Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVI. BMFTeam találkozó - Sikonda, 2005. okt. 7-9.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
545 hozzászólás a témában

#81
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás

Rossz volt a leghátsó faházban aludni a bogarak között enyhén érdekes szagok között...

A meztelencsigát kihagytad, pedig olyan cuki volt... :D

Bruce, biztos minden ok volt péntek este? :D
http://kergeeger.uw....0941_resize.JPG

edit: jupiiii, megy a galéria!
When the day is through, all I want to do is slow down...

#82
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
A Giantos borulós pesti skac oldala elég szarul nézet ki a magyarszéki borulás után az tény. Örülhet ha ennyivel megúszta.

#83
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Nagyon jó volt a túra, a fürdés, a reggeli, a brassói, a tábortûz!
Rossz volt a leghátsó faházban aludni a bogarak között enyhén érdekes szagok között...
A szombati túrán remélem nem nagyon tartottuk fel a 21 fõs csapatot...

#84
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Naná, fel kellett forgatni az egész Tesco-t a nyomorult bevásárlólistátokkal. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#85
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Jorci:


2-kor indulok innen. Ha dugó van, 3-ra akkoris Begnél vagyunk. Onnan köbüki 2, 2 és fél óra Pécs. Ott némi sopping, és 10 perc Sikonda. Szentem 6 körül lent leszünk.



Nincs itt semmi mizéria, csak Pocok keltette hullámzás. :)



Meg jo hogy nem nekem lett igazam, megint ;) :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#86
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Era, a Dzsájentes sráccal még összefutottam késõbb a kempingben, mondta, hogy rendben van, de biztos, ami biztos még elmegy az ügyeletre.
Ausztria, Kenguruk földje!

#87
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Galéria:
Bocs, most értem haza - már bütykölöm...:(
"In idem flumen bis non descendimus"

#88
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szerintem ez volt az elsõ és utolsó ilyen ugrásom. Ez nagyon veszélyes dolog.
Akkor estem, amikor végre lecsorogtam épségben a 4Cross pályáról és arra az utolsó dombra akartam még feltekerni. De megdobott az a szemét!

Szóval nem hinném, hogy valaha is folytatnám ezt az éppen csak megkezdett pályát. Jól beleszagoltam és a kellemetlenebb részét is megtapasztaltam.

Obsidian, a DH pálya is tetszett, ott kevesebbet toltam. :)

De tényleg azt hittem, hogy megúsztam, aztán teljesen váratlanul dobott ki az az emelkedõ...

A fullface tényleg jol jött volna. De így is csak az orrom hegyét ütöttem be, hála a bukóm sildjének.

De vajon mi lett azzal a sráccal, aki átrepülte az egész dombot és úgy állt bele fejjel a földbe?

#89
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
még szerencse ,hogy nem tört el az orrod Era :( lassan neked is full face bukó kell ha így folytatod ;o)
aláírás szerkesztése

#90
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Galéria még mindig hibádzik... :(
Era, hogy és hol sikerült esni? Ugye nem akkor, amikor mondtam, hogy a DH pálya nem durva? :( Lelkiismeretfurdalásom lesz...
When the day is through, all I want to do is slow down...

#91
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
I see dead gallery.

#92
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Áááá, valamiért bedöglött. Én sem tudom megnézni a képeid. :(

#93
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ti sem tudtok nézelõbdni a bikemag galleryben?

#94
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Az idõjárásra nem lehetett panasz, engem csupán egy dolog bántott: üresen maradt itthon a "gyönyörû õszi fotók a Mecsekben" c. fotóalbumom, ugyanis szinte alig lehetett látni elsárgult leveleket mert minden zöld színben pompázott. grrrrrrr!


akkkkkor jövõ hónapban újra sikonda tali? :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#95
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
naja! Tényleg nagyon klassz volt minden! Ahogyan sokasodott egyre jobban a nép péntek este a Fenyves kempingben (ami tényleg fenyves) úgy lett egyre jobb hangulat ami akkor még nem a vörösbornak volt köszönhetõ! ;o) Egyébként pedig köszi Khalesz a jó bort amit kizárólag - kérésedre - azért ittunk kóla nélkül mert drága vörösbor volt és azt nehogymár(!) keverjük! háháháááá :) De tényleg köszi! Visszaadtuk jó édes vörösborral! Na meg amúgy mindenkinek köszi a klassz péntek estét, a péntek éjszakát, a szombat hajnali (9óra) ébresztõt és az egész szombati napot mert ugye mi sajna zizzentünk szombat este de a képeiteket már megnéztem direkt vagy 3szor! ;o)
Nagyon finom volt a sikondai brassói specialitás és úgy láttam senki sem hagyott a tányéron belõle semmit!
Az idõjárásra nem lehetett panasz, engem csupán egy dolog bántott: üresen maradt itthon a "gyönyörû õszi fotók a Mecsekben" c. fotóalbumom, ugyanis szinte alig lehetett látni elsárgult leveleket mert minden zöld színben pompázott. grrrrrrr!
aláírás szerkesztése

#96
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

...
A versenyt végül Misi nyerte, ellenszolgáltatásként benyeltünk vele másfél üveg bort Zsolo heves, többszöri, kitartó intelmei ellenére.
...
A fotókkal dokumentált robbanások után Zsolóék hazarángatták a fõrobbantót.
...

