Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salgótarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10143 hozzászólás a témában

#141
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

A szállás foglaláshoz tudni kéne a szobák számát ! 5 db 2 ágyasra próbálkoztam de már csak korlátozott lehetõségek vannak !! Mielõbb kellene telefonon az igény !!


Ott ahol szoktunk? Részemrõl egy kétágyas.

#142
mjanos

mjanos

    vendég

  • fórumtag
  • 231 hozzászólás

Akkor akiket érdekel: Intersport-Marathon-Serie - Powerade Volvo MTB Marathon

Beszélgetések alapján akikrõl én tudok és nem felejtettem ki...
Dr Gergõ
Janibá
Csabi
Kornél
Galcsik
Huszi
Jómagam
Akit esetleg kihagytam azoktól elnézést, és lehet jelentkezni még !


A szállás foglaláshoz tudni kéne a szobák számát ! 5 db 2 ágyasra próbálkoztam de már csak korlátozott lehetõségek vannak !! Mielõbb kellene telefonon az igény !!

#143
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Akkor akiket érdekel: Intersport-Marathon-Serie - Powerade Volvo MTB Marathon

Beszélgetések alapján akikrõl én tudok és nem felejtettem ki...
Dr Gergõ
Janibá
Csabi
Kornél
Galcsik
Huszi
Jómagam
Akit esetleg kihagytam azoktól elnézést, és lehet jelentkezni még !

#144
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás

Ó, de tudtam! :)
Csak ne sokat szürcsölgess le róla, mert így is éppencsak elég lesz a 90km-re, szigorúan beosztva!


Így elvinni a 10 000. hozzászólást... minden sallang, ünneplés nélkül :D Hát mifolyikitt?
3K

#145
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

Szívesen elviszem, feltéve, ha meg lehet egy kicsit vámolni az árut! :)


Ó, de tudtam! :)
Csak ne sokat szürcsölgess le róla, mert így is éppencsak elég lesz a 90km-re, szigorúan beosztva!

#146
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

3 liter pálinkát kéne elhozni Abasárról a Mátramaratonra. Van rá jelentkezõ? :)


Helló Mester!
Tudod nagyon jól, hogy ha barátokról van szó, akkor én nagyon önfeláldozó tudok lenni!
Pláne ha még a lakhelyem is ott van... pláne ha piáról van szó!
Szívesen elviszem, feltéve, ha meg lehet egy kicsit vámolni az árut! :)

#147
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
3 liter pálinkát kéne elhozni Abasárról a Mátramaratonra. Van rá jelentkezõ? :)

#148
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Szuper! Akkor indulás vasárnap 10:00-kor a mátraházi parkolóból.

Fejenként 2db defekt és 1db láncszakadás engedélyezett, ebbõl kell gazdálkodni, az ezen felüli szereléseket nem várjuk meg! :P


Akkor én inkább viszek 3 db defektet, biztos, ami biztos! :)

#149
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
Szuper! Akkor indulás vasárnap 10:00-kor a mátraházi parkolóból.

Fejenként 2db defekt és 1db láncszakadás engedélyezett, ebbõl kell gazdálkodni, az ezen felüli szereléseket nem várjuk meg! :P

#150
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Részemrõl OKÉ!!!!Ott leszek ;)


Részemrõl is jó, remélem megint alszol elõtte legalább két órát! :D

#151
KIS SUTTYÓ

KIS SUTTYÓ

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Részemrõl OKÉ!!!!Ott leszek ;)
FEN A FÁN!!!!

#152
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
Na, Dr. Gergõvel egyeztetve a vasárnapot (aug.18.) tûztük ki a Mátramaraton hosszútáv bejárásra. Ha valaki holnap reggelig szól, akkor még a hétfõ szóba jöhet.

Semmiképpen nem hajszás, de nem is tökölõdõs menetet tervezünk. Javaslom, hogy Mátraházáról induljunk.

Jöjjön mindenki, akit érdekel!

#153
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
Minden érdeklõdõt szeretettel várunk :)

#154
KIS SUTTYÓ

KIS SUTTYÓ

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Sziasztok!!

Szeretnék én is csatlakozni a pálya bejáráshoz !!!!
FEN A FÁN!!!!

#155
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Nem mondod, hogy nem tudod melyik rész az! Persze Te eddig a vízággyal nyomultál, azzal lehet, hogy tényleg nem lehetett észrevenni...

No, ez az, amikor a Szénégetõs frissítõ után hosszan megyünk le, majd fel aszfalton Galya alatt, majd arról az aszfaltról balra leborítunk valami murvásra, majd arról balra rátértünk erre a füves buckás fosra. Többnyire enyén lejtõs, de végig hajtani kell keményen, mert ritmustalanul hullámzik, tele gödrökkel, keréknyommal, végig dobál. Ezen aztán visszaérkeztünk egy széles murvás útra, ahol érintettük a pálya korábbi részét.

Na, ez a füves, buckás fos kimarad.

