Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#8261
Posted 2009. June 13. - 22:45
azok a fékek a csajos bicón igen jól néznek ki!
Tieden még mindig a nyereg fura, de ez már le lett tárgyalva egyszer .)
#8262
Posted 2009. June 13. - 22:41

>>További képek<<
Az én gépemen fékrendszer cserélõdött, canti rendszerrõl SD7+LX kar, valamint komplett Ripcord bowdenezés és egy Oury markolat.

>>További képek<<
Remélem tetszenek
#8263
Posted 2009. June 13. - 01:56
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8264
Posted 2009. June 13. - 00:38
most komolyan szerinted? :wtf:
biztos vett maganak ket tokeletesen egyforma biciklit es az egyikre slick gumit rakott meg deore valtot. :wallbange:
tam, szerintem te nem vagy barátja az embereknek:)
#8265
Posted 2009. June 12. - 20:29
biztos vett maganak ket tokeletesen egyforma biciklit es az egyikre slick gumit rakott meg deore valtot. :wallbange:
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8266
Posted 2009. June 12. - 18:38
második képben háttérben Tihany?
#8267
vendég_emelon_*
Posted 2009. June 12. - 07:33
vendég_emelon_*
#8268
Posted 2009. June 11. - 21:48
Ja és gratu a rombolóhoz!
#8269
Posted 2009. June 11. - 11:40
#8270
Posted 2009. June 11. - 09:40
Én megértem, hogy neked így tetszik, de nekem rontja a szépérzékem.thx
,
race a boxxer
a küllõ direkt lett ezüst, feketével már nagyon dárk lenne
összesen 5 angol fonttal lett volna drágább a fekete küllõ
#8271
Posted 2009. June 10. - 22:56
(_kell_ nekem is egy ilyen "hintalo", csak vitrinbe. menni mar a salaeval sem tudtam. :scared: sima aszfalton.)
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain
#8272
Posted 2009. June 10. - 20:02
race a boxxer
a küllõ direkt lett ezüst, feketével már nagyon dárk lenne
összesen 5 angol fonttal lett volna drágább a fekete küllõ
#8273
Posted 2009. June 10. - 19:43
Rosszul tévedsz:D
Mindhárom változat rendelhetõ Boxxer piros, fehér és fekete színben.
Igaz.
Csekkoltam: http://sram.com/en/r...ll/boxxer/#tab1
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#8274
Posted 2009. June 10. - 19:25
#8275
Posted 2009. June 10. - 19:11
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8276
Posted 2009. June 10. - 17:30
Rosszul tévedsz:DRace.
A Team az fehér, ha jól tévedek.
Mindhárom változat rendelhetõ Boxxer piros, fehér és fekete színben.
#8277
Posted 2009. June 10. - 16:37
gondolom mert a fekete sokkal többe kerül
Amúgy ez Boxxer Race v Team?
Race.
A Team az fehér, ha jól tévedek.
[highlight] The bike way of life [/highlight]
#8278
Posted 2009. June 10. - 15:17
Egy ilyen kerékpárnál ez már ne legyen tétel...gondolom mert a fekete sokkal többe kerül
Amúgy ez Boxxer Race v Team?
#8279
Posted 2009. June 10. - 15:13
Amúgy ez Boxxer Race v Team?
eladó cuccok
#8280
Posted 2009. June 10. - 15:09

Sign In
Create Account

Back to top






