Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8841
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Sopron, napsütés, erõs szél, a drótszamarak még tartanak:

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#8842
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Álom szép! :) Én azért láncot még raknék rá! :)
Most mindenkin eluralkodik a piros kütyük iránti imádat? :D
Bicycle----->biciKli :)

#8843
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
igen a kulacstartót még vadászom,pedig nem is tescos hanem bbb-s :D néztem a speciét én is..de akkor már legyen majd bontrager vagy ilyesmi,hogy márkahüek legyünk:D
hja a külsõt elfelejtettem,nem 1,9es hanem 1,6os csak.

köszi még egyszer mindenkinek:)

#8844
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

alakuloban..

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg



Gyönyörû és komoly setup! Nagyon tetszik!:) Egyedül a tesco kulacstartó lóg ki.

#8845
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

alakuloban..

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


zsír lett, csak a váz nem illik a képbe.
az a grafitszürke szín nem tetszik. amúgy a fekete-piros párosítás igen ütõs...

hamarosan kerítek képet én is, csak még várok a vázra, kiegészítõket kell venni stb...
jövõ héten össze kell rakni, mert hétvégén verseny :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8846
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
akkor értem a poént (csak sajnos sokan vannak akik nem viccelnek ha ilyet írnak)
on

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8847
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

ezután az ajánlat után muszáj lesz menni...kihagyhatatlan:) valahol biztosan összefutunk:)
köszönöm!:)


Még ne köszönd, azt írtam lehet.:P
Persze egyeztetni is kell, hogy melyik maratonon indulsz, ahol én is (Top maratonok).

Pali kj! Szándékosan írtam így.

#8848
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
hogy felrakhassátok a biciKlire (bocs de ez mégis csak egy bringás fórum)
tényleg nagyon ott van az a trek

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell:

#8849
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
ezután az ajánlat után muszáj lesz menni...kihagyhatatlan:) valahol biztosan összefutunk:)
köszönöm!:)

#8850
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Jársz maratonokra?
Lehet csinálok neked matricát és ha összefutunk egy maratonon, akkor fel is rakom.
Nem a Te kedvedért, csak hogy szép legyen a biciglid!:P

#8851
Atikaaa

Atikaaa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
köszi mindenkinek!ha elkészül majd még jelentkezem..

a váz 17,5es,lehet kicsit kicsi,de nem szeretem a nagy vázakat:) ha a nyeregcsõ miatt érezted kicsinek,az csak bele lett szúrva,furcsa lett volna anélkül fényképezni..

a villára azért raktam a csikokat,mert nekem hiányzott onnan valami piros..de még lehet változik..noh meg még a fehér bowdenkülsö sem tudom,hogy illik e oda..vagy jobban járnék e a feketével..még megálmodom:)

a trek feliratot én tuti nem tudom megcsinálni..nekem ez a pár egyenes csik a villára is nagy kihivás volt :D

a kerékszetten még lehetne sporolni,mert 2es küllöböl van füzve, igy gyorszárakkal 1,8kg körül állt meg..ami nem nevezhetö azért könnyünek..
a bringa súlyát még nem tudom,de valahol 10,5 körül lesz szerintem is.

#8852
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Szép lett, már csak a Trek feliratot kell megcsinálni pirosra és akkor kész is van. Illetve DT kerekeket (240s agyakat) bele!
Milyen súlyban van? Én a keréktõl függõen 10 és 10,5 kg közé saccolom.

#8853
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás

Szép a surge. Remélem a külsõgumit, ami menet közben megtapadt az alsócsövön meg a kormánycsapágyon, már sikerült levakarni.


igen az már leesett :D (pedig hasznos, de tudom ocsmány...)

hú a trek nagyon egyben van...grat

#8854
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

alakuloban..

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

ûberBLING a gép, jól eltaláltad.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#8855
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Az a Trek hihetetlen szép! A KCNC kiegészítõket kérem!:)

#8856
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

alakuloban..


Kisebb váz nem volt?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#8857
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

alakuloban..

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


uh ez elég ütõs lett, de sztem a villára az a piros csík tök fölösleges, meg kulacstartóból esetleg dobnék rá egy fekete-piros speci rib cage prot (jól passzolna hozzá)

#8858
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
A gránát vetkõztessen le, nagyon szép! Így álombicó ahogy van, semmit nem változtatnék rajta! :)
Nagyon gyönyörû!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#8859
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Nagyon brutális a TrekFeltöltött kép

#8860
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
nagyon vadul néz ki az a trek a piros cumókkal és nagyon egyben is van

:chin: Két kéz, és csak egy száj... ez a probléma az ivással!

http://tiszatavitekerok.hu/:bell: