Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#6101
Írta 2010. április 25. - 21:54
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6102
Írta 2010. április 25. - 21:53
Legalább nem foghatja a bringára, ha lemarad
#6103
Írta 2010. április 25. - 21:49
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#6104
Írta 2010. április 25. - 21:43
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6105
Írta 2010. április 25. - 21:41
#6106
Írta 2010. április 25. - 21:35
#6107
Írta 2010. április 25. - 21:34
#6108
Írta 2010. április 22. - 22:59
#6109
Írta 2010. április 21. - 22:42
csak nehogy Fulcrum legyen
(opppszssz jövök egy bambival)
Megkaptam privátban a választ. Nem az.
#6110
Írta 2010. április 21. - 18:28
csak nehogy Fulcrum legyenA kerék-konfigot elárulod?
Köszi!
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#6111
Írta 2010. április 21. - 10:32
ja-ja nekem meg magura fr matricás ezen kívül egy az egyben dt 440 hügi fr kerekeim vannak, régen tényleg sokaknak gyártottak bérbe.
#6112
Írta 2010. április 21. - 09:04
Valóban Hugi névvel indultak, de már akkor gyártottak másnak is agyat pl a canondalenak coda név alatt.
Egy az egyben megegyezett, s szerszám nélkül le tudtad húzni a szabadonfutót az agytestrõl a kazettával együtt.
Jó kis agyak voltak. Fõleg ha kitörölted a zsírt belõle. Iszonyatos messzirõl felismerhetõ hangja volt.......
És nem kotyogósodott ki mint a handmade Hun. agyak amelyek egy rakás ........ voltak.
Hadd ne írjak nevet, mert megint sértõdés lessz..........
#6113
Írta 2010. április 21. - 02:13
RAUH-Welt
B E G R I F F
#6114
Írta 2010. április 21. - 01:46
Mit hívtak régen HüGI-nek? A DT agyat vagy a 240-et?amit regebben ugye Huginek hivtak.
Mellesleg a Bontrager régebben Chris King agyakat is címkézett.
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#6115
Írta 2010. április 21. - 01:16
Sztem menõ azaz "esküvõi" elõtér...
![]()
Én csak az elsõ fehér agyat nem értem..design, vagy így alakult?
(szerk: most látom, hogy a fehér üléssel viszont teljesen rendben van!)
De nagyon kircsi lett, egészen kedvet kaptam egy single-hez..
elsõ agy még ugy maradt, hátsó is fehér volt , csak egy full acél dirt agy, az lett cserélve fele olyan nehéz novára.
majd ha lesz könyebb kerékszett akkor lesz végleges
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#6116
Írta 2010. április 21. - 00:00
Sziasztok.
Rosszul tudod.
A bontragernek valóban csinált a dt swiss kerékagyakat, bele is gravírozták a küllõperem mellé, hogy dt swiss, azonban ez köszönõviszonyban sincs a 240s agyakkal. Sem a formája sem a kialakítása nem egyezik meg a kettõnek.
Tudom, mert volt mindkettõ, szét is szedtem õket :-)
2007 Bontrager Race X-Lite Tubular Wheels - eBay (item 190389889516 end time Apr-24-10 18:22:30 PDT)
A második képen látható a gravírozás, amit mondtam. Dt. valóban de nem 240.
Sziasztok.
az én (2006-os) volt race x lite-om rendes fûzésû volt, nem ilyen dupla
és star ratchet volt, mint a "rendes" hügi agyak.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#6117
Írta 2010. április 20. - 22:43
#6118
Írta 2010. április 20. - 22:42
troger, tamnak igaza van és még 2008 tól az agytest is az;)
#6119
Írta 2010. április 20. - 22:16
#6120
Írta 2010. április 20. - 20:33
Sziasztok.
Rosszul tudod.
A bontragernek valóban csinált a dt swiss kerékagyakat, bele is gravírozták a küllõperem mellé, hogy dt swiss, azonban ez köszönõviszonyban sincs a 240s agyakkal. Sem a formája sem a kialakítása nem egyezik meg a kettõnek.
Tudom, mert volt mindkettõ, szét is szedtem õket :-)
2007 Bontrager Race X-Lite Tubular Wheels - eBay (item 190389889516 end time Apr-24-10 18:22:30 PDT)
A második képen látható a gravírozás, amit mondtam. Dt. valóban de nem 240.
Sziasztok.
lehet hogy az ami neked volt nem olyan, de az utobbi 2-3 evben gyartott mtb race x lite kerekek biztosan 240 belsoresszel jonnek. persze lehet hogy az agytest maga nem DT, de vegulis nem az a lanyeg hanem a csapagyak es a kormos racsnimechanika. ami egy az egyben 240. amit regebben ugye Huginek hivtak.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





