Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVI. BMFTeam találkozó - Sikonda, 2005. okt. 7-9.

- - - - -

  • Please log in to reply
545 replies to this topic

#101
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Zsolo: nagyon szuperek a képek!!!

Kerge: igen, a várba most belépõt szednek, de Seti elintézte, hogy 100Ft/fõért bemehessünk. Mondjuk nem nehéz volt szót értenie a már elég erõsen csicsókás várõrrel. :D Aki azért volt elég éber még ahhoz, hogy kiszúrja, amikor Setivel felemeltük a földalatti patakhoz vezetõ vágat tetejét fedõ vasfedõt. :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#102
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Sikondai parádé képekben
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#103
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,627 posts
Magyarszéki képek...

#104
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
most nézem Nati és Zed képeit .... a Máré várba be lehetett menni ??
tavaly voltunk már ott egy húsvéti tekergõzés alkalmával és zárva volt!

#105
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Képek itt: http://pix.bikemag.h...2005/?g2_page=1
Illetve eredeti méretben egy ideig itt: http://www.cssandor.atw.hu/

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#106
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13,954 posts
Hát ez jó parádé volt. Rendesen el is fáradtam. Leslie cuccát össze-vissza hurcolásztam a városban. Már majdnem hazaértem, amikor eszembe jutott, hogy azt el kéne neki vinni. Eh.
Képeket, majd holnap este linkelek, addig nézzétek meg ezt:
Autóval a faházban...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#107
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Fönn van az összes kép végre.

Lor, a te szuper-lámpád hány Wattot tud, hány kilós az aksija és hány órát tud világítani egyhuzamban?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#108
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts

kerge jó képek :)
de milyen vakud van neked, hogy minden (2db) képen, amin szerepelek belekacsintok? :D
[...]
:D

ááá ez semmi ;o) ahová járok bulifotózni ott van egy lány akirõl kb a tizedik fotó sikerül úgy,hogy nyitott szemmel van rajta... hát igen .. 1/60ad másodperce van rá hogy zárja a szemhéjakat ;o)

jó volt a buli nagyon péntek este is a képek bizonyíték arra ,hogy bruce , rave ace és csubee talajgyakorlatban is jók! megtekinthetõ ezen kívül amint Findli a linzereket elcseni (21db) és rakja a tûzre a fadarabokat amitõl a tábortûz egyre kisebb lángokkal ég majd ;o) ... stb stb meg egy csomó jó dolog. sajnálom már hogy szombaton napközben (11után) már nem volt napsütés.

#109
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts

Hát szuper volt ez a tali is, a robbantások, az éjjeli hangulat, a fürdõzés+szauna, a kenyérgalacsincsata vacsoránál, a 2 túra, a szétfagyás a faházban, satöbbi... Nagy szerencsénk volt az idõjárással is. Örülök, hogy ismét ennyien eljöttetek, és együtt élvezhettük a hétvégét!

Képeket folyamatosan töltöm, de már fönt van egy csomó:
http://kep.tar.hu/konamuri/50152603#2


wááááá a reggeli képek a kockára aludt fejekkel ;o)))))))))))

#110
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
az elv ugyanaz csak
mashogy hivjak.

jah megerkeztem
9-re enis
jo volt.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#111
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
nana, nem vagyok én szakértõ.. :)
csak olyan furcsán görbültek a vonalak és ilyesmit eddig csak halszemnél láttam, de nagyonjó.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#112
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,292 posts
kurrrvazsír volt! fõleg a mai erdõjárás, ejjnagyon.

obs: átnéztük a pecót többször is, de semmit nem hagytunk hátra. fél vekni kenyér volt, azt bruce megvámolta.
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#113
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Leslie: 12-es nagy látóval készültek, ez tükörreflexes gép, bármilyen obit feltehetsz rá, no elõtétlencse.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#114
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
kerge jó képek :)
de milyen vakud van neked, hogy minden (2db) képen, amin szerepelek belekacsintok? :D

lens: ezek a portrék valami elõtét lencsével készültek? Seti nagyon odabasz :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#115
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,038 posts
Igen kellemesre sikerült ez a hétvége! Kösz mindenkinek a társaságot, a Giant DH-s srácnak jobbulást, ma délben csúnyát bukott Magyarszéken... :(
A fürdõben a vízicsata mókás volt! Ezek a viharsarkiak... :D

Kex, Bruce: nem találtatok egy oakley zoknit meg egy hajráfot a 15-ösben? :(
When the day is through, all I want to do is slow down...

#116
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
sajna csak péntek estétõl szombat estig voltunk már a vacsoráról sincsenek képeim sõt a szombat délutániak már átcsaptak természetfotózásba de hát a lopott bringámat még nem sikerült elõkeríteni így gyalogtúráztam.

képek

#117
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Hát szuper volt ez a tali is, a robbantások, az éjjeli hangulat, a fürdõzés+szauna, a kenyérgalacsincsata vacsoránál, a 2 túra, a szétfagyás a faházban, satöbbi... Nagy szerencsénk volt az idõjárással is. Örülök, hogy ismét ennyien eljöttetek, és együtt élvezhettük a hétvégét!

Képeket folyamatosan töltöm, de már fönt van egy csomó:
http://kep.tar.hu/konamuri/50152603#2
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#118
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
pár perc és linkelem a képeket ;o)

#119
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Révi: gondolom mostantól félre fogod tenni a majdnem üres flakonokat és jövõre nagyot robbantassz! :D

Jó buli volt, remélem legközelebb feljutunk a Zengõre is. Kicsit korábban kell indulni! :)

A 4X pálya is nagyon tuti volt! Erával lejöttünk a DH pálya szervízútján és elfelejtettem a kb. félméteres épített letörést a végén! Nagy szerencsémre a teló úgyahogy kimozogta, de egy kicsit azért izgultam hogy mi lesz! :szok:

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#120
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
L_L és aki nem volt szombat este....

lemaradtatok a buliról...
Szombaton 5 felé még volt két robbantás, de elõtte egy álruhás angyal megmentette a buli 18 doboz sörrel, mert megint hibásan mértük fel az alkohol készletet, és éjfélre kiittunk mindent amit találtunk...
Jorci nagyon jól énekel még mindig kispált, és nem emlékszem hogy lett vége...
de jó volt