Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#6101
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
nálunk is a barátnõm gépe jobb, a teló kivételével minden tekintetben
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6102
Tamoo

Tamoo

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Elég baráti áron jutottunk hozzá :D hát ez van, nem sajnálom tõle.
Legalább nem foghatja a bringára, ha lemarad :D

#6103
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás
Ez egy kétszereplõs játék, és nem szakad le az ég ha neki jobb gépe van. Sõt, úgy illik, hogy az övé könnyebb legyen. Vagy ha már nehezebb, akkor izmosabbnak kell lennie nálad. De ez a fejtegetés már messzire vezet... :D

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#6104
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ja, az en csajom is ra volt gizdulva erre a stumpjumperre amikor uj volt [2006 talan?], de mondtam neki hogy olyat nem jatszunk hogy az o bringaja jobb mint az enyem :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6105
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Bemutatom az istállót :D
barátnõm gépe
öcskösé
enyém1
enyém2


Az asszonyé a legjobb... :D

#6106
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Gratula a gépparkhoz és sok-sok kilométert vele/velük. :)

#6107
Tamoo

Tamoo

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Bemutatom az istállót :D
barátnõm gépe
öcskösé
enyém1
enyém2

#6108
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
elkészült a vas, idövel még csiszolódik: link

#6109
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás

csak nehogy Fulcrum legyen :) (opppszssz jövök egy bambival)


Megkaptam privátban a választ. Nem az. :o)))
Hegyibringás = Kerekes Jeti

#6110
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

A kerék-konfigot elárulod?

Köszi!

csak nehogy Fulcrum legyen :) (opppszssz jövök egy bambival)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6111
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
off.
ja-ja nekem meg magura fr matricás ezen kívül egy az egyben dt 440 hügi fr kerekeim vannak, régen tényleg sokaknak gyártottak bérbe.

#6112
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Nem tévedsz.

Valóban Hugi névvel indultak, de már akkor gyártottak másnak is agyat pl a canondalenak coda név alatt.
Egy az egyben megegyezett, s szerszám nélkül le tudtad húzni a szabadonfutót az agytestrõl a kazettával együtt.

Jó kis agyak voltak. Fõleg ha kitörölted a zsírt belõle. Iszonyatos messzirõl felismerhetõ hangja volt.......

És nem kotyogósodott ki mint a handmade Hun. agyak amelyek egy rakás ........ voltak.

Hadd ne írjak nevet, mert megint sértõdés lessz..........
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#6113
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
azt a DT agyat amiben "star ratchet" volt regen Huginek hivtak. tevedek?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6114
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

amit regebben ugye Huginek hivtak.

Mit hívtak régen HüGI-nek? A DT agyat vagy a 240-et?
Mellesleg a Bontrager régebben Chris King agyakat is címkézett.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#6115
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

Sztem menõ azaz "esküvõi" elõtér... :)

Én csak az elsõ fehér agyat nem értem.. :) design, vagy így alakult?
(szerk: most látom, hogy a fehér üléssel viszont teljesen rendben van!)

De nagyon kircsi lett, egészen kedvet kaptam egy single-hez.. :)


elsõ agy még ugy maradt, hátsó is fehér volt , csak egy full acél dirt agy, az lett cserélve fele olyan nehéz novára.
majd ha lesz könyebb kerékszett akkor lesz végleges

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#6116
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Sziasztok.

Rosszul tudod.

A bontragernek valóban csinált a dt swiss kerékagyakat, bele is gravírozták a küllõperem mellé, hogy dt swiss, azonban ez köszönõviszonyban sincs a 240s agyakkal. Sem a formája sem a kialakítása nem egyezik meg a kettõnek.

Tudom, mert volt mindkettõ, szét is szedtem õket :-)

2007 Bontrager Race X-Lite Tubular Wheels - eBay (item 190389889516 end time Apr-24-10 18:22:30 PDT)

A második képen látható a gravírozás, amit mondtam. Dt. valóban de nem 240.

Sziasztok.


az én (2006-os) volt race x lite-om rendes fûzésû volt, nem ilyen dupla
és star ratchet volt, mint a "rendes" hügi agyak.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#6117
papabear

papabear

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
stp1: Szép ez a letisztult darkos világ. A felni és a tányér nagyon össze lett pattintva, grat!
Hegyibringás = Kerekes Jeti

#6118
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
off:
troger, tamnak igaza van és még 2008 tól az agytest is az;)

#6119
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
90%os Simplon SS
csak fékrendszer (sikerült két balos kart venni) meg a fehér bandázs kell rá.
elõképek:
Posted Image
Posted Image

#6120
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Sziasztok.

Rosszul tudod.

A bontragernek valóban csinált a dt swiss kerékagyakat, bele is gravírozták a küllõperem mellé, hogy dt swiss, azonban ez köszönõviszonyban sincs a 240s agyakkal. Sem a formája sem a kialakítása nem egyezik meg a kettõnek.

Tudom, mert volt mindkettõ, szét is szedtem õket :-)

2007 Bontrager Race X-Lite Tubular Wheels - eBay (item 190389889516 end time Apr-24-10 18:22:30 PDT)

A második képen látható a gravírozás, amit mondtam. Dt. valóban de nem 240.

Sziasztok.


lehet hogy az ami neked volt nem olyan, de az utobbi 2-3 evben gyartott mtb race x lite kerekek biztosan 240 belsoresszel jonnek. persze lehet hogy az agytest maga nem DT, de vegulis nem az a lanyeg hanem a csapagyak es a kormos racsnimechanika. ami egy az egyben 240. amit regebben ugye Huginek hivtak.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F