Remélem, érthetõ voltam :)

De úgyis megnézzük valamikor élõben, nemde? Én aug.17. és 25. között ráérek. Mondjatok egy napot!


Jaaaaaa! Tudom! Az tök jó rész volt! Kár, hogy kiveszik! :)
Szerintem az nekem is oké! Mármint az idõpont! De majd egyeztetünk!

#156
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Nem mondod, hogy nem tudod melyik rész az! Persze Te eddig a vízággyal nyomultál, azzal lehet, hogy tényleg nem lehetett észrevenni...

No, ez az, amikor a Szénégetõs frissítõ után hosszan megyünk le, majd fel aszfalton Galya alatt, majd arról az aszfaltról balra leborítunk valami murvásra, majd arról balra rátértünk erre a füves buckás fosra. Többnyire enyén lejtõs, de végig hajtani kell keményen, mert ritmustalanul hullámzik, tele gödrökkel, keréknyommal, végig dobál. Ezen aztán visszaérkeztünk egy széles murvás útra, ahol érintettük a pálya korábbi részét.

Na, ez a füves, buckás fos kimarad.

Remélem, érthetõ voltam :)

De úgyis megnézzük valamikor élõben, nemde? Én aug.17. és 25. között ráérek. Mondjatok egy napot!



Épp fel akartam ma tenni a kérdést én is, részemrõl meg hát!

#157
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

A fallóskúti részt értem, viszont Térképész bácsi, légyszi, magyarázd már el a másik részt, mert azt nem vágja a hülye fogorvosi bucim!
Köszi!


Nem mondod, hogy nem tudod melyik rész az! Persze Te eddig a vízággyal nyomultál, azzal lehet, hogy tényleg nem lehetett észrevenni...

No, ez az, amikor a Szénégetõs frissítõ után hosszan megyünk le, majd fel aszfalton Galya alatt, majd arról az aszfaltról balra leborítunk valami murvásra, majd arról balra rátértünk erre a füves buckás fosra. Többnyire enyén lejtõs, de végig hajtani kell keményen, mert ritmustalanul hullámzik, tele gödrökkel, keréknyommal, végig dobál. Ezen aztán visszaérkeztünk egy széles murvás útra, ahol érintettük a pálya korábbi részét.

Na, ez a füves, buckás fos kimarad.

Remélem, érthetõ voltam :)

De úgyis megnézzük valamikor élõben, nemde? Én aug.17. és 25. között ráérek. Mondjatok egy napot!

#158
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Éééééééés igen!!! Kikerül az MM hosszú útvonalából az általam legjobban útált szakasz (a Szalajka ház elõtti baszakodás a gödrös fûben). Eddig minden alkalommal végigkáromkodtam azt a részt, mindenféle leírhatatlan dolgokat kívánva annak aki azt kitalálta. Gondolom csuklott.

A fallóskúti változtatásnak is örülök, az a kövekkel felszórt patakvölgy sem feküdt nekem túlzottan.
Emlékszem, tavaly egy sporttárs feküdt ott a kövek között és úgy ordított, hogy több száz méterrõl már hallani lehetett. Vicces párbeszéd játszódott le:
Fekvõ kolléga:
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
én:
- Hú, miahelyzet, kell segítség?
Fk:
- Nem, kösz, minden oké. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
én:
- Hát jó, szia!
Fk:
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááá...


Hehe! Lehet, hogy az ijedtségét így vezette le!
A fallóskúti részt értem, viszont Térképész bácsi, légyszi, magyarázd már el a másik részt, mert azt nem vágja a hülye fogorvosi bucim!
Köszi!

#159
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
Éééééééés igen!!! Kikerül az MM hosszú útvonalából az általam legjobban útált szakasz (a Szalajka ház elõtti baszakodás a gödrös fûben). Eddig minden alkalommal végigkáromkodtam azt a részt, mindenféle leírhatatlan dolgokat kívánva annak aki azt kitalálta. Gondolom csuklott.

A fallóskúti változtatásnak is örülök, az a kövekkel felszórt patakvölgy sem feküdt nekem túlzottan.
Emlékszem, tavaly egy sporttárs feküdt ott a kövek között és úgy ordított, hogy több száz méterrõl már hallani lehetett. Vicces párbeszéd játszódott le:
Fekvõ kolléga:
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
én:
- Hú, miahelyzet, kell segítség?
Fk:
- Nem, kösz, minden oké. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
én:
- Hát jó, szia!
Fk:
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááá...

#160
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás

Szerintem simán megcsinálják! Nem hiszem, hogy meg lenne buherálva a felvétel.

Jóvanna, tudom, gyenge poén próbált lenni :)
A végén látható egy nézõi videón is. Lehet, hogy akiket megelõzött, õk is ott mentek volna, ha nem egymást zavarják...

Többen kérdezték a hétvégi maratonon, hogy mi van az idei Ironman beszámolóval. Jelentem tollat ragadtam, vagy klaviatúrát, vagy mi a szöszt kell ragadni 2013-ban, na szóval, írom, írom, gyûlnek mán a sorok!

Na, éppen ideje :)