







még a beállítások(fék,váltó,lánchossz,nyereg ilyesmi)hátra van,ahoz már nem volt türelmem:)
énis most akarok beruházni a ksifiamnak egybe
te ifjoncod emnnyi idõs?
12" est vettél?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
nagyon baba(kék)
helyes bicó, de a picik sztem könnyebben megtanulnak egyensúlyozni egy futóbicajon, szal én leszedném a kitámasztó kerekeket, meg ki a hajtókart!azt amikor kafán egyensúlyoz vissza a hajtást!
egy friss komlói szépség (Bukta haverom bringája):
RAUH-Welt
B E G R I F F
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
Jól néz ki! Megülném egy körre kipróbálásilag, remélem hozod a talira!Akadt az enyémen is némi változtatás, azon kívül hogy éppen nem tiszta sár, de ezt majd orvosoljuk
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
kormánycsapágy,meg ez-az.már csak ennyi kell,hogy teljes képet tudjak mutatni.Mi jö neked?
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

Flickr