Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#7341
Posted 2009. December 08. - 17:09
#7342
Posted 2009. December 08. - 16:46
eladó cuccok
#7343
Posted 2009. December 08. - 00:58
ott jobban értékelnék. kb semmi nem látszik a bringából.
#7344
Posted 2009. December 08. - 00:54
#7345
Posted 2009. December 06. - 14:14
#7346
Posted 2009. December 06. - 14:02
pedál helyett tényleg kéne vmi más, majd ha lesz lóvé veszek
#7347
Posted 2009. December 05. - 20:56
szép lett. a bovdenház tényleg bután néz így ki, meg az elején sok a szín ezzel a kormánycsapággyal meg a fehér kormánnyal
a pedálon meg a kormány szögén kívül nagyon egyben van. lehet, hogy így kényelmes, de úgy néz ki, mint ha le lenne csoffadva:)a régebbi Transition bottlerocket helyett már ilyennel zúzok:
http://www.pinkbike.com/photo/4344832/)
#7348
Posted 2009. December 05. - 15:42
http://www.pinkbike.com/photo/4344832/
#7349
Posted 2009. December 05. - 11:26
az egy RST- benne?
ha ige én azt is cserélném...amugy süti
Igen,idei Storm Super Air,2.3kg,újonnan vettem,hihetetlenül mozog(nem költségkímélésból tettem bele 36 helyett)
Narancs a bovden,élõben nem üt el tõle,ma beleraktam egy RF-t az FSA helyetta piros bovdenhazat ledobnam meg raknek fel egy rendes [ertsd: shimano
] hajtomuvet, amugy kafa :spoko:
#7350
Posted 2009. December 05. - 10:26
#7351
Posted 2009. December 05. - 02:10
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7352
Posted 2009. December 05. - 00:29
#7353
Posted 2009. December 03. - 08:47
_____________________________________________
AM rlz
#7354
Posted 2009. December 02. - 23:29
Tegnap linkelte stp1 kolléga ezt a bringát, és hát érdekes módon a sajátomat véltem benne felfedezni! (: D)
ebben az esetben grat hozzá. szépséges.
#7355
Posted 2009. December 02. - 23:00
mof: : ) 0ft-os "póver gripsz" igazábol egy elõnye van: esõben NEM csúszkál a lábam! (*bár húzni' azt kevésbé lehet vele : )
#7356
Posted 2009. December 02. - 22:44
#7357
Posted 2009. December 02. - 22:43
Pedig létezik. Szintén KCNC, szintén ftwbikes. Itt van, ni.Pirosat mintha az ebike-on láttam volna. Én zöldet keresek, az viszont sehol széles e kis hazánkban. :-)
#7358
Posted 2009. December 02. - 22:36
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#7359
Posted 2009. December 02. - 22:32
Tegnap linkelte stp1 kolléga ezt a bringát, és hát érdekes módon a sajátomat véltem benne felfedezni! (: D) Elõre elnézést kérnék azoktól, akiket sokkolna a következõ kép a városi bringámról, tudom fel van ütve az elsõ felni, ronda a bandázs, mocskos, rosszul állnak az alkatrészek, gumik (télire' hátul kell hogy tapadjon : ) pedál, stb...
Ez a gép egy célt szolgál: eljuttat bárhová a városban/városon kívül is. Ja +1: NEM LOPJÁK EL!!! (a "lakat" rajta azt mutatja mennyire kelendõ, hiszen ledobható simán, nem feltétlenül kell lezárni'. Ret sztájl? nemtom' ha lesz ilyen kategória boty-n esetleg... : ) http://img697.images...1/dsc03482o.jpg
Illetve a pyxis, ez valamivel elviselhetõbb külsejû. (kicsit mintha rosszul állna a nyereg?) http://img515.images...2/dsc03479j.jpg
#7360
Posted 2009. December 02. - 16:38
A2z hézagolószettet anno az Árkádban (ridebike) vettem az ottani bringás boltban. Egy zacsiban 4 darab különbözõ méretben.
Ridebike weboldalán tudsz nézelõdni, s választani hol, mert több van belõle pesten.
szerk.: én meg csavaros piros nyeregcsõbilincset szeretnék
BTS-bõl van...
http://magellan.hu/w...@608@@393077111

Sign In
Create Account

Back to top