:D Egyiket sem ok nélkül...

#97
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tehát jó volt a wellnes hétvége. Valamiért ma reggelre lettem másnapos, a fene se érti. Sikonda még és környéke még mindig nagyon szép, bár 2 éve kicsit jobban tetszett. A pár korty bor no. Finom volt. De aztán rájöttem, hogy elhagytam a kocsi kulcsot, úgyhogy zseblámpás expedíció. A kulcs fél óra múlva meglett, a kocsiban. Feltörõ expedíció. 3 csapat indult a trófeáért. Paul a drótos kampós megoldást és a jobb hátsó ajtót választotta, Misi a bal 1-nél próbálra ugyanezt. Rave valamiért egy Samsungos rajtszalagot szeretett volna bedugni az ajtó résén, amit egy haleffel feszegetett. Szürreális látvány volt. A versenyt végül Misi nyerte, ellenszolgáltatásként benyeltünk vele másfél üveg bort Zsolo heves, többszöri, kitartó intelmei ellenére. A kulcsot odaadtam Parának, mert olyan józannak tûnt az arca, és pont õ állt mögöttem. Az autóra felkerült egy GuMi nyom, a tûzbe meg több aeroszolos palack by Misi. A fotókkal dokumentált robbanások után Zsolóék hazarángatták a fõrobbantót. A többször szóbajött és beígért hangosítás és lapotop kombó valahogy nem akart összeállni, így a jó öreg Renáta-Révi szett szolgáltatta az italo-diszkó és Juventus mix slágereket. Volt néhány halvaszületett próbálkozás Révi részérõl bizonyos depesmód szerzemények felé, de Findlike ezeket rendre diszkvalifikálta. Volt még linzer, addig megvan, utána nem tudom. Másnap hajnali délben az idõsõdõ LCs házaspár kivert minket az ágyból a rángatózó húsos pocokkal, és elmentünk ebédelni egy helyi kis piroskockásabroszosba. Jó volt. Közvetlen pincérnéni, olcsó árak, zacskós leves, macska, hernyó, külföldi öreg motorosok, fokhagyma, büfögés. Délután termál. Je. Wellség szálló. Begöffentünk a meleg vízbe, ami nem is volt olyan meleg. Volt kulcskeresõs játék, kibírjatovábbegylevegõvel, karmolós pocokdobálós, vízbefúvókáról leszorítós. Este tûzrakás, amihez valamiért egy másfél km-re levõ ösvényrõl szállítottuk taligával a korhadt gallyakat a sötétben. Este jött a muffinos lány, marha finom volt a sokféle süti. Elõkerült az elõzõ napi nyami linzer, meg sült szalonna és hagyma sercegett. A recsegõ hanxórókból Juventus mix szólt, mígnem összeállt a rég áhított hangberendezés is. Szép lassan kopott a bringád, olyan 6-an maradtunk éjfél körül, mikor Findlike indítványára Kispált kezdtünk lejáccani. A zene hatására pár perccel késõbb kísérteties módon a pécsi különítmény kezdett elõszivárogni a fák közül, mint az éhes kis zambik holmi negyed osztályú horrorban a szív tv-n. ELõkerültek a stadionlámpák, amiket vmiért a fejükön hordanak, így 5 perc alatt a környék összes fa alapanyagát a tûz köré hordták utánpótlás gyanánt. Kispál éneklés rekedtre, Révi önkívületben ugrált a tûz körül, valaki zsírt sütött, és néha felbukkantak, néha eltûntek arcok. Azután jött Révi megmentõje, a fiú, aki szomorú volt, és hozott sok sört. Fél 6-kor leborítottam Révi nyomdafestéket nem tûrõ szitokáradata közepette. Másnap meg elindultunk hajnali délután kettõkor. Valakik meg túráztak asszem.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#98
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
huhh Era... jobbulást! :-*

végén még tényleg el jön az az idõ, amikor Era vagy egy fullys freeride vagy egy dirt géppel jelenik meg egy ilyen talin.................. :)

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#99
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Képek: http://pix.bikemag.h...2005/?g2_page=1

Hát a legnagyobb élmény végülis számomra a magyarszéki esésem volt. Sikerült arccal beleállnom a földbe. Akkor nem fájt semmim, de késõbb elõdjött, hogy a látoterem közepén egy foltban furcsán homályosan látok, fáj a mellkasom, a könyököm, és a kézfejem. A sisak megvédte az arcomat, csak az orrom vége zsibbadt le. :)

Jó volt titeket látni újra, ismét nagyon jól éreztem magam. Köszi a szervezõknek, hogy ott lehettünk. :)
A képeket máris nézegetem. :)

#100
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nati: Én alkudtam a belépõt ;-)

nagyon zsííí volt minden a hétvégén ...

igaz izomlázam van a csuklómban, több helyen karmolás nyomokat kellett kimagyaráznom otthon, de mindezeket feledteti a csodás idõ, a jó társaság és a gomba felhõk a robbantásoknál... :)

képek este

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák