Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#7001
Írta 2010. január 17. - 20:48
#7002
Írta 2010. január 17. - 20:45
Ne bosszantsatok má. Nem látok semmit. Mit kell látnom Rebell? Mi van, milyen új keród van? Carbon Zesty- t vettél?
#7003
Írta 2010. január 17. - 20:38
Köszi mindenkinek. Ez az èlvezeti set-up akar lenn,meg van egy kb.650gr könyeb is Sele SLR nyereggel,xtr pedàl, NN guma stb. Màr nagyo nyomnàm,kàr hogy èjeles vagyok.Ès èlöben sokkal szeb.Maggi nekem a mobilos net nem tölti be a tièdet.A Zesty vàz mèg megvan,ha valamien okbol nem melegednènk össze a szènnel
#7004
Írta 2010. január 17. - 20:07
Rebell, fasza lett a gép.... bár õszintén szólva, nekem a lapierre sokkal jobban tetszett
(szvsz)
#7005
Írta 2010. január 17. - 19:59
f@sz@ lett Maggi 
Rebell-ét még nem látom, fél óra alatt kettõ képbõl 1-1 centit töltött be a rendszer...
Rebell-ét még nem látom, fél óra alatt kettõ képbõl 1-1 centit töltött be a rendszer...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#7006
Írta 2010. január 17. - 19:59
#7007
Írta 2010. január 17. - 19:57
#7008
Írta 2010. január 17. - 19:29
#7009
Írta 2010. január 17. - 19:05
Nagyon jól néz ki ...a fehér/kék fox + a fehér/kék ülés nagyon jó kontrasztot ad.
Gondolom direkt igy választva.
A fat albert-bõl ha jól tudom külön van elsõ-és hátsó ?
Gondolom direkt igy választva.
A fat albert-bõl ha jól tudom külön van elsõ-és hátsó ?
#7010
Írta 2010. január 17. - 18:00
Nagy divat ez a fekete szén bicikli. Én is akarok 1et. 
Maggi, ha készen van biciklid és vizsgaidõszaknak vége szivesen megcsodálnám élõben. Remélem megoldható.
Maggi, ha készen van biciklid és vizsgaidõszaknak vége szivesen megcsodálnám élõben. Remélem megoldható.
#7011
Írta 2010. január 17. - 17:51
Megvan:)
Holnap láncot kap, aztán meg :horse:
még változni fog.....
SZOMORODJÁL MEG!!!:beer:
nagyon durva és nagyon szép!!!
sok kilométert vele,és kötelezõ beszámolót!!!
majd a hajtás oldalról is fényképet, ha kész lesz légyszíves!
#7012
Írta 2010. január 17. - 17:45
A kormányszár Syncros? Hány fokos?
The Official Rules of the Euro Cyclist-----------------The Rules > Velominati
#7013
Írta 2010. január 17. - 17:41
Megvan:)



Holnap láncot kap, aztán meg :horse:
még változni fog.....



Holnap láncot kap, aztán meg :horse:
még változni fog.....
#7014
Írta 2010. január 17. - 16:20
es inkabb kerdezoskodj a "milyen bringat vegyek" topikban. mert az arrol szol.
ez meg arrol hogy most mid van.
ez meg arrol hogy most mid van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#7015
Írta 2010. január 17. - 16:18
#7016
Írta 2010. január 17. - 16:06
UMF Hardy 4 vagy 5 talán ár/értékre a legjobbDirt bicajt tudtok nekem ajánlani? kezdõ dirt-re.
100e-ig
#7017
Írta 2010. január 17. - 15:55
#7018
Írta 2010. január 17. - 15:19
Elég sok mindenben.
Írd be youtube keresõbe és kiderül.
Arra rájöttem kb h a dirt inkább ugratás meg figura:) a triál meg "pattogás".. nagyábbol vágtam én csak meg akartam kérdezni:)
#7019
Írta 2010. január 17. - 14:07
Elég sok mindenben.Sziasztok!
Lenne egy hülye kérdésem.
Most akarok venni kerót, és az lenne a kérdésem h a trial miben különbözik a dirttõl??
Írd be youtube keresõbe és kiderül.
Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_
#7020
Írta 2010. január 17. - 11:23

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





