Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gödöllõ Maraton. Biztos, hogy lehetetlen?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
517 hozzászólás a témában

#481
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Szombat 10-kor a Mogyoródi HÉV állomáson jó mindenkinek a meeting?

Hozé kollega!

Palota - Fót felöl jövök Mogyira, találkozunk a fóti templomnál 9.40-kor?

Tuti jó idõnk lesz, beszéltem az illetékessel (feleség), aki ismét azt mondta a szombatra, "hogy az a ....." Ez mindig bevált idáig!!!! Amikor régebben beletörõdve legyintett, hogy megint nem lát egész szombaton, nos akkor sz...-rá áztam! :-))))

#482
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
OK. Nekem is lehet, hogy jó. Bár csak du. fél 4-ig.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#483
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Ez akkor jo, ha ma egész nap napsütés lesz, meg pénteken is.
Mert ilyenkor sártenger az egész dombság.

#484
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Részemrõl OK. Hol, mikor, merre?

Állítólag szombaton már jó idõ lesz!!

#485
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na Uraim, nyomunk egyet most szombaton? (Bogácsra azt hiszem nem megyek)

#486
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

Igaz bocsi, keresztezni kell.


Különben a 80 km-es távon számításaim szerint egyszer kell Gödöllõn végigmenni.
Kétszer vagy egyszer (a rajt-cél helyétõl függõen) kell keresztezni a 3-as utat, ami problémás.
Egyszer a mogyoródit, egyszer a valkóit, és egyszer-egyszer Isaszeg-Dány, Isaszeg-Pécel, Isaszeg-Nagytarcsa utakat.
A HÉV-en egyszer kell átmenni Mogyoródnál, de azt ki lehet kerûlni. A többi alúljáró.
Vasúti síneken is csak egyszer kell átmenni, Isaszeg és Pécel között.

Szerintem ez nem sokkal több mint Tiszán- vagy a Cegléd- maratonon. A TM-en és DM-en is volt vasúti keresztezõdés.

Persze a pályán módosítani is lehet.

#487
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Kösz Hozé!

Felhívlak mihelyt aktuális lesz. Most az eljövendõ 3 hét úgy néz ki foglalt, de még hosszú a nyár remélem. :-)))

#488
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Azért legalább egy utat keresztezni kell, vagy tudsz valamit?


Igaz bocsi, keresztezni kell.

#489
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
MIHI!

Tudok mutatni jó edzõpályát a Somlyóban (jól tekerhetõ emelkedõ, technikás lefelé) amin nem fogsz unatkozni, de azt nem tudom, hogy hova járnak a CC-sek edzeni.

Szólj ha ráérsz!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#490
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ezek után az (J)UCI is biztos felveszi a hivatalos versenynaptárába

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#491
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

Hû az jó lenne!
Mekkora banzáj, az elsõ Gödöllõi Maraton jövõre!
Már látom a pólót, egy hatalmas bringázó pelikán lenne rajta.


....és a célban a Júlia nevû szervezõ, kartonból kivágott JUCI pontokat oszt. Az elit is jönni fog...

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#492
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Dante!

Én ha jól emlékszem pénteket javasoltam már korábban. Valóban keverednek az idõpontok, a DM-re is jött ajánlat Vikitõl, Balázstól 06. 04-05-re. Mint említettem én alkalmazkodom. Nekem most vasárnap PM van Zalaszentgróton, de szombaton bármire képes vagyok :-))))). Állítólag a hét végére már király lesz az idõ. Akar valaki a PM-re jönni? Egy hely még kiadó a kocsiban, vagy több, de akkor tetõcsomi, és lassabb haladás. Indulás vasárnap 05h-kor.

#493
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

Egytértek, hozzátéve a Ring bejárattól fel a szõlõig. Igaz az aszfalt, de azért nem egyszerû.:) A kilátó pedig az erdõn át, a szilasi szõlõ felõl könnyebb sokkal.

Nagyon jó egyébként az ötlet, valóban sok szép montis útvonal van errefelé. Jómagam Szilasligeti vagyok. Innen pl. 1m aszfalt nélkül át lehet menni Gödöllõre.


Azért legalább egy utat keresztezni kell, vagy tudsz valamit?

#494
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Nekem mondjuk ez a hétvége teccik a legjobban, mert utánna szilvás, ugye
aztán más elfoglaltság
a 11.-in pedig az xterra verseny, amit mindenképpen ki kell próbálni

#495
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na de most melyik hétvégérõl is van szó? :) Csak mert most hétvége Bogács (ha megyek), utána Szilvás (már befizettük), s utána nem Visegrádra megyünk pályabejárni, MIHI? Bár mondjuk talán én vagyok a legflexibilisebb, én a dombság bármely pontját gyakorlatilag fél óra alatt elérem...

De ha útvonal, akkor javaslom, h legyen benne (kábé ebben a sorrendben):
-Gyertyános (Hungaroring mellett kilátó)
-Szár hegy, Bolnoka erdõ, reptéren át Isaszeg felé, de fel a Küdõ gerincen a Bajtemetésre (orosz atombunker)
-onnan vissza Isaszegre (közben Kálvária hegy), majd szarmata halomsírok, Juharos, Margita (a legmagasabb pontra nehommá ne menjünk fel), majd vissza Mogyoródra

Ez azért sem lenne rossz, mert a fáradtak innen simán hazaHÉVezhetnének, mondjuk a végén Bagon kikötni elég nagy szívás lenne. Ez távban egy 80-as, de lehet, hogy rövidebb.

#496
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Részemrõl alkalmazkodom,


Részemrõl is, bár elég kiszámíthatalan vagyok (év végi vizsga, államvizsga), ha tudok megyek.
Gyakorlatilag sosem és bármikor ráérek :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#497
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Hozé!

A kompra várva elmlítettél valamilyen jól tekerhetõ CC-szerû pályát Fót környékén. Nem biztos hogy egy helyrõl beszélünk, én is csak hallomásból értesültem egy ilyen pályáról. Végülis mindegy melyik és hogy pontosan hol van, a lényeg hogy jól lehessen edzeni rajta és ne zavarjanak le róla az erdészek. Köszi

#498
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Pithecus!

Részemrõl alkalmazkodom, szvsz Dante által javasolt idõpont jó lenne. Azon a hétvégén Kisnána OX lesz, én nem indulok, szabad az egész hétvégém. Tényleg szuper lenne egy Gödöllõ Maraton!!!

#499
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Én nem ismerem Gödöllõ Észak-Keleti környékét, de a Hungaroring feletti kilátó megmászását nem kéne kihagyni...
(Neked menne Pite!)



Egytértek, hozzátéve a Ring bejárattól fel a szõlõig. Igaz az aszfalt, de azért nem egyszerû.:) A kilátó pedig az erdõn át, a szilasi szõlõ felõl könnyebb sokkal.

Nagyon jó egyébként az ötlet, valóban sok szép montis útvonal van errefelé. Jómagam Szilasligeti vagyok. Innen pl. 1m aszfalt nélkül át lehet menni Gödöllõre.

#500
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

üdv

de visszatérve az alaptémára az egyik említett település polgármesterét elég jól ismerem , ha esetleg az ügy mellé lehetne állítani akkor tán már az erdészettel is máshogy lehetne tárgyalni maraton ügyben, ...persze nem biztos



Hû az jó lenne!
Mekkora banzáj, az elsõ Gödöllõi Maraton jövõre!
Már látom a pólót, egy hatalmas bringázó pelikán lenne rajta.

A "pályabejárással" kapcsolatban küldjétek el, hogy ki mikor ér rá!