Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#9221
Írta 2009. február 27. - 16:56
#9222
Írta 2009. február 27. - 16:44
Persze a tetején feketedik az olajtól.
ezen filóztam én is.
barátnõnek gondoltam rózsaszín lizardot, de ha az elsõ 5m-en olajos lesz úgy csúnyább mintha fekete lenne alapból.
#9223
Írta 2009. február 27. - 15:25
Így kapott új fékrendszert a bb7 helyett, ami nagyon jó volt, de a 160-as tárcsa néha kevés volt a Börzsönyben hegymenetben pl, az ujjaim majd letörtek. Azt eladtam és jó áron vettem egy avid elixir r 180-as szettet. Nagyon baba, fõleg a fékkar kicsit rezes csillogása. Sikerült beállítani is végre.
Kész lettek az új kerekek, a régi mavic xm317-deore agy kombó helyett(ami már megszolgálta az árát/idejét) fûzettem egy mavic en521 új slx aggyal szettet.
Picit nehezebb a felni(100gr/kerék), de tartósabb lesz szerintem.
Egy új ülés a régi bike+ helyett, wtb laser v.
Új kék lizard skins markolat.
Bocs, nem tudok képet linkelni csak így:
elõtte: http://bikeoftheyear...ndex_03_AM.html
jelenleg: http://picasaweb.goo...eiboros/Bringa#
Örülnék ha véleményeznétek. Köszi
#9224
Írta 2009. február 27. - 14:03
nekem zöld ripszalag van fenn, szûk 2méter és olcsó
gyak. bármelyik rövidáruboltban kapható, olcsó
#9225
Írta 2009. február 27. - 13:05
Szerintem.
#9226
Írta 2009. február 27. - 11:19
#9227
Írta 2009. február 27. - 11:13
#9228
Írta 2009. február 27. - 11:02
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#9229
Írta 2009. február 27. - 10:50
ktmrõl jut eszembe:
szines láncvillavédõ meddig marad szines?
ahogy ezt a KTM et nézem, ez valamilyen textil, amit lehet mosni mosógépbe, szerintem ha rendszeresen van mosva fél-vagy1 évet kibírhat.....
#9230
Írta 2009. február 27. - 10:07
#9231
Írta 2009. február 27. - 08:15
#9232
Írta 2009. február 27. - 08:13
Bálint: Szép! Fõleg azzal a fehér Rebával az elejében! Grat.!
Retrós==> ezt sem hallottam még senkitõl:), de lehet, hogy van benne valami... jöhetne már az új váz!
#9233
Írta 2009. február 27. - 00:25
arpi, szerintem ezzel a kerékkel is odavág, de narancssárgával lenne az überbrutál, az tény:) nyálcsorgatós lesz. illetve már most is az.
rakok én is pár képet, újra egyben van a gép.
ami új: xtr kerekek, reba, saint fékek slx 180/160 tárcsákkal, rf evolve nyeregcsõ, canecreek s-8 kormánycsapágy, x-mission stucni.
majd még egy könnyebb hajtókart és 9-es rendszer, oszt finito.




#9234
Írta 2009. február 26. - 23:47
már építettem egyet a héten,de még nem tudom mi lesz a sorsa,2080gr a pár:Novatec agyak,fehér bts küllõk,fekete niplik,fehér Syncros felnikcsak komplett kerekben gondolkodsz, vagy epiteni is jo? mert akkor esetleg csinalhatnal olyat, hogy
narancssarga agy es niplik, fekete felni es kullok.
nem csúnya,meg persze harmadannyi mind az e2200,csakhát a mohóság..egyenlõre próbaképp ebben:
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090226/feh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
#9235
Írta 2009. február 26. - 23:46
http://www.aspirevel...SO_MANGO_WW.jpgnarancssarga agy es niplik, fekete felni es kullok.
http://www.ftwbikes....o=termek&id=722
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#9236
Írta 2009. február 26. - 23:35
narancssarga agy es niplik, fekete felni es kullok.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#9237
Írta 2009. február 26. - 22:32
nahh igen,de gondolom azok 1000usd felett mocorognakHa vastag lenne a pénztárcád, azt mondanám, hogy Industry 9:)
#9238
Írta 2009. február 26. - 22:24
#9239
Írta 2009. február 26. - 22:24
Ha vastag lenne a pénztárcád, azt mondanám, hogy Industry 9:)de én nem vagyok profi
belenézem azt is,meg megnézem a tárcám 8)
#9240
Írta 2009. február 26. - 22:23
EX1750-el DH gépeket szerelnek, sõt profik csapatok mennek vele (pld. Syndicate, Monster Energy, Yeti, stb...), úgy hogy ne mond nekem azt, hogy kevés lesz neked!
de én nem vagyok profi
belenézem azt is,meg megnézem a tárcám 8)
jó lesz ez a piros felni! fekete gumikkal nem lesz olyan kirívó!
kiegészítõk feketék lesznek? mert azzal igazán jól nézne ki
igen,fekete Thomson cuccok és fekete FSA hajtómû

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





