Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#8261
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
fú! gratu!
azok a fékek a csajos bicón igen jól néznek ki!

Tieden még mindig a nyereg fura, de ez már le lett tárgyalva egyszer .)

#8262
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Kész lett ma párom gépe. Elõtte csak egy sokéves "montenbájk" bringája volt, egy ideje megcsapta a kerékpározás szele Õt is, szóval összeraktunk neki egy gépet, ezt:
Feltöltött kép
>>További képek<<

Az én gépemen fékrendszer cserélõdött, canti rendszerrõl SD7+LX kar, valamint komplett Ripcord bowdenezés és egy Oury markolat.
Feltöltött kép
>>További képek<<

Remélem tetszenek :)



#8263
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ellensege vagyok a folosleges kerdeseknek
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8264
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts

most komolyan szerinted? :wtf:

biztos vett maganak ket tokeletesen egyforma biciklit es az egyikre slick gumit rakott meg deore valtot. :wallbange:


tam, szerintem te nem vagy barátja az embereknek:)

#8265
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
most komolyan szerinted? :wtf:

biztos vett maganak ket tokeletesen egyforma biciklit es az egyikre slick gumit rakott meg deore valtot. :wallbange:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8266
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
emelon: ez két külön bringa, vagy ugyanaz, csak különbözõ fázisban? (második képen LX hajtókar meg X.9 vagy X.0? váltó..)..amúgy korrekt, végre olyan képek, amin látszik, hogy tényleg használják a bringát:)

második képben háttérben Tihany?:D

#8267
vendég_emelon_*

vendég_emelon_*
  • vendég
Az én öszvérem:

Feltöltött kép

#8268
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,146 posts
Miért mi a baj ezzel az összeállítással? Nekem is fekete agy fekete felni és ezüst küllõ van! :) És széép! :)
Ja és gratu a rombolóhoz!

#8269
Rocko6

Rocko6

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
lehetett volna, viszont akkor zebbenyúlósabb a téma és minél hamarabb zúzni akartam :)


#8270
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

thx :),
race a boxxer
a küllõ direkt lett ezüst, feketével már nagyon dárk lenne
összesen 5 angol fonttal lett volna drágább a fekete küllõ

Én megértem, hogy neked így tetszik, de nekem rontja a szépérzékem.:) Nem illik rá, mint tökre a gyûszû.:D Választhattál volna hozzá ezüst színû agyat, és jobb lenn az összhang.


#8271
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 posts
szep ez a ktm, gratula!

(_kell_ nekem is egy ilyen "hintalo", csak vitrinbe. menni mar a salaeval sem tudtam. :scared: sima aszfalton.)
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#8272
Rocko6

Rocko6

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
thx :),
race a boxxer
a küllõ direkt lett ezüst, feketével már nagyon dárk lenne
összesen 5 angol fonttal lett volna drágább a fekete küllõ


#8273
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

Rosszul tévedsz:D
Mindhárom változat rendelhetõ Boxxer piros, fehér és fekete színben.:)


Igaz.
Csekkoltam: http://sram.com/en/r...ll/boxxer/#tab1

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#8274
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
odab@$z lett a KTM :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8275
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
maga a vaz nem tetszett, de igy kompletten bitang jol nez ki! [az ezust kullo is rendben van :)]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#8276
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Race.
A Team az fehér, ha jól tévedek.

Rosszul tévedsz:D
Mindhárom változat rendelhetõ Boxxer piros, fehér és fekete színben.:)


#8277
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts

gondolom mert a fekete sokkal többe kerül
Amúgy ez Boxxer Race v Team?


Race.
A Team az fehér, ha jól tévedek.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#8278
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

gondolom mert a fekete sokkal többe kerül
Amúgy ez Boxxer Race v Team?

Egy ilyen kerékpárnál ez már ne legyen tétel...


#8279
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 posts
gondolom mert a fekete sokkal többe kerül
Amúgy ez Boxxer Race v Team?
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#8280
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Fekete felni, fekete agy - miért ezüst a küllõ?:chin: