szép brinyó
enyémrõl is csináltam tegnap egyet:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Nagyon komoly a gép!:cool2:
Csak az erszeven kicsit kilóg a sorból!:chin:
szép brinyó
enyémrõl is csináltam tegnap egyet:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
hol fotóztad?
adamszeged: a kígyómarás átvitt értelem vagy tényleg? h sikerült és mi volt az?
pár nappal késõbb vázcsere.nem akartam kilógni a csapatban a sorból:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
A képeken mûanyag taposónak látszott, bocsi. De a kitámasztót akkor sem értem. Micike megindokolta
.
kõcsirke, köszi az áldást!
Mert meguntam a sarat vakargatni a V-fékrõl, a támasztó kell a túrához, a pedál pedig alu taposó, ami eredetileg is rajta volt. Egyéb?Annyira nem értem, minek kellett a tárcsafék.
Én a kitámasztót leszedném, és a mûanyag pedált cserélném egy csapágyas taposóra, amúgy szvsz teljesen rendben van