Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#9301
Írta 2009. február 20. - 18:11
ezt a topicot nem szeretem
csak ámulok bámulok a szép bringák láttán és egy cseppet írígykedek is. de majd jövök én is!!!! matrix reloaded
#9302
Írta 2009. február 20. - 17:48
Szóval akkor lottót is vehetek.
:-D
Gratula a szép géphez.
Nagyon jók a képek és persze a bringa.
Azért én egy apró kormánytoldattal megtoldanám.
Ha mászógép,akkor....
A nyeregrõl nem írtál.
:-D
Gratula a szép géphez.
Nagyon jók a képek és persze a bringa.
Azért én egy apró kormánytoldattal megtoldanám.
Ha mászógép,akkor....
A nyeregrõl nem írtál.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."
#9303
Írta 2009. február 20. - 17:34
Ez durván szép! NAGY-NAGY GRAT!
Az elõzõ hozzászólásomhoz: én nem erre a "poénlelövés"re gondoltam, de így sem rossz,sõt:D!
Az elõzõ hozzászólásomhoz: én nem erre a "poénlelövés"re gondoltam, de így sem rossz,sõt:D!
#9304
Írta 2009. február 20. - 17:28
Itvan e 
Váz Univega Scandium HT-UPCT (Team Holland) 2006
Villa Magura Laurin
Hajtókat FSA Karbon - XTR pedálok
XTR hátsó váltó, X9 elsö
2008 as XT kerékszet
Magura Marta fékek
SLR sámli
Gumik ideiglenesek. Sorry a képkért, de esik valami havas lósz@r és nem akartam kimenni.
http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html
http://www.pic-upload.de/view-1551859/Uni0.jpg.html
http://www.pic-upload.de/view-1551864/Uni2.jpg.html
[IMG]http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html%5D%5BIMG%5Dhttp://www.pic-upload.de/thumb/20.02.09/wagc9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%3Ca%20href=%22http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html%22%20target=%22_blank%22%3E%3Cimg%20src=%22http://www.pic-upload.de/thumb/20.02.09/wagc9.jpg%22%20border=%220%22%20alt=%22Bilder%20hochladen%22%3E%3C/a%3E[/IMG]
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%5BURL=http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html%5D%5BIMG%5Dhttp://www.pic-upload.de/thumb/20.02.09/wagc9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]
Váz Univega Scandium HT-UPCT (Team Holland) 2006
Villa Magura Laurin
Hajtókat FSA Karbon - XTR pedálok
XTR hátsó váltó, X9 elsö
2008 as XT kerékszet
Magura Marta fékek
SLR sámli
Gumik ideiglenesek. Sorry a képkért, de esik valami havas lósz@r és nem akartam kimenni.
http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html
http://www.pic-upload.de/view-1551859/Uni0.jpg.html
http://www.pic-upload.de/view-1551864/Uni2.jpg.html
[IMG]http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html%5D%5BIMG%5Dhttp://www.pic-upload.de/thumb/20.02.09/wagc9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%3Ca%20href=%22http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html%22%20target=%22_blank%22%3E%3Cimg%20src=%22http://www.pic-upload.de/thumb/20.02.09/wagc9.jpg%22%20border=%220%22%20alt=%22Bilder%20hochladen%22%3E%3C/a%3E[/IMG]
[IMG]http://forum.bikemag.hu/%5BURL=http://www.pic-upload.de/view-1551803/Uni3.jpg.html%5D%5BIMG%5Dhttp://www.pic-upload.de/thumb/20.02.09/wagc9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]
#9305
Írta 2009. február 20. - 17:21
#9306
Írta 2009. február 20. - 08:01
Miért van az az érzésem,hogy nemsokára egy veszettül szép Univegát láthatunk?
;-)
(remélem azért nem lõttem le nagyon a poént)
;-)
(remélem azért nem lõttem le nagyon a poént)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."
#9307
Írta 2009. február 19. - 22:29
Még szerencse, hogy eddig sose felejtettem el lejtmenet kioldani...
Különben lett volna egy-két szebbnél szebb borulásom:)
Különben lett volna egy-két szebbnél szebb borulásom:)
#9308
Írta 2009. február 19. - 21:52
nemgáz a klipsz, régen nekem is volt ugyanebbõl az okból:) csak vigyázz mert elég könnyû elesni vele, vagyis én néha elfelejtettem
...az spd megkönnyebbülés lesz majd!
#9309
Írta 2009. február 18. - 20:31
nachos! az ott klipsz..?
Nos a klipsz amiatt van, hogy még nõ a lábam - nem lenne olcsó évente spd cipõt venni. De nemsokára szerintem beruházok, régóta vágyok rá
#9310
Írta 2009. február 18. - 19:25
Nekem nem nagyon tetszik... a szín, meg úgy a bringa sem egyben...lehet, hogy a kép miatt, nem tudom... Az említett alkatrészekkel már annál finomabb lesz:D!
#9311
Írta 2009. február 18. - 17:40
Adnak, hála az égnek. Ezt már csak nemBakter!
Rémhöri, most már bringát is adnak alád!?
ps.: ezt most már ne törd el!
Ha jól számolom, közelítõleg 11.050 gramm. De ha 11.5 kg akkor már örülök.már mostis szép:)...kb mennyire fog kijönni a súlya a cserék után?
Élõben szebb mint képen, ráadásul ez gyári kép, elég ratyi. Mondjuk a szín az utolsó amit megnézek egy bringán.A váz nagyon szépen néz ki. Ez a szín lesz? annyira nem gyün be. Kíváncsian várom a kész bicaj képét!!
Sokkal fontosabb a Patented Virtual Link System, meg a felszereltség.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#9312
Írta 2009. február 18. - 17:25
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#9313
Írta 2009. február 18. - 17:11
A váz nagyon szépen néz ki. Ez a szín lesz? annyira nem gyün be. Kíváncsian várom a kész bicaj képét!!
#9314
Írta 2009. február 18. - 16:58
kár, hogy nem merevfarú lett.
majd megnézem a boltban, ha tudnám, hogy azt kapod, akkor elkérném egy körre az erdõbe

remélem majd én mutathatok valamit
majd megnézem a boltban, ha tudnám, hogy azt kapod, akkor elkérném egy körre az erdõbe
remélem majd én mutathatok valamit
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9315
Írta 2009. február 18. - 16:51
Katt rá, nagyobb méret.
~1 hét. Kicsit majd még átalakítom, könnyítek rajta (SLR nyereg, másik kerékszett, XTR hajtómû, lánc, XT sor, másik nyeregcsõ, kormány, talán másik E-H váltó, meg ha még igy is nehéz akkor egy SID teló), de ez lesz
már mostis szép:)...kb mennyire fog kijönni a súlya a cserék után?
#9316
Írta 2009. február 18. - 16:12
Bakter!
Rémhöri, most már bringát is adnak alád!?
ps.: ezt most már ne törd el!
Rémhöri, most már bringát is adnak alád!?
ps.: ezt most már ne törd el!
#9317
Írta 2009. február 18. - 15:04
#9318
Írta 2009. február 18. - 14:04
Vagy azt, vagy egy még dobozban lévõt 
De még le kell papirozni
De még le kell papirozni
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala
#9319
Írta 2009. február 18. - 13:17
ez van a keszthelyi boltban?
átvigyem egerszegre? letekerek vele
átvigyem egerszegre? letekerek vele
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#9320
Írta 2009. február 18. - 11:39

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









