Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#161
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Tam: most is a rejszoló faszi mellõl mondod ezt?:D

#162
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

szerezz egy not surgosen :D


:D

félreértések kedvéért a kedvedért tettem :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#163
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerezz egy not surgosen :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#164
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

nincsenek is hatalmas mellek ott :(


hogyne volna? tele van 26"os mellekkel, közepükön szép formás bimbóval.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#165
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nincsenek is hatalmas mellek ott :(
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#166
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Fémforgács ment a szemembe. :olaboga:

#167
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

az aikido edzõm beharangozta hogy szombaton (ma) egy új dojo-ba tart edzést, erre elmentünk reggel 10-re és nem volt kulcsa az épülethez!! ott áltunk abba a zergeb@szó hidegbe 45-percet arra várva hogy a tulaj fia meghozza a kulcsot, de természetesen sz@rt eljönni.. az edzõben legalább volt annyi becsület hogy meghívta a társaságot egy forrócsokira. de úgy átfáztam hogy percenként járok ki wc-re... :@


vigyázz, mert aztán majd kapsz tõle :D

#168
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
az aikido edzõm beharangozta hogy szombaton (ma) egy új dojo-ba tart edzést, erre elmentünk reggel 10-re és nem volt kulcsa az épülethez!! ott áltunk abba a zergeb@szó hidegbe 45-percet arra várva hogy a tulaj fia meghozza a kulcsot, de természetesen sz@rt eljönni.. az edzõben legalább volt annyi becsület hogy meghívta a társaságot egy forrócsokira. de úgy átfáztam hogy percenként járok ki wc-re... :@

#169
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A digitális konyhamérlegem bekapcsoláskor azt írja err, pedig éjszaka még mûködött, holnap megpróbálok egy elemcserét, aztán ha még mindig rossz akkor vissza a boltba.


A sebesség mindent megold.

 


#170
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás

amikor az iskolai öttusaversenyen légpisztollyal lövünk lõlapra, akkor is alig merem meghúzni a ravaszt, mert tudom, hogy abban a kis teremben rajtam kívül még van érzõ emberi lény, igaz, hogy a hátam mögött, de akkor is van...


tiszta emo-s vazz :D. Najó igaz, de megfelelõ felelõsségtudattal nyugodtabb->biztonságosabb a fegyveres ember.
Meguntam az aláírásom....

#171
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

...max egy kicsit csíp, ha 1 méterrõl seggbelõnek (amit TILOS!), de 2 perc alatt elmúlik... ...+ a becsületességre is jó hatással van...

Elsõ és utolsó élményem ezzel kapcsolatban az volt amikor egy fekete CRX-bõl néhány 10 centirõl combon lõttek. A vicces kedvû kopasz fiatalembert megjutalmaztam egy beszakadt elsõ szélvédõvel...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#172
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Bölcsességek könyve 1. §

;-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#173
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Maradjunk annyiban, hogyha apuka lennék, és a gyerkõc ilyet akarna.. biztos hogy nem kapná meg.
a háborúskodás nem játék.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#174
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
látod- látod tamaska;) szerintem ha kipróbálnád, neked is tetszene.

a magamhoz való eszem megvan, attól nem kell félni. életemben nem mernék megfogni egy éles lõszerrel töltött fegyvert, nekem az túl nagy felelõsség. maximum a lõtéren, de ott is csak úgy, hogy 1 km-es körzetemben nincs senki...a GTA-t sosem kevertem a való élettel - najó, amikor olyan a szitu, akkor néha egy-egy "tiszta gta wazz.." beszólást elsütök, de élõben hozzá nem mernék nyúlni más kocsijához, akár csak egy szelepsapilecsavarás erejéig sem...sosem gondoltam, hogy ha egy pisztollyal rálövök egy emberre, akkor az virulva továbbmegy (kivéve ha golyóálló van rajta:) :P)...amikor az iskolai öttusaversenyen légpisztollyal lövünk lõlapra, akkor is alig merem meghúzni a ravaszt, mert tudom, hogy abban a kis teremben rajtam kívül még van érzõ emberi lény, igaz, hogy a hátam mögött, de akkor is van...

és mivel fõleg olyanokkal játszanám ezt a sportot, akik a barátaim és akárhogy is nézzük, fontosak nekem - legnagyobb airsoftos gyerek az osztban ötödik óta a legjobb barátom, együtt éljük le ezeket a legszebb kamaszkori éveket, együtt iszunk, bulizunk, nevetünk és sírunk - ezért nálam természetes az, hogy 2 méterrõl nem lövöm fejbe, de még lábon sem az illetõt. fejre nem is mernék lõni ezzel sem, csak relatíve nagyon távolról.

a védõfelszerelés pedig nálam alap minden azt megköveeltõ sportban, eléggé féltem az egészségemet, és kicsit túl sok bennem az egészséges félelemérzet...itthon is kb. a szekrény aljára raknám a pisztolyt, a töltényt meg a szoba másik végébe, hogy még véletlenül se legyen arra esély, hogy elsülhessen/lõhessen vele valaki itthon...kb ennyi. nem hiszem, hogy olyan gyerek vagyok, aki nem tudna egy ilyet ésszel használni, és vigyázni a másikra.

#175
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
igy, latva a teljes kepet mar en se tartom annyira hulyesegnek. vagyis az, de nem jobban, mint az, hogy en meg cs-zek. cserebe akik ilyet jatszanak/paintballoznak azok legalabb friss levegon vannak, es mozognak is.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#176
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.341 hozzászólás

Az is jó móka, ha emberekre lövöldözöl éles lõszerrel, csak azt úgy hívják gyilkolás. A fegyvereket harcra fejlesztették ki, csak mostanában kevés a háború és a harcolni vágyókat le kell kötni valamivel.


Ne má...
Oké, hogy mostanában tele van a média a hülye amcsi kiskölykökkel, akik kiírtották a fél sulit/családot. Ilyen tényleg lehet hogy van. De azért nem kéne ennyire felfújni.
Az hogy a fiúk katonásdit játszanak, lövöldöznek egymásra az emberiség vérében van. Ugyanúgy mint ahogy a lányok babáznak. Genetikailag kódolt.
Ezt nem lehet megszüntetni.
Van aki mûanyag pisztolyokkal lövöldözik, van aki ólomkatonákkal nyer csatákat, van aki fakardozik, van akik hagyományörzõ játékokkal szórakoznak; huszárkodnak, lovagi torna...stb
Ez nem betegség.

#177
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én lõttem egy csomó mindennel pisztolytól kezdve gépkarabélyon át PAV1 és PAV4-es hajógépágyúkig, sõt, a jugó válság idején harckészültségben le is hajóztunk Bajáig lokátorozni, de szerintem sokkal jobb a Doom3. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#178
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
pl. én codozom meg minden DE eszembe se jutna egy igazi fegyverrel még egy sárgadinnyére se lõni...

#179
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
hogy lehet valaki olyna hülye h nem tud különbséget tenni a játék és a háború között?
az mondjuk másban is életképtelen

#180
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás

Elég, ha csak egy-két gyerek nem tud különbséget tenni és az lesz, mint az usában.


erre céloztam én is. aki lõtt már éleslõszerrel az tudja hogy nem móka (sárgadinnye kampec shotgunnal pl). De a usagyerekek rendszerint akkor lõnek elõször.
Meguntam az aláírásom....