Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#8241
Írta 2009. június 15. - 19:04
Hû, mintha már láttam volna itt ilyet. Fajin!
Köszi.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8242
Írta 2009. június 15. - 18:56
DLR Titanium ELO... szép!
ELO = Electronic Lock Out
[az a sarga gomba a fekkar felett]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#8243
Írta 2009. június 15. - 18:43
Mi az az elektromos kecere?
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8244
Írta 2009. június 15. - 16:55
kõcsirke, ezt hogy értsem?
úgy, hogy áldásom rátok!
nagyon hülyék
ja, és amiért maggi obszcén megjegyzést tett, nem adom el neki olcsóért az 531-es raleigh grand prix vázamat (na jó, amúgy se).
matt büntetésén még gondolkozok
#8245
Írta 2009. június 15. - 16:04
#8246
Írta 2009. június 15. - 14:28
kõcsirke, ezt hogy értsem? 
A (régi) konák sztem szépek. Az enyém ráadásul nem egy high-end darab
A (régi) konák sztem szépek. Az enyém ráadásul nem egy high-end darab
#8247
Írta 2009. június 15. - 13:02
#8248
Írta 2009. június 15. - 12:47
#8249
Írta 2009. június 15. - 10:54
#8250
Írta 2009. június 15. - 10:38
#8251
Írta 2009. június 15. - 10:25
bekerül pár módosítás
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090615/lef_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090615/lef_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]
#8252
Írta 2009. június 15. - 10:18
Annyira nem értem, minek kellett a tárcsafék.
Én a kitámasztót leszedném, és a mûanyag pedált cserélném egy csapágyas taposóra, amúgy szvsz teljesen rendben van
Én a kitámasztót leszedném, és a mûanyag pedált cserélném egy csapágyas taposóra, amúgy szvsz teljesen rendben van
#8253
Írta 2009. június 15. - 08:55

Magellan Crater Alivio '06, pluszban a tárcsafékek lettek szerelve, valamint a kormányszarv.
Dark Archon
#8254
vendég_emelon_*
Írta 2009. június 14. - 12:46
vendég_emelon_*
Sajnos csak egy Polaris van, a második kép a családi túra mutáció 
(Tihany és X9 váltó stimmel)
(Tihany és X9 váltó stimmel)
#8255
Írta 2009. június 14. - 11:43
Nagyon gyönyörûek!
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#8256
Írta 2009. június 14. - 11:14
#8257
Írta 2009. június 14. - 07:17
mé', volt már valaki, aki 4 egyforma pyxis vázat linkelt ide...most komolyan szerinted? :wtf:
biztos vett maganak ket tokeletesen egyforma biciklit es az egyikre slick gumit rakott meg deore valtot. :wallbange:
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#8258
Írta 2009. június 14. - 00:38
Ah, az a zöld, az nagyon szép.
Vagyis nekem nagyon tetszik.
Linkelném leginkább a mutitopicba.
Linkelném leginkább a mutitopicba.
Izomtéridõninja-geológus!
#8259
Írta 2009. június 14. - 00:23
Tetszik a Polaris, mokány túragép 
Meg ezek a fehér asszonybiciklin a Shimano cuccok nagyon szépek. És szép állapotban is vannak.
Meg ezek a fehér asszonybiciklin a Shimano cuccok nagyon szépek. És szép állapotban is vannak.
#8260
Írta 2009. június 13. - 22:51

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





