Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Morális kérdések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
133 hozzászólás a témában

#121
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ugyanmár. tudjátok nagyon jól, mirõl van szó.
az idiótákat nyomja le a modi priviben, vagy ban, azt kész.

nem az idiótákról van szó, hanem egy tendenciáról.

#122
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ez egy idióta
és belinkelem
a modi meg hosszúpihenõre fogja tenni simán

ne védj már mindenkit...!

én úgylátom hogy ténylegesen csak jogosan vannak egyesek csesztetve....
csak úgy senki.....

#123
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
nézd már meg azt a 4 hozzászólását...:rolleyes:
ez egy (f@sz) idióta....

unatkozik szegény
Autist Team:)



#124
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás

lcs:

itt az embereket nem a kezdõk zavarják

szerintem


hanem az idióták

és mivel akik régebben ittvannak ilyet nemcsinálnak, ezért óhatatlanul az újak kapják meg a minimális tartózkodást....


Szerintem nem túlságosan jólesõ érzés, ha valakit belinkelnek, mint idiótát. (még ha az is) A többezres hozzászólassáal rendelkezõk is mondhatnak butaságot, de õket védi a csapatszellem, vagy valamiféle betyárbecsület. Nem ugyanaz a butasága következménye, mint akinek van mondjuk 4 post-ja.

Az is furcsa, hogy sokan úgy érzik, joguk van arra, hogy mindenekfeletti véleményt mondjanak egy kérdésrõl, vitát nem ismerve...
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#125
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
lcs:

itt az embereket nem a kezdõk zavarják

szerintem


hanem az idióták

és mivel akik régebben ittvannak ilyet nemcsinálnak, ezért óhatatlanul az újak kapják meg a minimális tartózkodást....

#126
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
szerintem tök jogos lacley++ érzése a fórummal kapcsolatban.
jó páran elgondolkodhatnának azon, amit írt, ugyanis létezõ probléma

szerintem szánalmas, amikor valaki saját vélt vagy valós nyomorult életérzését úgy vezeti itt le, hogy egyértelmûen lejön: ül egész nap a gép elõtt fél percenként F5 F5 F5 és alig várja, hogy valakit leolthasson.

és ez így nem jó.

#127
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás

mér kell kihangsúlyozni h valaki kezdõ?
mert frissen regelt?
lehet ezerszer jobban ért hozzá mint aki ittvan 3-4e posttal
csak az ilyenek már nem kezdenek okoskodni, és a tök hülyeséget hangoztatni, és másra rátukmálni.


Nézd, aki kezdõ. arról úgyis hamar kiderül, hogy az, anélkül, hogy hangoztatná. Mondjuk a niplit KNIPLI-nek írja...;)
DE ettõl nem hiszem, hogy bármilyen elõjogok járnának a kezdõknek, csak mondjuk lehet kicsit kíméletesebben leugatni õket, ha bakiznak.

A beilleszkedés alatt mit értesz? Hogy elfogadja, hogy a többségnek van igaza? Szerencsére különbözõek vagyunk, és bizonyos dolgokban eltér a véleményünk. Ettõl színes a fórum. Képzeld el, ha mindenki ugyanúgy vélekedne a dolgokról, akkor csak a respect menne, aztán jól van.
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#128
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mér kell kihangsúlyozni h valaki kezdõ?
mert frissen regelt?
lehet ezerszer jobban ért hozzá mint aki ittvan 3-4e posttal
csak az ilyenek már nem kezdenek okoskodni, és a tök hülyeséget hangoztatni, és másra rátukmálni.

és vannak akik azt se tudják mi az hogy tárcsafék, és másokat oltanak, és teszik az okosat... az ilyeneket ugatják a porba, JOGOSAN.
mert ha nem ért hozzá, akkor te a tech-ben gyûjtsön postot, ez a lényeg

csomó "kezdõ" jön, észre se veszi senki hogy 1 hete regelt, beilleszkedik a társaságba, jár kocsmába is, de nem szemeteli tele a fórumot. és mégis ismeri mindenki, jóban van nem egy emberrel....

és ez az jó megoldás.
ennyi.


nem sírni hogy bántanak a gazdag bringások....

#129
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
De szerintem lehet kulturáltan vitázni, csak próbálni kell:) Ezért gondoltam, hogy létrehozom ezt a topicot, mert az nem eszmecsere, mikor aszondja a másik, hogy "hagyd, hülye az". Gondoltam, itt lehet érvelni, stb.
Ha van igény rá, én csak örülök, mert a vita nem feltétlenül a másik anyázásáról kell hogy szóljon.

Az is jó kérdés, hogy mitõl kezdõ, meg miben kezdõ valaki itt a fórumon. Az alacsony hozzászólás- szám, a bicaja, a kora, a szellemi és egyéb képességei, vagy a szakértelem hiánya határozza ezt meg?
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#130
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
erm..igen.
én azért nem szeretek fórumozni igazából mert mindig flém a vége, valahogy nem tudunk kulturált formában vitatkozni, aztán egy idõ után jön hogy mindenki n00b, meg lame-ass. pedig nem biztos, lehet h valaki kezdõ.
de aztán vannak olyanok akik topicot nyitogatnak, azoktól felmegy bennem a puNpa.
(nem rólad van szó, hanem azokról akik "RS SiD eladó" topicot csinálnak)

#131
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
szerintem a fórum információ szerzés -adás egy nagyon jó formája.vannak bizonyos írott és íratlan szabályok.ha ezeket betartja az ember,akkor van rá esély, hogy nyugodtan,nem ellenségeskedve "beszélgessünk" miért baj ha vki kezdõ bármilyen formában? nem a kinézete és mondjuk biciklije alapján kell megítélni a fórumozót :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#132
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
szerintem nem. Ez sem lehurrogas:) Kicsit felreertettetek. En nem kreten vagyok, akinek az a fontos, hogy igaza legyen. En csak szeretnek erdemi parbeszedet folytatni dolgokrol, amik pl engem foglalkoztatnak. Nem szeretem az olyan hozzaallast, hogy mi vagyunk tobben, nekem van igazam.

de mondom, lehet erre semmi szukseg, csak bedobtam, hatha van ra igeny.
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#133
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
szerintedeznemtkugyanazmintakezdökidetopic?
ártatlan kérdés, nem lehurrogás.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#134
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Baj, ha kezdo vagy, ha nem tudsz egy katalogust sem kivulrol? Baj, ha mas a velemenyed, mint a tobbieke itt a forumon? Biztos te vagy a lama?
Nem tudom, mennyire jo, ha egy embernek itt a forumon elojogai vannak a tobbiekkel szemben. Szerinted?
Gondoltam, ebben a topicban ertekezhetnenk moralis kerdesekrol, ertelmesen, ervelesekkel, es ugy, hogy a masiknak ne menjen el az eletkedve. Nem akarok ellensegeskedest szitani, csak kerdezek es gondolkodok.
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos