Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6921
Írta 2010. január 22. - 21:23
#6922
Írta 2010. január 22. - 20:36
Karfi: én olyat láttam és szeretnék, ami piros, de a bilincsei fehérek. Itt meg (és a honlapjukon se) nincs olyan.
lehet, hogy nem ugyanazt a bringat nezzuk az altalad linkelt lapon, de amelyiket en nezem, azon ilyen kormanyveg van: http://www.free-ride..._bar_caps_2.jpg
#6923
Írta 2010. január 22. - 20:16
#6924
Írta 2010. január 22. - 19:00
Mindenféle imbusz volt nálam, csak az a bizonyos kettõ nem...
Köszi az észrevételt.
MJani,
a váz szerintem nem kicsi, legalábbis nem érzem annak.
ha nagyobb lenne, az viszont zavarna.
Izomtéridõninja-geológus!
#6925
Írta 2010. január 22. - 18:36
Ádám (Zoomstag)!Kicsi a váz vagy nagyon hülyén ülsz rajta.
Szerintem is nagyon kihúzod a nyeregszárat, így akár még nekem (190cm) is magasan lenne. A helyedben kipróbálnám hogy lentebb és elõrébb legyen a nyereg. Amúgy jó bringa.
#6926
Írta 2010. január 22. - 18:25
Kicsi a váz vagy nagyon hülyén ülsz rajta.megszakítom a szép bicajok sorozatát.
én ilyennel igyekszem nyomulni:
http://img62.imagesh.../9013/kp058.jpg
http://img718.images.../3665/kp050.jpg
http://img689.images.../4079/kp046.jpg
http://img707.images...7/453/kp044.jpg
http://img62.imagesh.../9963/kp052.jpg
A sebesség mindent megold.
#6927
Írta 2010. január 22. - 18:06
Itt az én bringám. Nagyon jó bringa, most kapott új fékeket, és ezt a teleszkópot... A jövõben hajtókart, elsõ váltót és láncot fogok rajta cserélni...
Ezeket a típusokat:
Race Face Ride XC X-Type 44/32/21
Shimano Deore 2010 (FD-M591) 31,8/34,9mm
Sram PC-951
Hogy tetszik?
Minden kritikát várok!
#6928
Írta 2010. január 22. - 17:05
Amugy félre ne értsd, a stucnin meg a keréken kívül (hátsó) rendben van, de az a váz KÕnehéz. (még azért 1 szép nyerget megérdemelne a bringa
#6929
Írta 2010. január 22. - 16:39
Igen ebben sok igazság van. Nem is kizárt, hogy lesz majd cserélve, volt is már tervbe véve, de eddig még nem szántam rá magam. Több baj is van az 590es vázzal, például nincs hátul tárcsafék felfogató fül. Ez zavaró, mert elõl tárcsa van, hátul meg V. Hát ez így egy kicsit fura. A másik a váz relatíve nehéz súlya. De majd szép lassan az is meglesz.A vázat cserélném, tapasztalatból mondom, nagyon meglepõdnél egy jobb váztól mennyivel jobban mennél, utána sírva fakadnál az 590-estõl.
#6930
Írta 2010. január 22. - 15:36
én ilyennel igyekszem nyomulni:
http://img62.imagesh.../9013/kp058.jpg
http://img718.images.../3665/kp050.jpg
http://img689.images.../4079/kp046.jpg
http://img707.images...7/453/kp044.jpg
http://img62.imagesh.../9963/kp052.jpg
Izomtéridõninja-geológus!
#6931
Írta 2010. január 22. - 14:16
Alligator: jól látod, hogy kicsit más a villa: kívül a kissorozatos WC fekete-piros mintázata van, belül pedig a Race rugós egysége helyett egy levegõs egység van, így csak 2750 g körül van rózsával. (Elvileg pár tíz grammal könnyebb, mint a WC volt, mert ebben ugye nincs külön kis- és nagyseb.csill. egység.)
Tod: még én is hezitálok, de nekem mindig is a fehér felnik tetszettek. Meg elég sötét ez a vörös, és jobban mutatnak a világos alkatrészek rajta. És köszi, május óta várom, tervezem, szervezem és persze lapátolom bele a pénzt, úh. most már örülök, hogy végre hajthatom.
#6932
Írta 2010. január 22. - 14:08
#6933
Írta 2010. január 22. - 13:57
Vagy csak úgy látszik és van egyéb okosság benne?
#6934
Írta 2010. január 22. - 13:19
#6935
Írta 2010. január 22. - 13:07
#6936
Írta 2010. január 22. - 12:54
Az Oury-val megfogtál.Ilyen OURY mint a piros travises Socomon, ha legörgetsz:
http://forums.mtbr.c...=2394300&page=5
Egy emailt megér.
Itt nincs fent? http://www.ourygrips...grips_menu.html
#6937
Írta 2010. január 22. - 12:50
#6938
Írta 2010. január 22. - 12:35
Milyen markolat? Link esetleg? Talán akadhat ötletem, hogy honnan, ha tudom, hogy micsoda...Még én is fogok rajta: fehér felnik (vszínûleg ezt festetem majd, mert a könnyebbek engem már nem bírnak el), fekete srs+ terelõ (ha végre megérkezik hozzátok:-)), mûanyag bakos shimano féktárcsák (hogy a hülye ciccegéseknek vége legyen), meg idõvel egy NukeProof agy (könnyû és jó zajos, meg a kilincsmûve az egyik legerõsebb, és árban is jó). Meg ma láttam egy baromi jó piros-fehér markolatot, de még ki kell nyomoznom, honnan szerezhetõ be).
#6939
Írta 2010. január 22. - 12:30
#6940
Írta 2010. január 22. - 12:24
VV: neked meg köszi a stucnit. Még mindig az a kedvenc alkatrészem az egész géprõl. Elégedett vagy a felszereltséggel?
Tudnék rajta mit változtatni, de szerintem az csak a saját szubjektív elképzeléseimet tükrözné. Amennyiben neked megfelelõ, akkor mit okoskodjak...?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






