Nagyon ott van az a bringa. Színben is, mindenhogy.
Nem gyengén összeraktad. Szép na...
Nameg családtag (Kona).
Nem tudok belekötni, nem is akarok.
Súlyát lehet tudni?
Az enyém egyébként 12,5 kg körül van elvileg. Reális-é?
CJ: azért nem rakom be, hogy ne velem legyen tele a topik. Megdícsértétek, ami nagyon jól is esik. De triplázni már nem szeretnék.
Fekete nyeregcsõ: már mondták legalább öten még, de valahogy nekem jobban tetszik.
Majd kipróbálom.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





