap egy rekesz sört.:D

Izomtéridõninja-geológus!


#9553
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nagyon jó lett! Nemzõszerved hogy bírja? :)

Rendes fotoapparatot azért majd szerezz, és fotózd le napsütésben! :)
Bejövõs!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9554
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
igazi jol eltalat masina
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9555
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
na...


tessék lefényképezni majd szép ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#9556
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Újra jelentkezem.:)
Ez már a közel végleges állapot.
A képek nem mûvésziek, de szépen látszik a lényeg. A bicaj nem lett egy nyálcsorgatós pehely gépezet, de...majd ti megmondjátok a tutit.:)

És ezúton köszönöm nagybátyámnak a segítséget! :prosze:

Posted Image

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

...és megint nem bírtam ki, hogy ne mutassam meg újra.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#9557
zlayko

zlayko

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
A keresés dolog abszolút jogos, de nem igazán találtam ilyesmit, a bringa, maraton stb. kulcsszavak nem igazán szûkítették le a dolgokat... :) A Milyen bringát vegyek? topik jó ötlet, ott is fogok kérdezõsködni, de a mivel indultatok elõször szerintem illik ide, ha már volt (akárhol), akkor persze bocsánat, majd igyekszem elõtúrni.

Az év bringája jelöltek pedig szép darabok, végig is fogom nézni õket, de így elsõ blikkre a nagy részük azért nem igazán a belépõ kategória. :)

#9558
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Itt találsz fényképeket, alkatrészlistával, ezekkel a bringákkal már el lehet indulni.
Érdemes a cc és az mx kategóriát nézegetni:http://bikeoftheyear.extra.hu/

#9559
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Szia,

Látom, hogy új vagy, ezért néhány jótanács:
- ebben a fórumban már elég sok minden elhangzott, valószínûleg a te kérdésed is, így érdemes kicsit keresni,
- annyira sok minden, hogy azok tematikusan vannak csoportosítva (topicok),
- a keresést felül a keresés menüponttal tudod csinálni.

Hogy milyen bringát vegyél, javaslom itt kérdezni (persze elõbb olvass vissza kicsit):
http://forum.bikemag...read.php?t=2014

Üdv,
burce

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#9560
zlayko

zlayko

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Sziasztok!


Új vagyok itt, úgyhogy elõször is üdvözlök mindenkit.

A kérdésem fõleg a maratonozókhoz szólna: ti milyen bringával ugrottatok neki elõször? Illetve mit gondoltok, mi az a szint, amivel már neki szabad vágni? (Értsd: aminél már nem kell attól tartanom, hogy féltávnál szétesik alattam.) Ha van hozzá kedvetek/türelmetek, szívesen olvasok részletekbe menõ leírásokat. :) Remélem, még nem tárgyaltátok ki a témát. :)


üdv