Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salgótarján

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10143 hozzászólás a témában

#121
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Mátra maraton: http://www.youtube.c..._id=bix3OzBkFto

#122
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Biztos jó lesz az a dátum, nehogy benézd! :cool2:


Hehe! Nem vicces! :)

#123
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Ehhez van kedve valakinek?
Nomád Baradla Undergound Trail


Biztos jó lesz az a dátum, nehogy benézd! :cool2:

#124
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

Jövõ hétvége, tavaly voltunk és nagyon tetszett, így az idén is megyünk, régimódi XCO pálya 10km-es kör, valami iszonyat jó nyomvonal.

Életfa - X2S terepfesztivál 2013 Piliscsaba


Ehhez van kedve valakinek?
Nomád Baradla Undergound Trail

#125
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Jövõ hétvége, tavaly voltunk és nagyon tetszett, így az idén is megyünk, régimódi XCO pálya 10km-es kör, valami iszonyat jó nyomvonal.

Életfa - X2S terepfesztivál 2013 Piliscsaba

#126
Zsóci

Zsóci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 429 hozzászólás
Micsoda rajtsor!!! Klasszikusok! Hajrá "öregek" ti viszitek elõre a világot, mert a fiatalok kicsit lemaradtak...

Sajnos a KÉP-et nem sikerült belinkelni, mert annyira nem vagyok fiatal...
Emtébé Saltarján móóóre!

#127
kohasz

kohasz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 494 hozzászólás

Köszönöm Gabi, ez k.b a Tûztorony lesz akkor.


Így van!
Hajrá!

#128
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Szia!

Köszönöm a bizalmat, de nem tudom hol van a precíz magassági pont Szécsényben. Ám ezt az adatot nyugodtan alapul veheted, mert olyan embertõl származik a mérés, aki messze híres az alaposságáról.
turistautak.hu

A honlapot egyébként is csak ajánlani tudom ilyen célokra.


Köszönöm Gabi, ez k.b a Tûztorony lesz akkor.

#129
kohasz

kohasz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 494 hozzászólás

Gyuribá vagy K. Gabi meg tudnátok mondani Szécsényben hol van a magassági pont, Wikipédia szerint 170m tengerszint felett a magasság, de ugye nem mindegy hol állítom be az órát mert van némi szinteltérés településen belül.



Szia!

Köszönöm a bizalmat, de nem tudom hol van a precíz magassági pont Szécsényben. Ám ezt az adatot nyugodtan alapul veheted, mert olyan embertõl származik a mérés, aki messze híres az alaposságáról.
turistautak.hu

A honlapot egyébként is csak ajánlani tudom ilyen célokra.

#130
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Gyuribá vagy K. Gabi meg tudnátok mondani Szécsényben hol van a magassági pont, Wikipédia szerint 170m tengerszint felett a magasság, de ugye nem mindegy hol állítom be az órát mert van némi szinteltérés településen belül.

#131
AIS

AIS

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Cyclocross bringát vennék!!! Ha netán lenne valakinek eladó :)
Kispamat@freemail.hu 0670 427 tizenégy 13

#132
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Köszi urak!
Valóban az volt a gond. Este még kipucoltam és tekertem 40km-t és halk volt :)
Ny.csövem nekem is kattogott néha, de ott egy kis kenés segített és azóta semmi.

#133
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Mióta használod a vázat és mikori kiadás? Csak mert nekem is ugyan ez van 19" Több fórumon is olvastam a pattogó hangokat a vázból ami elvileg természetes, és egy idõ után nálam is jelenség lett, terméseztessen semmi repedés vagy ilyesmi nincs. A tiédnek nincs hangja?


Három éve, 2009-es, garis csereként kaptam, nincs hangja csak a szokásos nyeregcsõ idõnként, nézd meg a váltótartó fül alatt nincs e por, én már repedésre gyanakodtam amikor végigjártam a szokásos recsegõ pontokat, a fül alatt volt végül a bûnös porszem.

#134
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás

Mióta használod a vázat és mikori kiadás? Csak mert nekem is ugyan ez van 19" Több fórumon is olvastam a pattogó hangokat a vázból ami elvileg természetes, és egy idõ után nálam is jelenség lett, terméseztessen semmi repedés vagy ilyesmi nincs. A tiédnek nincs hangja?


Nekem is ilyen vázam volt, nekem is kattogott. A tettes a váltótartó fül volt, le kellett szedni, kitisztítani rendesen, aztán visszatenni, meghúzni. Illetve a nyeregcsõ pattogott nagyobb melegben, de azzal nem tudtam mit kezdeni.

#135
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Mióta használod a vázat és mikori kiadás? Csak mert nekem is ugyan ez van 19" Több fórumon is olvastam a pattogó hangokat a vázból ami elvileg természetes, és egy idõ után nálam is jelenség lett, terméseztessen semmi repedés vagy ilyesmi nincs. A tiédnek nincs hangja?

#136
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Te mész az eswörkszel?


Piros mezben igen, mert Blazsó is azzal ment csak az kicsit jobb volt!

#137
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Te mész az eswörkszel?

#138
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
XCO: My Edited Video - YouTube

#139
RSzabi

RSzabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 565 hozzászólás
Nándinak tetszeni fog :)

#140
Gerispeci

Gerispeci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

A szállás foglaláshoz tudni kéne a szobák számát ! 5 db 2 ágyasra próbálkoztam de már csak korlátozott lehetõségek vannak !! Mielõbb kellene telefonon az igény !!


Halihó! Mi lehet, hogy családostól mennénk, és mondjuk maradnánk 3 napot! de holnapra ezt lefixálom a Katával!