Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19117 replies to this topic

#7141
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,011 posts

Majd leszel !:)


nemhiszem...:)

#7142
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Szép gépek....grat.

#7143
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 posts

nem rosszak, leginkább az utolsó tetszik, bár nem vagyok egy nagy merida fun...

Majd leszel !:)

#7144
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
Beengedtem szegényeket a lakásba ne fázzanak odakint Posted Image

Posted Image

Posted Image

#7145
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

télen
országúton
eddig
ezután

A cx-et kérném bevinni a bótba, megyek is érte :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#7146
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts

télen
országúton
eddig
ezután

Szépek de akár azt is mondhatjuk, hogy bármikor bárhova.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#7147
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,011 posts

Telibe 180 cm vagyok, 18-as mindkét váz, de szerencsére az újabb már hosszabb kb 2 cm-vel.A régi határeset volt még 120-as stucnival is, de hozzászoktam, a mostani 110-essel is bõven jó. A 20-as váz már bazinagy szerintem.


nem rosszak, leginkább az utolsó tetszik, bár nem vagyok egy nagy merida fun...

#7148
AdLac

AdLac

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 724 posts

Milyen magas vagy? A nyereg és kormány helyzete alapján olyan 180 cm, de ha csak a vázméretet nézném akkor inkább 170. Nem túl lomha a így kormányzás? Úgy látom az új váz már nagyobb, mint a régi.

Telibe 180 cm vagyok, 18-as mindkét váz, de szerencsére az újabb már hosszabb kb 2 cm-vel.A régi határeset volt még 120-as stucnival is, de hozzászoktam, a mostani 110-essel is bõven jó. A 20-as váz már bazinagy szerintem.


#7149
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
off

Andris, a hölgyemény bringájára ki készítette a matricát?

én. vagyis az Ákos. tehát bementem a matricás-dekoros boltba és mondtam, hogy mekkora méretben kellene a felirat. aztán 5 perc alatt kivágta
on

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7150
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,608 posts

télen, országúton, eddig, ezután


Milyen magas vagy? A nyereg és kormány helyzete alapján olyan 180 cm, de ha csak a vázméretet nézném akkor inkább 170. Nem túl lomha a így kormányzás? Úgy látom az új váz már nagyobb, mint a régi.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#7151
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Andris, a hölgyemény bringájára ki készítette a matricát?

#7152
AdLac

AdLac

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 724 posts

Szereted a Meridát?:)

úgy gondolod?;)

mind a 4 a Tied? :o
:)
/polar sebesség szenzorból több van vagy cserélgetni kell?/

családban maradt a régi monti is
két szenzorom van, egy a montin, a másikat cserélgetem az outi és a cc között, azokat párhuzamosan úgysem használom

Azta. Szép "kis" Merida géppark.
Merida Cyclocross Team... szeressük. ;)/

kösz!


#7153
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Andris: Az "eddig" és az "ezután" szavakból arra jutottam, hogy csak három bringája van. Nem?

add hozzá az országúti és a téli bringát, az összesen 4, ha jól számoltam ;)

/az elõbb amikor én hozzászóltam, akkor még csak egy bringa volt belinkelve/

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7154
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Azta. Szép "kis" Merida géppark.
Merida Cyclocross Team... szeressük. ;)

Andris: Az "eddig" és az "ezután" szavakból arra jutottam, hogy csak három bringája van. Nem?

#7155
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
mind a 4 a Tied? :o
:)
/polar sebesség szenzorból több van vagy cserélgetni kell?/

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7156
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,046 posts
Szereted a Meridát?:)
A zöld az nagyon tetszik.
Így tovább.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#7157
AdLac

AdLac

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 724 posts
télen
országúton
eddig
ezután


#7158
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
M-a-TT: akár gusztustalan, akár nem, érzésre a Speci nagyon eltalálta a geometriát ezzel a duplavállas villával. Tutira nem fogom kicseréltetni, nekem nagyon tetszik így :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#7159
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
gyönyörû az enduro, pedig én fehér függõ vagyok
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#7160
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
Tényleg. elsõre fel sem tûnt ez az villával integrált stucni.:)