A Race X Lite az biztos 240s agyas, de ezért nembiztos, hogy minden Bontrager szet DT génekkel rendelkezik.
Az emlitett szett 3-4000 Eu+ os gépeken található, 10 év gari és nincs max. megengedett suly.
Ha érdekell tudok egy új szettet...
Sziasztok.
Rosszul tudod.
A bontragernek valóban csinált a dt swiss kerékagyakat, bele is gravírozták a küllõperem mellé, hogy dt swiss, azonban ez köszönõviszonyban sincs a 240s agyakkal. Sem a formája sem a kialakítása nem egyezik meg a kettõnek.
Tudom, mert volt mindkettõ, szét is szedtem õket :-)
http://cgi.ebay.com/...=item2c541f29ecA második képen látható a gravírozás, amit mondtam. Dt. valóban de nem 240.
Sziasztok.