Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#181
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Elég, ha csak egy-két gyerek nem tud különbséget tenni és az lesz, mint az usában.


A sebesség mindent megold.

 


#182
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
ennyi erõvel paintball, CS, AMericas Army, COD2 és még stb. amiben fegyverek vannak be kell tiltani... HA védõfelszerlésben és a környezetet nem szennyezve ûzi és ezt szereti hadd tegye!!!

GONDOLOM van annyi esze, hogy mindennek köze sincs a valós háborúkhoz/fegyverekhez...

#183
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Az is jó móka, ha emberekre lövöldözöl éles lõszerrel, csak azt úgy hívják gyilkolás. A fegyvereket harcra fejlesztették ki, csak mostanában kevés a háború és a harcolni vágyókat le kell kötni valamivel.


A sebesség mindent megold.

 


#184
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
éles lövészer is jó spost szvsz, de nem állatra, hanem célba. Vagy sífutás-lövészet, agyaggalamblövészet.

amit Dave akar az sem hülyeség (még mindig szvsz), de rmlm megvan a megfelelõ esze hozzá, hogy mit mikor és hogy szabad.
Meguntam az aláírásom....

#185
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.341 hozzászólás
Ilyesmivel anno mi is játszotunk haverokkal. Csak az szerintem gyengébb volt. 1000-1500-ért lehetett kapni ilyen kis mûanyag golyókat kilövõ mûanyag pisztolyt. Azzal lõttük egymás, felkaptunk egy szemüveget aztán usgyi. Persze szülök nem udták.:D
Irtó jó móka volt. Azok persze nem bírták sokág, de elég olcsó volt, 2-3 db biztos elfogyott belõle mindegyikünknél.

#186
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
egyetértek
amíg nem árt másoknak és nem szennyezi a köenyezetet addig jó poén..
a vadászatot pl gyûlölöm..

amúgy meg ilyen alapon lehet fikázni a bringásokat is akik százezreket költenek rá, nem veszélytelen, zúznak vele meg minden
stb

#187
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Én nem értem mi a bajotok ezzel... mielõtt a végén a világbékénél kötünk ki kicsit nézzetek utána a dolognak. Az airsoft kb ugyan az, mint a paintball. Mielõtt rámsütnétek, nem vagyok sem fegyverbuzi, sem militaris, sõt életemben nem játszottam CS-t, és csak egyszer Paintballoztam. Ez egy jópofa játék, amatõr szinten poén, izgalmas meccseket lehet nyomni, persze profi szinten a komoly taktikázástól az elmebeteg militaris baromarcrambózásig elmehet.

Ne mondjátok, hogy kis korotokban soha nem játszottatok lövöldözõset, mert nem hiszem el...na ez egy egészséges szinten ugyan az az infatilis örömködés:)

#188
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
>37 :(

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#189
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem áll szándékomba ilyen irányba terelni. Inkább ellenkezõleg.


#190
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nehogymá' ilyenre bíztasd vazze'.:)

#191
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
És mit próbálsz ki élõben? Ne röhögtess! Annyi köze van a valósághoz, mint hajdúnak a harangöntéshez. Volt e kezedben valaha is igazi fegyver? Lõttél éles lõszerrel? Ha igen, tudnád, mi a különbség.


#192
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
igen, azzal:D

amúgy meg az a jó benne, hogy nem csak cs-zel, hanem élõben is kipróbálhatod. fájni nem fáj a dolog ilyen gyenge fegyókkal (természetesen a teljes testfelületet fedõ öltözék - melegítõ - + munkavédelmi szemüveg/airsoft maszk + sapka + kesztyû + bakancs az alap), max egy kicsit csíp, ha 1 méterrõl seggbelõnek (amit TILOS!), de 2 perc alatt elmúlik...fejleszti a célzó- és rejtõzkõdõképességed és a taktikai érzéked, + a becsületességre is jó hatással van...nem lehet bizonyos távolságon belül lõni, tehát keresni kell a jobbnál jobb helyeket/fákat, ha eltaláltak, neked kell önként szólnod/kiállnod, sorolhatnám...azon kívül rohadt sokat mozogsz, ha pl. capture the flaget játszatok, vagy csak simán team matchet, esetleg free for allt...van, aki ezt ûzi mesteri szinten, és indul bajnokságokon, van, aki meg CS-zik és indul bajnokságokon. kb olyan, mint a paintball, csak nem kerül annyiba (hobby szinten, a profi fegyók/sniperek 100-200-300 ezerbe fájnak...)....

VV: nem vitatkozom. éles lõszerrel még soha nem lõttem, nem is hiszem, hogy fogok. párszor paintballoztam, és az tetszett. ez is hasonló. játék az egész, nem más.

#193
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

a belseje fém, de amúgy mûanyag. a torkolati energiája egy ilyennek 0,5-0,7 J (a légpuska az 7,5-tõl van, ha jóltom)...sala is kedveli az ilyeneket, ha jól tudom:D



Akkor most azzal mented magad, hogy egy szinten vagy Salával?
Gratula.:D

#194
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
azért énis csatlakoznék VV-hez és megkérdezném, hogy ebbe mi is a jó? vagy minek?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#195
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a belseje fém, de amúgy mûanyag. a torkolati energiája egy ilyennek 0,5-0,7 J (a légpuska az 7,5-tõl van, ha jóltom)...sala is kedveli az ilyeneket, ha jól tudom:D

#196
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez muanyagbol van?

a fegyver amugy meg hulye dolog.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#197
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Apukádnak igaza van, ha harcolni és lövöldözni menj katonának.


A sebesség mindent megold.

 


#198
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
És ez miért is jó?


#199
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
dohogok, mert nem rendelhetek airsoft fegyvert, pedig most van elég jóféle beretta+pisztolytáska 8 ezerért akcióban...(nem nagy cucc fegyó, de kezdésnek megteszi)...apu szerint vadbaromság az egész. pedig ez tökjó áron van:

http://www.eshock.hu...products_id=650

#200
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Az örök optimista olyan egyedül érzi magát, hogy majd' beleroppan az ég is.
Meguntam az aláírásom....