Ezt fejtsd már ki egy kicsit bõvebben!
bõvebben:
a kerékpárt azért vettem, hogy kerékpározva legyen vele. (ez mindig is így volt a többivel is)
+
az hogy a számomra fontos kritériumokon, technikai paramétereken túl esztétikailag is (pláne színvilágban) megnyerõ-e, az már csak hab lehet a tortán. felõlem lehet csiricsáré akár, ez nekem annyira nem fontos.
ha éppen felfelé tekersz vért izzadva, vagy lefelé zúzol, esetleg sárban dagonyázol akkor nem az fog az eszedbe jutni, hogy mér nem fekete-sárga színben rendelted a vázat a kék-sárga helyett.
egyébként az ilyen jellegû dolgok mind szubjektívek ugye. kinek a pap, kinek a papné.
Ezt fogalmaztam meg nem túl árnyaltan.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






