Meg valamivel jobban tetszik a mozgása,hogy nem levegõs
Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6701
Posted 2010. March 12. - 23:50
Meg valamivel jobban tetszik a mozgása,hogy nem levegõs
#6702
Posted 2010. March 12. - 23:49
Giant trance X ,van itthon F32 120,meg egy Vanilla és nem tudom melyik menjen bele
abba tán inkább a 120-as
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6703
Posted 2010. March 12. - 23:48
báz! azér most egy-ketten melegebb éghajlatra küldenének szerintem
valahogy úgy... gyárilag a 120-as fox-szal van...
#6704
Posted 2010. March 12. - 23:45
Giant trance X ,van itthon F32 120,meg egy Vanilla és nem tudom melyik menjen bele
báz! azér most egy-ketten melegebb éghajlatra küldenének szerintem
#6705
Posted 2010. March 12. - 23:43
#6706
Posted 2010. March 12. - 23:41
Nem tudom melyik topicba illik,úgyhogy arról a bringáról van szó,amivel majd nyomulok 8)
127milis hátsóúthoz 120-as,vagy 140-es teló menjen?:confused:
szvsz az attól is függ mien váz
példának okáért
kona dawgba 140-es
stumpiba + inkább 120-as
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6707
Posted 2010. March 12. - 23:38
Nem tudom melyik topicba illik,úgyhogy arról a bringáról van szó,amivel majd nyomulok 8)
127milis hátsóúthoz 120-as,vagy 140-es teló menjen?:confused:
én a tekerõsebb változatot részesíteném elõnyben, milyen váz?
#6708
Posted 2010. March 12. - 23:34
127milis hátsóúthoz 120-as,vagy 140-es teló menjen?:confused:
#6709
Posted 2010. March 12. - 22:59
#6710
Posted 2010. March 12. - 22:51
#6711
Posted 2010. March 12. - 22:49
érzem azt a telót el akarod majd adni
Á, ezt benézted :-)
Bármit, csak azt a villát nem, most, hogy végre sikerült újra szereznem egyet
Örök darab!
Jó hangja lehet annak a keréknek
#6712
Posted 2010. March 12. - 22:44
#6713
Posted 2010. March 12. - 22:40
#6714
Posted 2010. March 12. - 22:37
#6715
Posted 2010. March 12. - 22:35
Pofás a piroska
Íme még egy bringa:
Klikk a képekre, nagyobb méretért
[://thez.hu/pic/p3ka2.jpg][://thez.hu/pic/p3ka2_kicsi.jpg[/img][/url]
Jó lenne már használni isJÖJJÖN A TAVASZ!!!
érzem azt a telót el akarod majd adni
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#6716
Posted 2010. March 12. - 22:30
#6717
Posted 2010. March 12. - 22:09
#6718
Posted 2010. March 12. - 21:09
#6719
Posted 2010. March 12. - 20:47
Mostmár a jó topicba került ..
#6720
Posted 2010. March 11. - 23:41
gratula
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Sign In
Create Account

Back to top








