Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8381
Írta 2009. május 17. - 20:02
#8382
Írta 2009. május 17. - 19:46
Miért nem cseréled meg?
Üdv.
Miért azt lehetne?
Mert mindenhol azt olvasom hogy elsõ vagy hátsó tárcsafék tehát ebbõl gondoltam hogy azért írják oda hogy csak elõre vagy hátra lehet felrakni vagy nem?:confused:
A másik gondom meg az hogy sajnos a BB7-es háza szürke szinü az 5-sé meg fekete ami színben jobban paszol a teló szinéhez + nem akarom megbontani a szinharmóniát sem.:wtf:
#8383
Írta 2009. május 17. - 19:32
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#8384
Írta 2009. május 17. - 19:23
de miert hatra rakjatok a bb7-et? kicsit jobb mint a bb5, en az 5-ost tennem hatra
Üdv.
Az úgy volt hogy én hátra is BB5-st akartam,de amikor megvettem a telót akkor mondta az eladó hogy maradt neki még a régi készletbõl a régi áron egy BB5-se,mondtam neki hogy akkor rakja fel azt majd pár nap elteltével mondtam neki hogy hozzon egy hátsot is,de mire oda került a sor már nem volt csak a BB7-es s így mondtam hogy akkor legyen az szóval ij.:wtf:
#8385
Írta 2009. május 17. - 18:41
#8386
Írta 2009. május 17. - 17:07
No egy 80+ párezer forintos tuning Manitou Axel Super LO,Avid BB5 160-as elsõ tárcsafék,Avid BB7 160-as hátsó tárcsafék és új elsõ hátsó kerékszett után ilyen lett a gépem.
http://picasaweb.goo...feat=directlink
#8387
Írta 2009. május 16. - 23:40
ma kicsit megjárattuk a bringákat:)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Üdv.
Nekem mind kettõ gép tetszik mind kettönek szépek a színei meg úgy minden,persze a TREK nekem kicsit jobban tetszik.:lick:
(és már megint elfogúlt vagyok
#8388
Írta 2009. május 16. - 23:23
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#8389
Írta 2009. május 16. - 20:21
#8390
Írta 2009. május 16. - 11:04
Gratula!!
#8391
Írta 2009. május 16. - 10:46
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#8392
Írta 2009. május 15. - 23:23
#8393
Írta 2009. május 15. - 22:41
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8394
Írta 2009. május 15. - 14:04
McGywer: picit szebb kulacstartót tégy rá, ott nekem kilóg a lóláb
Szépek az acél Crux-ok! Grat. hozzá mindkettõtöknek!
A kulacstartó bevált darab, Cateye mûanyag, könnyû, olcsó, bírja a 7decis kulacsot és nem retkezi össze a kulacsokat, mint pl. egy alu kulacstartó.
Nem "retro gép" építése volt a cél, lényegében minden jött a 20"-os verzióról a kormányszáron és a fékkarokon kívül.
#8395
Írta 2009. május 15. - 13:28
#8396
Írta 2009. május 15. - 13:12
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#8397
Írta 2009. május 15. - 12:53
#8398
Írta 2009. május 15. - 12:04
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#8399
Írta 2009. május 15. - 08:47
Szépek az acél Crux-ok! Grat. hozzá mindkettõtöknek!
#8400
Írta 2009. május 14. - 23:03
A kormány+stucni csak ideiglenes megoldás, most keresek, könnyû 25,4es kis emelkedésû kormányt+ hozzá passzoló stucnit.
Meg valahonnan "régi" SD7es fékkarpár is kell, a mostani full fekete nem tetszik. Sok apróság van még hátra; nycsõbilincs, rövid lánctányércsavarok, elöl tengelycsere, stb...

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








