magura?
Louise Bat sem annyira megbízható, karbonos Louise-t nem tom, márta kevéske meg drága....
magura?
az uj xtr is "matchmaker"-es
csak nem fehér hanem polir
de ugy fog besz*rsz
mit értesz kitûnõ service alatt?
Én ha beszarik a Kétdugós Saint szettem, vagy veszek valami Hópot vagy benevezek egy nagy Saint-re vagy ilyesmi....
Formuláról vegyes a tapasztalat itt haveri körben, Avid sosem volt szimpi, havernak a Juicy-ját kipróbáztam, de ott mondtam is h sosenem avidot, még egy elixirt kéne bepróbálni, csak ne lenne ilyen buzi lapos fékkarjuk....
karban nekem Shimano a legkényelmesebb eddig, Stroker-em is volt....az meg csak szimplán megbízhatatlan
Eh melegszik....
Könyü rendszer melegszik, nehéz renszer fog. (az energia marad, el kell vezetni/hüteni)
Formula a favoritom évek óta (miután Magura meghalt), kitünö service és filigrán harapós renszerek.
Miután formuláék is elkezdtek agyakat meg villákat + stb-t gyártani ök is lemaradnak a fék bizniszból.
Az aktuális rendszereik jók, specialisták voltak.
Ha "shimanójékkal+magurájékkal+sram ékkal" akarnak versengeni, akkor max. ök is egy közepes, mindenféle gyártok lesznek.
K18 külömbözö mértetü tárcsával elég majdnem minden bringára. Olcsó + harap:)
Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.
az uj xtr is "matchmaker"-esAz R1 és a "The One" nálam elsõ sorban az ára miatt esett ki a szórásból (mellesleg a 2011-es modellek mindkettõ esetében változnak/fejlõdnek kissé).
CC bringára lesz; feltétel volt a világos színû opció, valamint a "matchmaker" jellegû kompatibilitás, így csak a Formula és az Avid jöhetett szóba (a Hope az ára miatt esett ki a pikszisbõl).
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
Mindegy-ik:)
Elvileg igen,de szerintem ez nagyon elhanyagolható.
Ez egy zárt rendszer.Attól ,hogy a dugattyú ki-be mozog nem lehet levegõs.Akkor már alapból az volt.
Melyik?
ezt csinaltam elozo alkalommal, es sikerult is fellevegositeni (fogalmam nem volt, hogy mennyire szabad kinyomni) meddig lehet kinyomatni, hogy ne kelljen legteleniteni?
a doksiban amugy talaltam erre vonatkozo reszt. de ott lenyegeben csak annyit irnak, hogy szedd le a fedelet, told vissza a dugattyut, vissza a betet + muanyag pocok, parszor rahuzni, aztan lezar. de ez gondolom az olajmennyiseggel van osszefuggesben, es visszaall alaphelyzetbe. amikor legutobb legtelenitve lett, akkor eleg meleg volt. az elofordulhat, hogy a homerseklettel valtozik a dugattyuallas?
Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.
magyaran, akkor semmilyen megoldas nem szuletett ra (mas meretu tarcsaval)? gondoltam ra, hogy megnezem shimano tarcsaval es adapterrel (ha ramegy). alapbol az en elixirem is rezonalt hatul. az elso nem.
***
mas: volt a shimano xtvel egy olyan gondom, hogy elkezdett koszorulni a fek, es nem lehetett rendesen beallitani, a dugattyuk egyre beljebb kerultek. miutan dave legtelenitette, megszunt a problema. most egy total mas bringanal (fek ua), megint kezd hozzaerni: egyenlore csak akkor, ha megdontom a bringat, de a masiknal is igy kezdte. lehet, hogy pl elkoszolodik a dugattyu? valahogy nehezen tudom osszekapcsolni a jelenseget levegosodessel. amugy sem tunik ugy, hogy levegos lenne. tipp?
Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.