Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#8221
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

szép brinyó:)

enyémrõl is csináltam tegnap egyet:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Nagyon komoly a gép!:cool2:
Csak az erszeven kicsit kilóg a sorból!:chin:

#8222
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Ausztria, RAX, Payerbach és Kaiserbrunn között a Schwarza patak partja.
Ha érdkel, feltettem néhány képet az "ausztriai túrák" -hoz.


köszi!
jó a bicaj is. ;)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8223
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás
Vállalhatatlan minõségû kép, nincs rendes fényképezõm.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Kõszeg, Hétforrás 06.19.

#8224
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
Ausztria, RAX, Payerbach és Kaiserbrunn között a Schwarza patak partja.
Ha érdkel, feltettem néhány képet az "ausztriai túrák" -hoz.

hol fotóztad?



#8225
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

http://picasaweb.goo...337352094728162



hol fotóztad?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8226
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás

http://picasaweb.goo...337352094728162


szép brinyó:)

enyémrõl is csináltam tegnap egyet:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#8227
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
jah jóóóóvan :P

#8228
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

adamszeged: a kígyómarás átvitt értelem vagy tényleg? h sikerült és mi volt az?


magyar hangja felütéses defekt :)

http://www.sheldonbr...snakebites.html

#8229
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szép gépek....
Bigtibi: az a teló matrinca kicsit nekem csicsás....gyárival vagy a gyári kékre varázsolásával szebb lenne sztem.....

adamszeged: a kígyómarás átvitt értelem vagy tényleg? h sikerült és mi volt az?

#8230
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
http://picasaweb.goo...337352094728162

#8231
Dark Archon

Dark Archon

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás

Hát bemutatnám új szerelmem,Kendrát :) Még csak két naposak vagyunk,de sok akadályt átvészeltünk,kivétel tegnap egy kígyómarást :mad: köszönöm,magyar padkák..Amúgy imádom a bringát,csodálatos..
Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép


Szép gép :-) Még úgy is, hogy nekem nem kéne fehér bringa :-D
Dark Archon

#8232
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

pár nappal késõbb vázcsere.nem akartam kilógni a csapatban a sorból:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Szépaváz!:D

Sala...kívánatosezafixi!Gratula!

(bocsi,csakrosszaszóköz)

#8233
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
fixim

http://www.forum.bik...&postcount=2919

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#8234
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
ilyen volt:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

ilyen lett kölcsön kerékkel:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

sajáttal de csak kép kedvéért, mert az elsõ stroker nem akar ugy beállni hogy ne érjen bele az slx tárcsába( szal vmi gebasz van a dugattyúval)
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

pár nappal késõbb vázcsere.nem akartam kilógni a csapatban a sorból:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#8235
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Hát bemutatnám új szerelmem,Kendrát :) Még csak két naposak vagyunk,de sok akadályt átvészeltünk,kivétel tegnap egy kígyómarást :mad: köszönöm,magyar padkák..Amúgy imádom a bringát,csodálatos..
Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép

#8236
Dark Archon

Dark Archon

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás

A képeken mûanyag taposónak látszott, bocsi. De a kitámasztót akkor sem értem. Micike megindokolta :D.

kõcsirke, köszi az áldást! :)


Ha mûanyag lett volna, lecserélem, hidd el :) Egyszer szereltem le a támasztót, hiányzott is túrán, mert azért az út mellett (az erdõrõl nem is beszélve) nem mindenhol van kocsma, hogy neki lehessen támasztani :) Kétoldalas táskával felszerelve meg nem annyira poén lefektetni...
Dark Archon

#8237
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás
a kép alapján a pilóta is lefty....

ELO = Electronic Lock Out

[az a sarga gomba a fekkar felett]

Feltöltött kép


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#8238
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
A képeken mûanyag taposónak látszott, bocsi. De a kitámasztót akkor sem értem. Micike megindokolta :D.

kõcsirke, köszi az áldást! :)



#8239
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
hidd el hogy nem kell a támasztó. nincs olyan kocsma a világon aminek a falához nem szabad odatámasztani.
Sirkövemre:
Nem baj, ugysem volt olyan fontos ember!

#8240
Dark Archon

Dark Archon

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás

Annyira nem értem, minek kellett a tárcsafék.
Én a kitámasztót leszedném, és a mûanyag pedált cserélném egy csapágyas taposóra, amúgy szvsz teljesen rendben van ;)

Mert meguntam a sarat vakargatni a V-fékrõl, a támasztó kell a túrához, a pedál pedig alu taposó, ami eredetileg is rajta volt. Egyéb? :)
Dark Archon