Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Morális kérdések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
133 hozzászólás a témában

#21
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
biztos éreztél már olyat hogy valami olyan történt veled amit muszáj elmondanod, de épp nincs ott senki akinek elmondjad
na ezt szépen leírod blogba, ami szép, ismétlem SZÉP, ennekáltala kissé több egy "Dear Diary"-nál

#22
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Beszélgettem egyszer egy sráccal, aki kissé felháborodott, mikor progarmok feltörésérõl kérdeztem, de a zenei cd-k beszerzésére gyakorlatilag csak a netet használja, meg a cd- íróját.
Én személy szerint sokallom azokat az árakat, amiket el tudnak kérni egy hanghordozóért. Ergo vagy vki kölcsönadja és hallgatom, vagy lemondok róla.

Más: szerintetek ki miért nyit blogot? Ti miért nyitottatok? Unalom, extrovertáltság, informálás?
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#23
mihpal

mihpal

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Üdv !

A barátom egy magyar producer iroda fõnöke. Õ kicsit ferdén néz rám, ha másolt CD-t lát nálam. Voltam vele néhány koncerten backstage, és láttam, hogy milyen munka folyik. Mivel nem vagyok miliomos, a következõt eszeltem ki:
nyugodt szívvel lemásolok mindent, és ha nagyon megtetszik és sokszor hallgatom akkor megveszem eredetiben is (fõleg, ha magyar).

#24
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ja lopás. De ha megveszed 7999-ért az is lopás. Csak tõled lopnak. És addig amíg van ArtisJus, kapják be, elvbõl nem veszek semmi zenét - bocs. És hogy miért hozza ki belõlem a legrosszabbat egy olyan jogdíjrendszer, ami nettó 150 HUF-ot terhel minden egyes nyers DVD-re, amibõl neadjisten 20 darabot kell kiírnom egy meló learchiválásához? (igggen, 3000 Ft jár Lagzilajcsinak és bagázsának az én *.ATL és *.PLA file-jaim miatt. :D ) Pesze nekik nem okoz morális tépelõdést. És ha már úgyis kifizettetik velem, hogy lopok, hááát, akkor... ;)

Kicsit ez az ördögi kör dolog, ami igaz dvd-re, játékra, zenére...szóval én biza vennék játékot is néha, ha mondjuk 2000-be kerülne, s nem 19999-ba egy bugos hulladék, ami el sem indul 4 peccs nélkül, s hemzseg a hibáktól, ráadásul olyan feltételekkel veszed meg (tudod, amit aláírsz amikor installálod, EULA...), ami egyszerûen röhej. (egyszer olvassátok végig, megéri) Ha egy autót így árulnának, a teljes gyárat behurcolnák kõfejtõbe 40 évre.

Szóval sz@r került a palacsintába, de két oldalról töltik bele. :) Bocsi a vulgaritásért, de ez egy rendkívül agitatív téma.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#25
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
az
de amíg ennyiért adják
pl 60 perc zenéért igen kevesen adhatnak ki 5-10e ftot.

#26
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
És mit gondoltok egy zenei jellegû cd átírásáról? Az is lopás?
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#27
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hu bakk' az cseppet odébb van

#28
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Becsúszott némi off:)
EGER környékén (Gyõr) bringás csomitartó ingyé kölcsönözhetõ

#29
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
õ mindigis lényegretörõ volt:)

#30
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

szerintem pina.
.


Hát, kéremszépen, hogyan lehet egy orális kérdések címû forumon, ilyen vulgáris szavakat használni.
Kéretik szûntessenek meg. Hát ilyet!

(ÕÕ..Mirõl is van szó egyáltalán?)
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#31
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

szerintem pina.


Áááááááááááááááááááááááááááááá! Leesek a székrõl a röhögéstõl! :D :D :D Ott a pont. :clap:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#32
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
oks!

túlkomplikálom:-)
meggyõztetek.

senkit nem idiótáztam le, teljesen valós érveket mondott

#33
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
szerintem pina.
de ha nem, gyõzzetek meg.
a többi nem olyan fontos.

#34
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Thez!
Finoman kérnélek: vegyél vissza kicsit.
Lacley indított egy topikot, amilyen igazából még nem volt.
Jó helyen - a "Szabadonfutó"-ban és kulturáltan.
Tehát ehhez mérten kellene társalogni!
(Vagy inkább ne szólj hozzá, s ha elsüllyed a topik: ám legyen.)

Köszi
"In idem flumen bis non descendimus"

#35
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
lacley++
lásd#98

#36
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hamár létezik olyan topic, vagy belefér másiknak repertoárjába, akkor igenis "idióta"
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#37
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
lacley++
Vki mindig megmondja a frankót.De elötte még leidiótázza a topiknyitót:)

#38
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás

az emberi érzéseset meg nem értem
mi vagy te önjelölt lélekbúvár?
(az ilyeneket ki szoktam röhögni, hogy egy mondatból azt hiszik hogy olyan nagy emberismerõk)


Hát igen, akinek VW- jel dobog a szíve helyén... :D


nem mi nyitottuk ezt az idióta topikot midnenféle feltételezett dolgokkal.....
aminek annyi valóságalapja van hogy az idiótákat senki sehol nem szereti


Ha erre most azt írnám, hogy engem senki nem szeret, kisebbségi komplexusos lennék? :D

A topicot pedig azért nyitottam, mert úgy láttam, sehol nem érvelnek az emberek a saját véleményük mellett, csak megmondja mindenki a frankót. És nem akartam egy témában sem offtopic lenni, meg mások idegzetét húzni az "okoskodásaimmal", ezért lértehoztam ezt a teret. Ezzel sikerült kivívnom az ellenszenved? Sajnálom...
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#39
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Kisebb magokkal kapcs: igaz is,meg nem is.Igaz,mert a szakágak szerinti bomlás adja magát,meg persze a baráti társaságok is összehúznak,de ezek átjárható csoportok és 1mással is szorosabb kapcsolatban vannak,elég megnézni 1 talit,ahol CC-s DH-s 1ütt sétáltat csirkecombot és vígad harsányan.
Kezdõségrõl jut SZMbe én is topiknyitással kezdtem (bár akkor még nagyon nem volt kezdõk ide,és ez bevett dolog volt,csak most nem állta volna meg a helyét) meg Rás modival is netszkandereztem párat vmi kapcsán,ha yól Mléxem:D

#40
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Vazz, programozónak tanulok... Kössz, hogy így elõítélkedsz... Most hogy törjek ki?!?! :D:D:D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D