Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#9261
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
szép

#9262
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Szerintem egy kicsit sok a piros az elején. Én inkább fekete gumit tettem volna a fékváltókarra . Anno én is kipróbáltam szega dura aceval szerelt bringáját, amikor a speci is támogatta. A bringa súlya volt a legmeggyõzõbb.
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#9263
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
kis is probaltam. naggggyon megggggy :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9264
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
nice ;)

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#9265
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szo szexi

#9266
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem lesz rajta masik nyereg, feher meg foleg nem. ez volt itthon, szoval ez kerult fel. szerintem jo ra.

mibaj a nyeregcsovel? a pedal azert ilyen, mert a yetin is spd van, es nem akarok kulon cipot montizni es orszagutizni.

ja, komplett suly [nem tul pontos digitalis furdoszobamerleg] 8.2kg

es koszonet rob-nak a shimano es specialized cuccokert :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9267
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
szép a speci, bár a nyeregcsõ és a pedál nálam kicsit kilóg a sorból.

#9268
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Szép a Specialized, nekem is majdnem hasonló lett. Nem jó rászokni az országútira, utána nagyon lomha a monti :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#9269
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Szép! Grat.!

Valami kecsesebb nyerget rá szerintem(nem kell, hogy fehér, mert ha jól emlékszem, Te írtad, hogy eleged lett belõle), pl.: SLR.

#9270
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szép, gratu!

de állítsd be az órát a sütõn, vagy a fényképezõgépen. :D

#9271
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Nagyon szép ez a speci!!! Egy fehér nyereg még nagyon fel tudná dobni!!

#9272
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Feltöltött kép

vaz: specialized allez pro 54cm Columbus E5
villa: specialized full karbon zertz
fejcsapagy: FSA
kerek: shimano R601 [~ultegra]
belso: BBB ultralight
kulso: Specialized All condition Pro 23C
kormany: BBB Fibreroad
stucni: Truvatic team
bandazs: BBB Race Gel tape
nyeregcso: BBB Fiberpost
nyereg: Selle Italia flite TT
valtokar: shimano 105 + piros hudz
hatso valto: shimano 105
elso valto: shimano tiagra
fekek: shimano 105
fogaskereksor: shimano 105
hajtomu: shimano 105
lanc: BBB powerline 10speed
pedal: shimano pdm540
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9273
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Tam, már holnap van. Felkelni és tovább csavarozni és képet lökni :)

#9274
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
majdnem kesz lett az uj bringam. elsovalto es fekbovden hijan azonban megrekedt a projekt.

holnap remelhetoleg jonnek a kepek. szerintem irto szexi lett. :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#9275
viko.jam

viko.jam

    vendég

  • fórumtag
  • 113 hozzászólás

szep....

kene bele egy kis szin, de jol ossze van rakva


Nem szín kéne bele,hanem inkább egy Fox 36 :D ,de az még várat magára...
Don't worry about a thing, 'cause every little thing gonna be all right!

#9276
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

PBG
leszoknál errõl a kibaszott képfeltöltés.hu-ról?!?!
elég utálatos, hogy tele van ezzel a képfeltöltéses szöveggel a hozzászólásod
használd ezt: http://imageshack.us/

amúgy a bringa rendben :)

Inkább azt írd, hogy ki lehet venni azt a szöveget.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#9277
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szep....

kene bele egy kis szin, de jol ossze van rakva

#9278
viko.jam

viko.jam

    vendég

  • fórumtag
  • 113 hozzászólás
Kösz szépen!Az idõ nekem sem a kedvencem,a szépet idézõjelben gondoltam:)
Don't worry about a thing, 'cause every little thing gonna be all right!

#9279
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
a gép nagyon szép!....de ebbõl az idõbõl már elég :D

#9280
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Gondoltam én is lövök képet,ha már ilyen szép idõ van...


Konás pulzusa megugrik :D